Een overval strategie kan werken, maar ook in je gezicht exploderen.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 19:22 schreef Timwonnacott het volgende:
Bestuur van FIFA was blijkbaar zelf ook niet op de hoogte en zegt dat het een eenmansactie van Infantino zelf is geweest aldus de Operationeel directeur (COO). Wel een lekker relletje zo.
https://nos.nl/artikel/26(...)fa-zelf-eenmansactie
Bananenrepubliek-tactiek.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 19:36 schreef Pegos het volgende:
Infantino meende dat er nog een democratisch besluit over genomen zou worden.
Maar een democratisch besluit waarbij de stemmers wel of geen groot bedrag in de schoot geworpen krijgen is natuurlijk niet democratisch, maar directe omkoping.
Gelukkig lijkt vooralsnog het laatste te gebeuren nu ze toch vrij openlijk te kennen geven er niet achter te staan.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 19:58 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een overval strategie kan werken, maar ook in je gezicht exploderen.
quote:Het plan van de wereldvoetbalbond FIFA om een belang in een nieuw WK-bedrijf te verkopen, gaat niet door. Voorzitter Gianni Infantino bevestigt dat in een verklaring die de FIFA deelt op X. De beslissing volgt op een wereldwijde golf van protesten.
In een verklaring zegt Infantino: "Na zorgvuldig naar alle standpunten te hebben geluisterd, is duidelijk geworden dat het project voor verdeeldheid heeft gezorgd." Hij voegt daaraan toe: "Ons doel is altijd geweest om te verenigen en te verbeteren. Daarom gaat dit voorstel niet door."
Lees: "We gaan nu iets anders bedenken wat wel gaat werken en waarvoor jullie inbreng niet nodig is."quote:
De KNVB lijkt een keer door te pakken.quote:KNVB vindt schrappen WK-plan niet genoeg en zegt vertrouwen in Infantino op
De KNVB is blij dat de FIFA het omstreden WK-voorstel heeft ingetrokken en zegt het vertrouwen op in FIFA-baas Gianni Infantino.
De Nederlandse voetbalbond noemt het intrekken "een belangrijk en verstandig besluit" maar daarmee is de kwestie voor de bond nog niet afgedaan.
"De manier waarop dit proces is verlopen heeft geleid tot een fundamentele vertrouwensbreuk in het leiderschap van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De KNVB heeft geen vertrouwen meer in zijn leiderschap."
"Dat blijkt niet alleen uit de zorgen die bonden wereldwijd hebben geuit, maar ook uit de kritiek en zorgen die binnen de FIFA-organisatie zelf leven. Deze situatie vraagt om een serieus gesprek over de toekomst van het bestuur en leiderschap binnen de FIFA."
Eindelijk eens doorpakken. Ga voor gaas!quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 12:32 schreef Breekfast het volgende:
[..]
De KNVB lijkt een keer door te pakken.
Die zit er dus aan te komen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:00 schreef Lichtloper het volgende:
Mooi dat het van tafel is. Nu doorpakken met een motie van wantrouwen tegen Infantino
Heeft geen enkele zin,dan is hij eerst 8 jaar voorzitter en daarna CEO.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 13:17 schreef quo_ het volgende:
[..]
Die zit er dus aan te komen.
Er zit een fundamentele fout in de Fifa "democratie".
Blatter heeft er 17 jaar gezeten en Infantino inmiddels ook al weer 10, dan krijg je dit soort toestanden.
Twee termijnen van bijv 4 jaar zou het maximum moeten zijn.
En dan ook meteen even vastleggen dat er tot 2075 geen zwitser in die functie gekozen mag worden.
Dat is eigenlijk onvermijdbaar. Er zijn landen met een paar honderd voetballers die volwaardig fifa lid zijn en waarvan de stem net zo zwaar telt als duitsland of frankrijk met miljoenen spelers.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 16:02 schreef Hexagon het volgende:
Het stemgewicht van een voetbalbond naar rato van het aantal bondsleden per land lijkt me ook wel wenselijk.
Krijg je dan niet allerlei landen waar heel veel bondsleden blijken te zijn?quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 16:02 schreef Hexagon het volgende:
Het stemgewicht van een voetbalbond naar rato van het aantal bondsleden per land lijkt me ook wel wenselijk.
Dat dacht ik eigenlijk ook precies. Maar wat zou een goede alternatieve methode zijn?quote:Op zondag 2 augustus 2026 01:31 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Krijg je dan niet allerlei landen waar heel veel bondsleden blijken te zijn?
De grootste problemen lijken mij te liggen bij het bestuur dat lukraak geld kan beloven aan bonden.quote:Op zondag 2 augustus 2026 01:32 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat dacht ik eigenlijk ook precies. Maar wat zou een goede alternatieve methode zijn?
Stemkracht op basis van de plek op de ranglijst. Dat met iets van aantal leden/clubs ofzo.quote:Op zondag 2 augustus 2026 01:32 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat dacht ik eigenlijk ook precies. Maar wat zou een goede alternatieve methode zijn?
quote:’Gianni Infantino ging bij doorgaan WK-plannen zijn salaris vertienvoudigen’
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |