Ja dat is wel de basis van de islam, werelddominantie, wacht maar tot ze in al je zusjes een verdienmodel zien.quote:Op woensdag 29 juli 2026 19:27 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik denk eerder gezegd dat Iran en de Houthi's hier nooit mee gaan stoppen. Mooi verdienmodel erbij.
US strikes Iran’s Revolutionary Guards in ‘powerful response’ to attacks on its forcesquote:
Dat geeft de "verrijkingsdeal" die Trump de SA-ers als een worst voor de neus gehouden heeft een extra betekenis.quote:Op donderdag 30 juli 2026 07:28 schreef AFA2022 het volgende:
War is big business.
...
Het marionettenregime van Saudi Arabië besluit, op aanraden van de VS, om Iraakse milities aan te vallen in plaats van de Houthi’s die de daadwerkelijke aanvallen uitvoeren. Het doel wordt steeds duidelijker: betrek zoveel mogelijk landen bij het conflict en creëer chaos in de hele regio. Who would benefit from this chaos…
Geen zaken meer doen dus met landen als Saoedi-Arabië met hun wetgeving volgens de sharia.quote:Op woensdag 29 juli 2026 19:29 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja dat is wel de basis van de islam, werelddominantie, wacht maar tot ze in al je zusjes een verdienmodel zien.
Het waren er dan ook 800 en geen 400quote:Op donderdag 30 juli 2026 13:15 schreef Since2003 het volgende:
China has been generous. Wedden dat ze toch opduiken?
[ x ]
Je kunt zomaar eens gelijk hebbenquote:Op donderdag 30 juli 2026 14:38 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Het waren er dan ook 800 en geen 400
Ik weet nou niet wat waar is en wat niet lolquote:Op donderdag 30 juli 2026 14:58 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Je kunt zomaar eens gelijk hebben
[ x ]
Amerika wil helemaal geen vrede. Die willen wereldwijde afhankelijkheid van de petrodollar en Amerikaanse energie.quote:Op donderdag 30 juli 2026 12:05 schreef AFA2022 het volgende:
Trump torpedeerde eigenhandig de Iran deal van Obama, een akkoord dat werkte.
“The worst deal ever”, zo noemde Trump het akkoord dat Obama met Iran had gesloten. Vervolgens zegde hij dat akkoord op, hij zou het wel even fixen. Daarna beschuldigde hij Kamala Harris ervan een oorlog met Iran te willen ontketenen als zij president zou worden, how ironic.
En nu, tienduizenden bommen later, staat hij met zijn rug tegen de muur en lijkt de deal die Obama had gesloten opeens wel heel erg aantrekkelijk.
Kap nou toch gewoon met deze, vanaf dag een, nutteloze oorlog van agressie. Gezichtsverlies is al tig keer geleden, er kan nog best een keer bij. Iedereen blij!
I agree 100%.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:14 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Amerika wil helemaal geen vrede. Die willen wereldwijde afhankelijkheid van de petrodollar en Amerikaanse energie.
En dat moet ook anders stort de economie van ze in met die ongelooflijke staatsschuld.
Dus dit komt ze allemaal prima uit.
Waar ik me echt schijtziek aan erger bij de Chinezen, is dat ze altijd mensen als Guo Jiakun en Mao Ning naar voren schuiven om de pers te woord te staan. Dat zijn slechts directeuren van een afdeling binnen het ministerie van buitenlandse zaken: hooguit topambtenaren, maar in de internationale politiek zijn ze van relatief laag niveau en hebben geen enkele politieke macht. Toch zijn zij degenen die vier of vijf dagen per week de pers te woord staan, steeds hetzelfde zorgvuldig afgestemde script herhalen en vervolgens weer overgaan tot de orde van de dag. Het is gewoon dagelijkse routine.quote:Op donderdag 30 juli 2026 13:15 schreef Since2003 het volgende:
China has been generous. Wedden dat ze toch opduiken?
[ x ]
(Landelijke) 'politiek' is in China sowieso een compleet andere wereld dan hier in Europa. Echter zijn het daar ook gewoon uitvoerders. Maar daar houdt het wel opquote:Op donderdag 30 juli 2026 15:17 schreef Peppert het volgende:
[..]
Waar ik me echt schijtziek aan erger bij de Chinezen, is dat ze altijd mensen als Guo Jiakun en Mao Ning naar voren schuiven om de pers te woord te staan. Dat zijn slechts directeuren van een afdeling binnen het ministerie van buitenlandse zaken: hooguit topambtenaren, maar in de internationale politiek zijn ze van relatief laag niveau en hebben geen enkele politieke macht. Toch zijn zij degenen die vier of vijf dagen per week de pers te woord staan, steeds hetzelfde zorgvuldig afgestemde script herhalen en vervolgens weer overgaan tot de orde van de dag. Het is gewoon dagelijkse routine.
quote:Axios, een nieuwsmedium dat vaak wordt gebruikt om officiële lekken vanuit de Amerikaanse en Israëlische overheid naar buiten te brengen, meldt dat de Saudische minister van Defensie, prins Khalid bin Salman, vandaag een spoedoverleg had met Trump na de gezamenlijke Amerikaans-Saudische aanvallen eerder deze week in Irak. Volgens het bericht maakte hij Washington duidelijk dat Saoedi-Arabië de spanningen met Iran wil verminderen en niet wil dat het conflict verder escaleert.
Onder verwijzing naar Amerikaanse functionarissen en andere bronnen die bekend zijn met de bijeenkomst, schrijft Axios dat prins Khalid – de broer en vertrouweling van kroonprins Mohammed bin Salman – eerst een ontmoeting had met vicepresident JD Vance. Daar zou hij hebben gezegd dat de aanvallen van dinsdag op pro-Iraanse milities in Irak een noodzakelijke reactie waren op aanvallen op Saudische energie-installaties, maar niet bedoeld waren als stap richting verdere escalatie. Volgens Axios leidde dat gesprek tot een extra ontmoeting met Trump.
Prins Khalid zou Vance ook hebben verteld dat de Israëlische premier Benjamin Netanyahu aandringt op verdere escalatie met Iran, terwijl Riyad van mening is dat de-escalatie een veel vruchtbaarder pad is, aldus Axios.
De aangekondigde automatische registratie van dienstplichtigen was/is al een veeg teken.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:14 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Amerika wil helemaal geen vrede. Die willen wereldwijde afhankelijkheid van de petrodollar en Amerikaanse energie.
En dat moet ook anders stort de economie van ze in met die ongelooflijke staatsschuld.
Dus dit komt ze allemaal prima uit.
We staan erbij en kijken ernaar. Mensenquote:Op donderdag 30 juli 2026 17:50 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De aangekondigde automatische registratie van dienstplichtigen was/is al een veeg teken.
Plus het creëren van de mogelijkheid tot het uitroepen van een noodtoestand vanwege de oorlog, inclusief een mogelijk uitstel van de midterms.
Project 2025 is on the roll.
Tsja, het zorgt ervoor dat de hoge omes zich met andere zaken kunnen bezighouden.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:17 schreef Peppert het volgende:
[..]
Waar ik me echt schijtziek aan erger bij de Chinezen, is dat ze altijd mensen als Guo Jiakun en Mao Ning naar voren schuiven om de pers te woord te staan. Dat zijn slechts directeuren van een afdeling binnen het ministerie van buitenlandse zaken: hooguit topambtenaren, maar in de internationale politiek zijn ze van relatief laag niveau en hebben geen enkele politieke macht. Toch zijn zij degenen die vier of vijf dagen per week de pers te woord staan, steeds hetzelfde zorgvuldig afgestemde script herhalen en vervolgens weer overgaan tot de orde van de dag. Het is gewoon dagelijkse routine.
Het zou zo maar kunnen dat ze nog een grondoffensief gaan doen. Waarbij de VS flink in de pan gehakt wordt, dat wel.quote:Op donderdag 30 juli 2026 17:50 schreef Toby56 het volgende:
[..]
De aangekondigde automatische registratie van dienstplichtigen was/is al een veeg teken.
Plus het creëren van de mogelijkheid tot het uitroepen van een noodtoestand vanwege de oorlog, inclusief een mogelijk uitstel van de midterms.
Project 2025 is on the roll.
Kushner and Witkoff as negotiators, Heghset as the planner, and Trump driving the train. What could possibly go wrong…quote:Op donderdag 30 juli 2026 16:45 schreef Perrin het volgende:
Trump boos omdat hij maar wat aanrommelt.
[ x ]
Even nog een mooie vuurwerkshow voordat hij de handdoek in de ring gooitquote:Op donderdag 30 juli 2026 18:10 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het zou zo maar kunnen dat ze nog een grondoffensief gaan doen. Waarbij de VS flink in de pan gehakt wordt, dat wel.
Dat vrees ik ook.quote:Op donderdag 30 juli 2026 18:10 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Het zou zo maar kunnen dat ze nog een grondoffensief gaan doen. Waarbij de VS flink in de pan gehakt wordt, dat wel.
Ik heb zoiets van laat ze zich maar het moeras inlopen.quote:Op donderdag 30 juli 2026 19:07 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Dat vrees ik ook.
Omdat men gewoon niet wenst te leren van eerder gemaakte grote fouten.
Het probleem is alleen dat de aanstichters het hele verhaal wel politiek kunnen/gaan uitbuiten door de democratische rechtsstaat verder uit te hollen, en intussen hun reeds uit hun voegen barstende zakken zullen blijven vullen. Samen met die van hun zakenvrinden.
Vermoedelijk is dat dan ook de voornaamste reden waarom men van eerder gemaakte fouten niet wenst te leren.
Dat kan.quote:Op donderdag 30 juli 2026 19:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik heb zoiets van laat ze zich maar het moeras inlopen.
Ik sta hier bij een paar mensen misschien wat 'anders'quote:
Tja moet je maar beter op je Kiswah letten. Anders koopt een megalomane kindereter de fragmenten nog op via de zwarte markt en gebruikt hij ze in cosplay op zijn satanische eiland.quote:
O B L I T E R A T E Dquote:Op donderdag 30 juli 2026 16:45 schreef Perrin het volgende:
Trump boos omdat hij maar wat aanrommelt.
[ x ]
Ja, Europa is gevaarlijk afhankelijk geworden. Enerzijds heb je de VS die sinds WOII onze defensie paraplu voor z'n rekening heeft heeft genomen, met plezier overigens want dit heeft er voor gezorgd dat ze al ruim 75 jaar de absolute hegemon konden zijn, en anderzijds China, dat sinds Xi JinPing een strategie van opkopen, lenen en dus afhankelijk maken voert.quote:Op donderdag 30 juli 2026 20:24 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Dat kan.
Maar het hele verhaal maakt onderdeel uit van ontwikkelingen die mij helemaal niet aanspreken en zorgen baren.
Europa is nog steeds erg afhankelijk van deze nieuwe dictatuurdenkers overzee. Een afhankelijkheid en bondgenootschap die/dat ooit, met minder geschifte leiders op welke posities dan ook, op goed tot redelijk goed vertrouwen was gebouwd. Onenigheden en meningsverschillen waren er toen ook, maar ze konden serieus worden besproken. Hufter Trump en zijn kontlikkers & potentiële opvolgers zijn echter voor geen cent te vertrouwen. Ze hebben schijt aan de rest van de wereld, en ook nog eens aan hun eigen bevolking. Nochtans worden ze door grote hoeveelheden mensen aanbeden. Een verschijnsel dat in de geschiedenis steeds terugkeert, helaas. Omdat de wereld nu een dorp is, heeft dat niet alleen maar gevolgen voor hun eigen land of werelddeel.
Het vervelende is dat Europa wel wat tijd nodig heeft om onafhankelijk(er) te worden. Voor je het weet wordt er overhaast gehandeld en springt de EU teveel op Xi's schoot. (Die zit daar alleen maar mild glimlachend op te wachten.)
Daar laat ik het ff bij. Het hoort eigenlijk ook meer in topics over Amerikaanse politiek en EU thuis.
Daarnaast ben ik momenteel een beetje klaar met piekeren. Ik kan er weinig aan doen. Hooguit om de zoveel tijd van mijn stemrecht gebruik maken. Een straatvechter en barricadenbouwer ben ik niet (meer?).
Hebben ze al eerder gedaan met veel succes.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 07:29 schreef AFA2022 het volgende:
- Saudi Arabie is waarschijnlijk een grondinvasie in Jemen aan het voorbereiden, met als doel de zeeblokkade ongedaan te maken.
Als je samenwerkt met Trump en co...quote:Op vrijdag 31 juli 2026 09:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Hebben ze al eerder gedaan met veel succes.
Zal vast een even groot succes worden als de vorige keer:quote:Op vrijdag 31 juli 2026 07:29 schreef AFA2022 het volgende:
- Saudi Arabie is waarschijnlijk een grondinvasie in Jemen aan het voorbereiden, met als doel de zeeblokkade ongedaan te maken.
Saudi Arabie is gewoon een proxie van de VS geworden. Als je geloofsgenoten iets verderop dagelijks vermoord worden en je kiest als het koningshuis de kant van de VS, dan weet je genoeg.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 12:15 schreef Draxx het volgende:
[..]
Zal vast een even groot succes worden als de vorige keer:
https://www.aljazeera.com(...)troops-in-saudi-raid
https://www.aljazeera.com(...)undreds-of-prisoners
Welke geloofsgenotenquote:Op vrijdag 31 juli 2026 18:15 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Saudi Arabie is gewoon een proxie van de VS geworden. Als je geloofsgenoten iets verderop dagelijks vermoord worden en je kiest als het koningshuis de kant van de VS, dan weet je genoeg.
Op Fox News hadden ze het over “landlock Iran”. Tjonge jonge, die gasten leven echt in een parallelle wereld ofzo, misschien even op de map kijken.
De Palestijnen, de Irakezen (tijdens de Golfoorlog), de Jemenieten en anderen.quote:
Dat lijkt me eerder onmacht dan onwil. En ze verrichten wel verschillende inspanningen via een diplomatieke manier.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |