S'nachts koelt het goed af.quote:Op woensdag 22 juli 2026 23:39 schreef Dutch_view het volgende:
Pfff dacht dat we van die hitte ellende af waren. Langere nachten, kortere avonden enzo![]()
Krijgen we weer ellende. Ik ben ziedend!
Zwoele zomeravond genotquote:Op woensdag 22 juli 2026 23:39 schreef Dutch_view het volgende:
Pfff dacht dat we van die hitte ellende af waren. Langere nachten, kortere avonden enzo![]()
Krijgen we weer ellende. Ik ben ziedend!
Oost en Zuid Nederland was gewoon prima vertoeven met 22-24 graden. Om in te werken ook. Noord/noordwest en wadden waren wel fris en niet echt zomersquote:Op woensdag 22 juli 2026 22:05 schreef heywoodu het volgende:
Vandaag was wel uitstekend, beetje pittig als je een flink stuk gaat fietsen en je hebt de hele tijd de wind op je bakkes en wat regen hier en daar, maar beter dan zo warm
Mooie dagen, de afgelopen dagen
Ik heb er, zoals het hoort, van genoten nu het nog kon.
Is ook leuk hoor. Maar als ik dan toch moet kiezen, dan maar gewoon 15 graden en geen tomaten ofzoquote:Op woensdag 22 juli 2026 23:16 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
Is toch juist leuk. Ik was vanavond op de moestuin en heb al een watermeloen met een diameter van zeker 20 centimeter. Echt top!
Ook veel vrouwelijke bloemen aan de Galia planten nu
De tomaten groeien als kool en ik heb achter het huis...voor het eerst, citroengras in een pot. Gaat ook als een tierelier. Had ik niet gedacht.
Tomaten zijn sowieso vies, maar de druiven groeien ook goedquote:Op donderdag 23 juli 2026 08:24 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Is ook leuk hoor. Maar als ik dan toch moet kiezen, dan maar gewoon 15 graden en geen tomaten ofzo
Als het er landelijk om gaat spannen zal het hier sowieso wel weer een hittegolf wordenquote:Op donderdag 23 juli 2026 09:22 schreef kilon het volgende:
Ik ben benieuwd of er volgende week weer een landelijke hittegolf is. Het zal erom spannen, maar als ik het zo zie niet onmogelijk.
Het was de eerste keer deze zomer wel uitgekomen itt het andere model.quote:Op donderdag 23 juli 2026 09:27 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
Idd opbokken met GFS!![]()
(zal vast niet uitkomen)
The summer is magic!quote:Op donderdag 23 juli 2026 10:39 schreef bloodymary1 het volgende:
Hahaha, al die dramaqueens hier. Blijft fantastisch. Wat het weer altijd teweeg kan brengen.
Dat hebben wij hier vandaag... 43Cquote:Op donderdag 23 juli 2026 09:27 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
Idd opbokken met GFS!![]()
(zal vast niet uitkomen)
We raken er aan gewend.quote:Op donderdag 23 juli 2026 13:03 schreef StateOfMind het volgende:
Vanaf dinsdag begint hier hittegolf nummer 4.
Jij kan ook wel in dat rijtje aanstellers hier hèquote:Op donderdag 23 juli 2026 12:49 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Dat hebben wij hier vandaag... 43C
Ik kan bevestigen dat het enigszins warm is.
Mensen die nu nog de GFS oper voor andere doelen inzet dan satire neem ik nog minder serieus dan mensen die regio zuid cherrypicken.quote:Op donderdag 23 juli 2026 09:27 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
Idd opbokken met GFS!![]()
(zal vast niet uitkomen)
Het is ook alweer te lang niet warm geweest inmiddels. Moet bijna stoken.quote:
Gewoon net als ik naar IJsland op vakantie gaanquote:Op donderdag 23 juli 2026 09:22 schreef kilon het volgende:
Ik ben benieuwd of er volgende week weer een landelijke hittegolf is. Het zal erom spannen, maar als ik het zo zie niet onmogelijk.
En toch ben ik nog steeds tevreden met mijn keuze om niet in de zomer op vakantie te gaan maar in het najaar. Naast IJsland en Scandinavië wordt het overal wel warm.
Vestje kan uit, wel bij de hand houden mocht de zon achter de wolken verdwijnen.quote:Op donderdag 23 juli 2026 12:49 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Dat hebben wij hier vandaag... 43C
Ik kan bevestigen dat het enigszins warm is.
Wij hopen op deze situatie.quote:Op donderdag 23 juli 2026 13:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gewoon net als ik naar IJsland op vakantie gaan
Al denk ik dat ik het wel wat minder zou kunnen waarderen als het hier straks lekker zomers is als ik daar in de regen sta.
De humor klotst al sedert half Juni tegen de plinten iddquote:Op donderdag 23 juli 2026 10:39 schreef bloodymary1 het volgende:
Hahaha, al die dramaqueens hier. Blijft fantastisch. Wat het weer altijd teweeg kan brengen.
Gelijk weer die extreme hitte. Ik was al klaar met de zomer na die vorige ziekmakende hittegolfquote:
Het zweet ook. Volgende week ook in de Alpen weer tropischquote:Op donderdag 23 juli 2026 14:18 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
De humor klotst al sedert half Juni tegen de plinten idd
Het is hier zojuist dicht getrokken dus gelijk fris iddquote:Op donderdag 23 juli 2026 14:03 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Vestje kan uit, wel bij de hand houden mocht de zon achter de wolken verdwijnen.
Reken nog maar op 2 hittegolven in Augustus en een stuk of 10 zomerse dagen in Septembre.quote:Op donderdag 23 juli 2026 16:38 schreef Discombobulate het volgende:
Hoop dan wel dat dit de afsluiter gaat zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |