Ik heb allang aangegeven dat ik de maximale straffen die in Frankrijk gehanteerd worden discutabel vind.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:50 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat is gewoon zielig.
Dat daar zo heftig op gereageerd wordt.
Even stiekem met je kut spelen op een beschutte plek, dacht je. 15000 boete, alsjeblieft.
Jezelf inhouden kan en moet altijd als de omstandigheden zich er niet voor lenen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:49 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik lees hier dat als een man moet, dan moet ie, dan kan ie er niets meer aan doen. Desnoods naakt buiten. Beyond his control.
Of klopt dat misschien niet helemaal?
Die dingen doen er wel toe.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:36 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jij doet allemaal aannames over de man. Geen slechte gozer, hard gewerkt, zeikende vrouw, jankende kinderen. Zoo zielig.
Die dingen doen er allemaal niet toe. Nogmaals, het is heel simpel: je gaat niet naakt ergens staan rukken. Waar je gezien kunt worden door onder andere jonge kinderen. Want op CP in het hoogseizoen zitten voornamelijk gezinnen. Hijzelf immers ook.
Dan ben je een gevoelig kind en heeft het vast oorzaken dat je dat als bedreigend ervaart.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:50 schreef capricia het volgende:
[..]![]()
Dat moet je dan ook niet als bedreigend ervaren. Dat ligt echt aan jou.
Nou, zijn we het in elk geval over iets eens.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:54 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb allang aangegeven dat ik de maximale straffen die in Frankrijk gehanteerd worden discutabel vind.
Punt is dat de mensen die daar liepen en hem zagen, niet konden weten of hij wel of niet een onschuldig geval was.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:54 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Jezelf inhouden kan en moet altijd als de omstandigheden zich er niet voor lenen.
Het is meer een kwestie van nevelig brein en verkeerd beoordelingsvermogen dan kwalijke opzet en overal schijt aan hebben, in de onschuldige gevallen dan.
Al heel lang hoor, dus je kunt een aantal van je posts gewoon schrappen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:57 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nou, zijn we het in elk geval over iets eens.
Ik kan me best voorstellen dat als jij 's morgens de gordijnen open schuift en er een blote vent in regenjas voor je raam staat te rukken dat je dan eerst de politie belt in plaats van zou vragen of ie koffie wilt. 🤔quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dan ben je een gevoelig kind en heeft het vast oorzaken dat je dat als bedreigend ervaart.
Normale kinderen vinden het helemaal prima om tegen een rukkende man of vingerende vrouw aan te lopen. Ook kleuters, kinderen van 6,,8 jaar. Heel normaal.
Of dat je als achtjarige onderweg bent naar school en er een kerel het portier van de auto opendoet zodat je goed kunt zien dat hij aan het rukken is.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:00 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Ik kan me best voorstellen dat als jij 's morgens de gordijnen open schuift en er een blote vent in regenjas voor je raam staat te rukken dat je dan eerst de politie belt in plaats van zou vragen of ie koffie wilt. 🤔
Dit dus. En naakt naar buiten gaan doe je niet per ongeluk, mbt de hele intent discussie.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:02 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik heb ooit een rukkende kerel tegen gekomen op de fiets. In een steeg tussen twee huizen stond ie. Geen idee waarom ik die richting op keek, misschien maakte hij geluid? Ik weet het niet meer. Anyway, ik fietste ook snel verder. Je verwacht zoiets gewoon niet. En bedreigend in die zin, dat iemand moedwillig andere mensen betrekt zijn sexuele fetish/fantasie. Mensen die daar zeer waarschijnlijk niet op zitten te wachten. Dat is absoluut niet ok.
Kinderen kun je van alles wijs maken.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:11 schreef capricia het volgende:
en wat hij zijn gezin heeft uitgelegd.
'Maar schat, wat deed je dan naakt buiten ons huisje?'
Exhibitionistisch gaan rukken. Klein verschil met je even terugtrekken (har har) op toilet of onder de douche en in privé je ding doen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:16 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Kinderen kun je van alles wijs maken.
Maar als een vrouw moeilijk gaat doen als een man even gaat rukken moet je die sowieso in de prullenbak gooien.
Preuts gedoe.
Heeft ie zich buiten volledig ontkleed of is hij ongezien naakt naar buiten gegaan?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:18 schreef capricia het volgende:
En had hij dan, naakt, wel zijn digitale armband om, om daarna zijn cottage weer te kunnen openen?
Of moest ie aanbellen?
Zoveel vragen..
Dat ligt er denk ik echt aan uit wat voor millieu je komt.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:17 schreef Sunshine1982 het volgende:
Buiten dat dit not done is, is het echt über gênant. Wat ga je het thuisfront vertellen? Je ouders, je familie? Bij een scheiding moet je ook maar hopen dat je ex haar mond houdt....
Nee, geen succes dit. Maar daar was hij waarschijnlijk ook al achter.
Lekker boeiend.quote:
En gedacht dat het onder de terraslamp wel even ongezien prive kon?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:19 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Heeft ie zich buiten volledig ontkleed of is hij ongezien naakt naar buiten gegaan?
En dan ongezien met zijn plakkerige handen naakt terug naar binnen om zich op te frissen?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:24 schreef capricia het volgende:
[..]
En gedacht dat het onder de terraslamp wel even ongezien prive kon?
Misschien had ie een ouwe sok bij zich?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:30 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En dan ongezien met zijn plakkerige handen naakt terug naar binnen om zich op te frissen?
Hoe jonger hoe minder erg het is, ja. Want dan valt het nog helemaal uit te leggen, zonder dat het kind al een mening heeft gevormd.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 11:56 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dan ben je een gevoelig kind en heeft het vast oorzaken dat je dat als bedreigend ervaart.
Normale kinderen vinden het helemaal prima om tegen een rukkende man of vingerende vrouw aan te lopen. Ook kleuters, kinderen van 6,,8 jaar. Heel normaal.
Een naakte man buiten op een vakantiepark waar veel gezinnen vakantie vieren, is gewoon niet handig.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:48 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Je kunt zo'n man ook aanspreken ipv paniekerig de politie bellen.
Je kinderen gaan niet dood als ze een naakte man/vrouw zien.
Dat laatste is ook mijn punt met extreme preutsheid tegenwoordig. Toen ik klein was in de jaren 90 kraaide hier geen hond naar. Ik heb genoeg naakte mensen gezien op campings in Duitsland.
Handig was het wel, tenzij hij zich met zijn voeten heeft afgetrokken.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:34 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Een naakte man buiten op een vakantiepark waar veel gezinnen vakantie vieren, is gewoon niet handig.
En hij was niet alleen naakt, hij stond ook nog te handkarren.
Ahh. Hij is een slachtoffer van zijn driften en zijn omgeving geworden! Deze martelaar van het vrije rukken verdient een standbeeld naast de ingang van het park. The holiday home jerker.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:40 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Handig was het wel, tenzij hij zich met zijn voeten heeft afgetrokken.
Ik heb nergens gezegd dat het prima is. Maar dat er een onterecht een groot drama er van is gemaakt. Met buitenproportionele straffen, en media aandacht. Dat heeft die man niet verdiend.
Hij heeft nog geen straf gehad, er staat een buitenproportionele MAXIMALE straf op. Niet gezegd dat hij dat krijgt.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:40 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Handig was het wel, tenzij hij zich met zijn voeten heeft afgetrokken.
Ik heb nergens gezegd dat het prima is. Maar dat er een onterecht een groot drama er van is gemaakt. Met buitenproportionele straffen, en media aandacht. Dat heeft die man niet verdiend.
Tuurlijk joh. Kinderen van 4, 6 of 8 vinden het helemaal prima een naakte rukkende man te zien.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:33 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hoe jonger hoe minder erg het is, ja. Want dan valt het nog helemaal uit te leggen, zonder dat het kind al een mening heeft gevormd.
Als er te hoog gestraft is geworden kun je wel degelijk spreken over slachtoffer ja.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:45 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Ahh. Hij is een slachtoffer van zijn driften en zijn omgeving geworden! Deze martelaar van het vrije rukken verdient een standbeeld naast de ingang van het park. The holiday home jerker.
Het feit dat die maximale straf op papier bestaat, is al te achterlijk voor woorden.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:49 schreef miss_sly het volgende:
Hij heeft nog geen straf gehad, er staat een buitenproportionele MAXIMALE straf op. Niet gezegd dat hij dat krijgt.
Dat zegt hij niet.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:50 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Tuurlijk joh. Kinderen van 4, 6 of 8 vinden het helemaal prima een naakte rukkende man te zien.
Bij nader inzien wel over zichzelf afgeroepen, hij had in ieder geval beter na moeten denken.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:40 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Handig was het wel, tenzij hij zich met zijn voeten heeft afgetrokken.
Ik heb nergens gezegd dat het prima is. Maar dat er een onterecht een groot drama er van is gemaakt. Met buitenproportionele straffen, en media aandacht. Dat heeft die man niet verdiend.
Je kan er natuurlijk ook voor zorgen dat je met je eigen partner een vakantie boekt waar je gewoon seks kunt hebben.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 12:53 schreef Lospedrosa het volgende:
Het zou de helft van alle scheidingen en vakantieruzies schelen als elke vakantieaccomidatie een ruimte had waar vrouwen masseren en pijpen onder een geheime noemer, waar elke man even gebruik van kan maken.
Veel lui raken helemaal kierewiet als ze weken hun sexuele drift niet kwijt kunnen. Zeker dicht op elkaar in een caravan of hotelkamer.
Met kinderen? Not gonna work.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 13:03 schreef Donna het volgende:
[..]
Je kan er natuurlijk ook voor zorgen dat je met je eigen partner een vakantie boekt waar je gewoon seks kunt hebben.
Dit was gewoon een vakantie huisje, dus geen problemen op dat gebied, lijkt me.
Ontremmingen, gezien willen worden, gokje wagen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 13:01 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik denk dat het merendeel van deze mannen meer gebaat zijn bij psychische hulp.
Dat mensen het zien is één ding, maar belangrijker vind ik nog, welke beweegredenen zitten erachter?
Kans is ook groot dat hij zich daar niet van bewust was.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 13:02 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Ik ga buiten een potje rukken waar iedereen me kan zien en het in het nieuws komt, met vervolging en hoge straffen als risico
Zou weleens een onderzoek zien hoeveel procent het met kinderen op vakantie nog regelmatig doet?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 13:06 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja, met kinderen. Mensen met kinderen hebben thuis toch ook seks?
Geen goede seks. Kinderen kunnen namelijk wakker worden van de geluiden en de slaapkamer binnen lopen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 13:06 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja, met kinderen. Mensen met kinderen hebben thuis toch ook seks?
Wat een onzin..quote:Op zaterdag 25 juli 2026 13:09 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Geen goede seks. Kinderen kunnen namelijk wakker worden van de geluiden en de slaapkamer binnen lopen.
Als je thuis goede seks wil, laat je de kinderen ergens logeren, bij oma of zo. Maar dat kan op zo'n vakantiepark niet, je zit daar gewoon mee opgescheept.
Kan toch nooit meer goed komen zoiets. Sta je jezelf af te beren achter het huisje waar je vrouw en kids liggen. Dan is er toch iets goed mis met jou en/of je relatie. Na de zomervakantie lekker de scheiding in orde maken, kan deze rukker zijn zaad in een hoertje spuiten en om de week de kinderen op visite krijgen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 09:45 schreef ikmoetdrieten het volgende:
[..]
Nou als het ind zo was dat het onschuldig was, dan had ik mijn man wel uitgelachen
Dan kun je gewoon los gaan overal in huis. Je hoeft dan niet bang te zijn dat ze wakker worden en ze je horen of zo.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |