Ja dat is wel de basis van de islam, werelddominantie, wacht maar tot ze in al je zusjes een verdienmodel zien.quote:Op woensdag 29 juli 2026 19:27 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik denk eerder gezegd dat Iran en de Houthi's hier nooit mee gaan stoppen. Mooi verdienmodel erbij.
US strikes Iran’s Revolutionary Guards in ‘powerful response’ to attacks on its forcesquote:
Dat geeft de "verrijkingsdeal" die Trump de SA-ers als een worst voor de neus gehouden heeft een extra betekenis.quote:Op donderdag 30 juli 2026 07:28 schreef AFA2022 het volgende:
War is big business.
...
Het marionettenregime van Saudi Arabië besluit, op aanraden van de VS, om Iraakse milities aan te vallen in plaats van de Houthi’s die de daadwerkelijke aanvallen uitvoeren. Het doel wordt steeds duidelijker: betrek zoveel mogelijk landen bij het conflict en creëer chaos in de hele regio. Who would benefit from this chaos…
Geen zaken meer doen dus met landen als Saoedi-Arabië met hun wetgeving volgens de sharia.quote:Op woensdag 29 juli 2026 19:29 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ja dat is wel de basis van de islam, werelddominantie, wacht maar tot ze in al je zusjes een verdienmodel zien.
Het waren er dan ook 800 en geen 400quote:Op donderdag 30 juli 2026 13:15 schreef Since2003 het volgende:
China has been generous. Wedden dat ze toch opduiken?
[ x ]
Je kunt zomaar eens gelijk hebbenquote:Op donderdag 30 juli 2026 14:38 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Het waren er dan ook 800 en geen 400
Ik weet nou niet wat waar is en wat niet lolquote:Op donderdag 30 juli 2026 14:58 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Je kunt zomaar eens gelijk hebben
[ x ]
Amerika wil helemaal geen vrede. Die willen wereldwijde afhankelijkheid van de petrodollar en Amerikaanse energie.quote:Op donderdag 30 juli 2026 12:05 schreef AFA2022 het volgende:
Trump torpedeerde eigenhandig de Iran deal van Obama, een akkoord dat werkte.
“The worst deal ever”, zo noemde Trump het akkoord dat Obama met Iran had gesloten. Vervolgens zegde hij dat akkoord op, hij zou het wel even fixen. Daarna beschuldigde hij Kamala Harris ervan een oorlog met Iran te willen ontketenen als zij president zou worden, how ironic.
En nu, tienduizenden bommen later, staat hij met zijn rug tegen de muur en lijkt de deal die Obama had gesloten opeens wel heel erg aantrekkelijk.
Kap nou toch gewoon met deze, vanaf dag een, nutteloze oorlog van agressie. Gezichtsverlies is al tig keer geleden, er kan nog best een keer bij. Iedereen blij!
I agree 100%.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:14 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Amerika wil helemaal geen vrede. Die willen wereldwijde afhankelijkheid van de petrodollar en Amerikaanse energie.
En dat moet ook anders stort de economie van ze in met die ongelooflijke staatsschuld.
Dus dit komt ze allemaal prima uit.
Waar ik me echt schijtziek aan erger bij de Chinezen, is dat ze altijd mensen als Guo Jiakun en Mao Ning naar voren schuiven om de pers te woord te staan. Dat zijn slechts directeuren van een afdeling binnen het ministerie van buitenlandse zaken: hooguit topambtenaren, maar in de internationale politiek zijn ze van relatief laag niveau en hebben geen enkele politieke macht. Toch zijn zij degenen die vier of vijf dagen per week de pers te woord staan, steeds hetzelfde zorgvuldig afgestemde script herhalen en vervolgens weer overgaan tot de orde van de dag. Het is gewoon dagelijkse routine.quote:Op donderdag 30 juli 2026 13:15 schreef Since2003 het volgende:
China has been generous. Wedden dat ze toch opduiken?
[ x ]
(Landelijke) 'politiek' is in China sowieso een compleet andere wereld dan hier in Europa. Echter zijn het daar ook gewoon uitvoerders. Maar daar houdt het wel opquote:Op donderdag 30 juli 2026 15:17 schreef Peppert het volgende:
[..]
Waar ik me echt schijtziek aan erger bij de Chinezen, is dat ze altijd mensen als Guo Jiakun en Mao Ning naar voren schuiven om de pers te woord te staan. Dat zijn slechts directeuren van een afdeling binnen het ministerie van buitenlandse zaken: hooguit topambtenaren, maar in de internationale politiek zijn ze van relatief laag niveau en hebben geen enkele politieke macht. Toch zijn zij degenen die vier of vijf dagen per week de pers te woord staan, steeds hetzelfde zorgvuldig afgestemde script herhalen en vervolgens weer overgaan tot de orde van de dag. Het is gewoon dagelijkse routine.
quote:Axios, een nieuwsmedium dat vaak wordt gebruikt om officiële lekken vanuit de Amerikaanse en Israëlische overheid naar buiten te brengen, meldt dat de Saudische minister van Defensie, prins Khalid bin Salman, vandaag een spoedoverleg had met Trump na de gezamenlijke Amerikaans-Saudische aanvallen eerder deze week in Irak. Volgens het bericht maakte hij Washington duidelijk dat Saoedi-Arabië de spanningen met Iran wil verminderen en niet wil dat het conflict verder escaleert.
Onder verwijzing naar Amerikaanse functionarissen en andere bronnen die bekend zijn met de bijeenkomst, schrijft Axios dat prins Khalid – de broer en vertrouweling van kroonprins Mohammed bin Salman – eerst een ontmoeting had met vicepresident JD Vance. Daar zou hij hebben gezegd dat de aanvallen van dinsdag op pro-Iraanse milities in Irak een noodzakelijke reactie waren op aanvallen op Saudische energie-installaties, maar niet bedoeld waren als stap richting verdere escalatie. Volgens Axios leidde dat gesprek tot een extra ontmoeting met Trump.
Prins Khalid zou Vance ook hebben verteld dat de Israëlische premier Benjamin Netanyahu aandringt op verdere escalatie met Iran, terwijl Riyad van mening is dat de-escalatie een veel vruchtbaarder pad is, aldus Axios.
De aangekondigde automatische registratie van dienstplichtigen was/is al een veeg teken.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:14 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Amerika wil helemaal geen vrede. Die willen wereldwijde afhankelijkheid van de petrodollar en Amerikaanse energie.
En dat moet ook anders stort de economie van ze in met die ongelooflijke staatsschuld.
Dus dit komt ze allemaal prima uit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |