Toezeggingen kopen we weinig voor. Die had ik niet zien aankomen, dacht echt nog dat die ging vertrekken na zijn flirt met Fulham.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 17:19 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Ja, dat heeft ie zelf inmiddels ook toegezegd.
Voor weer een belachelijk bedrag waarschijnlijk, zeker tov Saibari. Godts is jonger, en ik vond hem ook de beste in Amsterdam, maar Saibari heeft het op het WK en in de CL laten zien. Godts, ja, in de eredivisie.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 18:28 schreef PSVCL het volgende:
Goed nieuws uit amsterdam,..ajax verkoopt met godts hun kansje op de titel.
Aanzienlijk jonger op een uniekere positie waar je eerder een gokje voor neemt.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 19:28 schreef Zorro het volgende:
[..]
Voor weer een belachelijk bedrag waarschijnlijk, zeker tov Saibari. Godts is jonger, en ik vond hem ook de beste in Amsterdam, maar Saibari heeft het op het WK en in de CL laten zien. Godts, ja, in de eredivisie.
Vind dat wel een top toplevel speler, heeft denk ik de potentie om de wereldtop te halen. NU die vertrekt bij ajax kan ik het eindelijk zeggen.... hij is ook een stuk jonger dan Saibari.Snap wel dat ze daar veel voor gaan vangenquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 19:28 schreef Zorro het volgende:
[..]
Voor weer een belachelijk bedrag waarschijnlijk, zeker tov Saibari. Godts is jonger, en ik vond hem ook de beste in Amsterdam, maar Saibari heeft het op het WK en in de CL laten zien. Godts, ja, in de eredivisie.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 19:35 schreef AJAXCL het volgende:
[..]
Vind dat wel een top toplevel speler, heeft denk ik de potentie om de wereldtop te halen. NU die vertrekt bij ajax kan ik het eindelijk zeggen.... hij is ook een stuk jonger dan Saibari.Snap wel dat ze daar veel voor gaan vangen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Morgen appende/bellende Earnie in beeld genot
En speelde vorig jaar prima in een vrij matig team.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 19:31 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Aanzienlijk jonger op een uniekere positie waar je eerder een gokje voor neemt.
Hadden de Belgjes hem mee moeten nemen naar het WK?quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 19:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
En speelde vorig jaar prima in een vrij matig team.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 20:03 schreef PSVCL het volgende:
[..]
*UECL
CL is alleen voor toplevel clubs en feyenoord
Daarmee hadden ze niet van Spanje gewonnen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 20:02 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hadden de Belgjes hem mee moeten nemen naar het WK?
Niemand zou op dit toernooi van Spanje hebben gewonnen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 20:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Daarmee hadden ze niet van Spanje gewonnen.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 19:54 schreef ISVV het volgende:
Oh jee, Geertruida gaat mee op trainingskamp met Leipzig.Die wacht gewoon op Feyenoord joh, als PSV al rond kan komen met Leipzig. EarnieGOD is weer lekker aan een dood paard aan het trekken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Morgen appende/bellende Earnie in beeld genotXbox Live Gamertag : ThaD16
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 20:22 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Die wacht gewoon op Feyenoord joh, als PSV al rond kan komen met Leipzig. EarnieGOD is weer lekker aan een dood paard aan het trekken.
Dus we willen wel 'grote namen', maar als er concurrentie komt kunnen we beter op onze rug gaan liggen en opgeven?quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 20:22 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Die wacht gewoon op Feyenoord joh, als PSV al rond kan komen met Leipzig. EarnieGOD is weer lekker aan een dood paard aan het trekken.
Al wekenlang bezig volgens Rik. Op naar Nagalo 2.0 op 31 augustusquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 21:13 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dus we willen wel 'grote namen', maar als er concurrentie komt kunnen we beter op onze rug gaan liggen en opgeven?
Nee, dan zal het allemaal wel goed komen ja.
Dat is pas klein denken. En zoals @:Solispar zegt: dan blijf je ook klein.
Die krijgen we aan de straatstenen niet kwijtquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 21:28 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Al wekenlang bezig volgens Rik. Op naar Nagalo 2.0 op 31 augustus
Dat betekent natuurlijk niet dat er wekenlang constant intensief contact is. Of dat er in de tussentijd niet ook met andere spelers contact is.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 21:28 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Al wekenlang bezig volgens Rik. Op naar Nagalo 2.0 op 31 augustus
Zou me ook niet verbazen als PsV probeert hem te kopen, terwijl je bij Feyenoord echt wel van huur uit mag gaan.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 21:13 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dus we willen wel 'grote namen', maar als er concurrentie komt kunnen we beter op onze rug gaan liggen en opgeven?
Nee, dan zal het allemaal wel goed komen ja.
Dat is pas klein denken. En zoals @:Solispar zegt: dan blijf je ook klein.
Schijnt dat Geertruida een Uno Reverse card op zijn Insta story gepost heeft (nooit gedacht dat ik deze zin uit mijn toetsenbord zou persen overigens). Maar dat zou dan toch op een terugkeer bij Feyenoord duiden lijkt me.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 21:56 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Zou me ook niet verbazen als PsV probeert hem te kopen, terwijl je bij Feyenoord echt wel van huur uit mag gaan.
Vind het sowieso vreemd dat hij nu al terug naar Nederland wil. Hij heeft nog drie jaar lopen á vijftien miljoen euro totaal. Vervolgens teken je voor drie miljoen bij PSV of minder bij Feyenoord Dan spoel je in het gunstigste geval slechts zes miljoen door de wc.quote:Op zondag 2 augustus 2026 00:31 schreef ISVV het volgende:
[..]
Schijnt dat Geertruida een Uno Reverse card op zijn Insta story gepost heeft (nooit gedacht dat ik deze zin uit mijn toetsenbord zou persen overigens). Maar dat zou dan toch op een terugkeer bij Feyenoord duiden lijkt me.
Ik vermoed dat de lieve stotteraar een heimwee-type is.quote:Op zondag 2 augustus 2026 01:57 schreef Wotte het volgende:
[..]
Vind het sowieso vreemd dat hij nu al terug naar Nederland wil. Hij heeft nog drie jaar lopen á vijftien miljoen euro totaal. Vervolgens teken je voor drie miljoen bij PSV of minder bij Feyenoord Dan spoel je in het gunstigste geval slechts zes miljoen door de wc.
Dat zou een plausibele reden zijn.quote:Op zondag 2 augustus 2026 08:04 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik vermoed dat de lieve stotteraar een heimwee-type is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |