Zoals Trump het alleen maar over Biden en transgenders heeft...quote:Op zaterdag 25 juli 2026 14:57 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
De enige die wanhopig zijn natuurlijk de DNC'ers die het maar niet kunnen laten om over Trump te hebben. I.p.v. zelfs met agenda en standpunten te komen.
[ afbeelding ]
nee hoor, meer en beschaafde US politicusquote:Op zaterdag 25 juli 2026 14:12 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja weet ik ook wel, maar is toch een reden dat je ook plaatje mee post? Je vindt hem eruit zien als een rechts-extremist toch?
Iemand halve nicht noemen is gewoon homofobisch en onvriendelijk. Jaren lang blijven mensen in de kast omdat jij wellicht een sparkle voelt in de broek van Hegseth. Hem een halve nicht noemen is not done.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 15:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Halve nicht" = geen volle nicht, maar wel een beetje. Dus: niet 100% homo, maar wel verwijfd, slap, niet mannelijk genoeg, metrosexueel, etc.
Dat is Pete.
En niet elke homoseksueel, zoals jij suggereert.
Suggereer jij nu dat Hegseth nog in de kast zit?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 15:58 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Iemand halve nicht noemen is gewoon homofobisch en onvriendelijk. Jaren lang blijven mensen in de kast omdat jij wellicht een sparkle voelt in de broek van Hegseth. Hem een halve nicht noemen is not done.
Ik snap dat hij een knappe, gespierde, goede kop met haar, goede tattoos, testosteronbom van een man is. Dat dit onzekerheid kan geven hoeft geen reden te zijn om hem aan te vallen.
En wat als het een hele nicht was? Was het dan problematisch? Waar is de inclusiviteit?
Lieve micheal, ik zie 2 plaatjes, 1 van 2025 en die andere is zelfs op basis van 2020.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 15:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee hoor, meer en beschaafde US politicus
hij is de minister van oorlog door Trump geselcteerd als minister
[ afbeelding ]
In Israel isse populairder dan thuis , in GAZA niet zo, in Iran ook niet
[ afbeelding ]
Jij schold hem uit voor halve nicht, en jij legde zelf uit dat dit niet 100% volledig homoseksueel is, maar een hele nicht is dan toch gewoon volledig homoseksueel?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 16:02 schreef Wantie het volgende:
[..]
Suggereer jij nu dat Hegseth nog in de kast zit?
En hoezo is hij een hele nicht als hij homoseksueel is?
quote:Op zaterdag 25 juli 2026 15:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Halve nicht" = geen volle nicht, maar wel een beetje. Dus: niet 100% homo, maar wel verwijfd, slap, niet mannelijk genoeg, metrosexueel, etc.
Dat is Pete.
En niet elke homoseksueel, zoals jij suggereert.
Nee, ik noem hem een halve nicht.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 16:04 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Jij schold hem uit voor halve nicht, en jij legde zelf uit dat dit niet 100% volledig homoseksueel is, maar een hele nicht is dan toch gewoon volledig homoseksueel?
[..]
blijft 40% ongeveerquote:Op zaterdag 25 juli 2026 16:02 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Lieve micheal, ik zie 2 plaatjes, 1 van 2025 en die andere is zelfs op basis van 2020.
quote:Schommelt de populariteit van president Donald Trump op 29 juni 2026 tussen de 37% en 40%, terwijl zijn impopulariteit is opgelopen tot bijna 58%.
De populariteitscijfers van Donald Trump vandaag
Hier zijn de meest recente gegevens:
Volgens Ballotpedia heeft Trump een goedkeuringspercentage van 40%.
Volgens RealClearPolitics heeft Trump een goedkeuringspercentage van 40,3%.
Volgens Quinnipiac University heeft Trump een goedkeuringspercentage van 34%.
Volgens The Economist/YouGov heeft Trump een goedkeuringspercentage van 41%.
Volgens Reuters/Ipsos heeft Trump een goedkeuringspercentage van 36%.
Volgens Fox News heeft Trump een goedkeuringspercentage van 39%.
alle leernichten hebben tatoosquote:Op zaterdag 25 juli 2026 16:08 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, ik noem hem een halve nicht.
Jouw AI gaf aan dat die niet homoseksueel zijn.
Overigens is Hegseth niet vies van homofobie:
Pete Hegseth decried out gay troops in US military as part of Marxist agenda
Trump’s embattled secretary of defence nominee expresses contentious views on gay service members in latest book
Fox spreekt juist de waarheid begrijp ik.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 17:04 schreef AFA2022 het volgende:
Denken ze binnen de MAGA aanhang echt dat Trump de Iran oorlog overtuigend aan het winnen is? Bedoel kijkendie gasten alleen naar de nonstop leugens op Fox News ofzo?
Ik kijk soms naar Fox News en lig letterlijk dubbel van het lachen om al die leugens. Je zou toch zeggen dat in dit tijdperk waar internet toegankelijk is voor iedereen, mensen niet in die bullshit trappen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 17:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Fox spreekt juist de waarheid begrijp ik.
Al die andere media doet copy paste.
Nou, we hebben hier een fokker die dat als zoete koek slikt.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 17:11 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Ik kijk soms naar Fox News en lig letterlijk dubbel van het lachen om al die leugens. Je zou toch zeggen dat in dit tijdperk waar internet toegankelijk is voor iedereen, mensen niet in die bullshit trappen.
Het ging helemaal niet over of een halve nicht wel of niet homoseksueel is, het ging erover dat het geen inclusieve opmerking is vanuit de oh zo inclusieve kant. En dan nu wijzen naar Hegseth dat hij "ook" niet vies is van homofobie.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 16:08 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, ik noem hem een halve nicht.
Jouw AI gaf aan dat die niet homoseksueel zijn.
Overigens is Hegseth niet vies van homofobie:
Pete Hegseth decried out gay troops in US military as part of Marxist agenda
Trump’s embattled secretary of defence nominee expresses contentious views on gay service members in latest book
Het woord 'ook' staat niet in die zin.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:05 schreef epicbeardman het volgende:
[..]En dan nu wijzen naar Hegseth dat hij "ook" niet vies is van homofobie.
Alsnog iemand halve flikker noemen en dan verwijzen dat Hegseth zelf niet vies is van homofobiequote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:08 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Het woord 'ook' staat niet in die zin.
Als veel MAGA aanhangers er niet achter staan, waarom laat Trump zich dan piepelen door Bibi? Hij had zo met de oorlog kunnen stoppen, met de MOU op zak en het als een overwinning aan zijn aanhang kunnen verkopen. Nu is hij letterlijk in drijfzand gestapt waar hij niet meer uitkomt.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:05 schreef epicbeardman het volgende:
De Iran oorlog is ook heel wat anders, het is een special sidequest om het volk te bevrijden. Ook velen MAGA's staan niet achter deze oorlog, deze moet je zien als de peacehippies uit de jaren 70.
Israėl heeft inderdaad bij Trump, de Republikeinen en Democraten heel veel invloed.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:22 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Als veel MAGA aanhangers er niet achter staan, waarom laat Trump zich dan piepelen door Bibi? Hij had zo met de oorlog kunnen stoppen, met de MOU op zak en het als een overwinning aan zijn aanhang kunnen verkopen. Nu is hij letterlijk in drijfzand gestapt waar hij niet meer uitkomt.
Hegseth moet zelf nog uit de kast komen, duidelijker krijg je ze niet.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:09 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Alsnog iemand halve flikker noemen en dan verwijzen dat Hegseth zelf niet vies is van homofobie
Is net zoals als een het N woord tegen een rapper zeggen en dan roepen dat rappers ook niet vies van het woord zijn.
Zie nu dat hij 7 kinderen heeft.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:43 schreef nostra het volgende:
[..]
Hegseth moet zelf nog uit de kast komen, duidelijker krijg je ze niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |