SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
Nou de CEO is een goede vriendin van Putin , dus dat scheelt ookquote:Op woensdag 22 juli 2026 10:23 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik kan mij voorstellen dat ze dat wel overwegen als vergelding om maar lukraak dc's op te blazen waar stringetjes, ps5 en en aliemeuk-express wordt overgeslagen.
Dan is die vrouw vast knap.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:24 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Nou de CEO is een dikke vriendin van Putin , dus dat scheelt ook
nee absoluut nietquote:
quote:AI-overzicht
Tatyana Kim (voorheen Bakalchuk), CEO en oprichter van het Russische e-commercebedrijf Wildberries, staat inderdaad bekend als een trouwe bondgenoot van Vladimir Poetin.
Zij heeft nauwe banden met het Kremlin.
Zo is ze onder meer bestuurslid van het door Poetin opgerichte Pan-Russische Volksfront, een politieke en maatschappelijke coalitie.
Dankzij deze loyaliteit aan het Kremlin kan haar bedrijf al jaren ongestoord opereren in Rusland, ondanks verschillende ernstige incidenten.
Sinds de invasie van Oekraïne is Wildberries volgens westerse en Oekraïense inlichtingendiensten uitgegroeid tot een belangrijke speler in de Russische oorlogseconomie, onder meer door de verkoop van tactische militaire uitrusting en componenten voor drones.
Tot nu toe heeft Rusland altijd inderdaad enkel puur militaire doelwitten aangevallen inderdaad.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:20 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Oekraine haalt wel de toorn van Rusland over zich heen om in Oekraïne ook maar lukraak civiele gebouwen te gaan raken zoals bedrijven en huizen.
Zulke acties als hier maken een dergelijke beslissing niet legaal maar wel begrijpelijk.
Alle mensen die niet dagelijks louter kremlin.ru zitten te F5'en weten dat dat vanaf dag 1 al gebeurt.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:23 schreef phpmystyle het volgende:
Ik kan mij voorstellen dat ze dat wel overwegen
Hoop afzwaaiers en wellicht - maar zeker niet bewezen - artilleristen en soldaten die buiten hun mandaat om niet militaire targets raken. Indien dat waar is betekent dat niet dat Oekraïne als zwakkere partij (geen nukes) dat wel zou mogen doen.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:25 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Tot nu toe heeft Rusland altijd inderdaad enkel puur militaire doelwitten aangevallen inderdaad.
Flikker toch een eind op man
quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:27 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hoop afzwaaiers en wellicht - maar zeker niet bewezen - artilleristen en soldaten die buiten hun mandaat om niet militaire targets raken. Indien dat waar is betekent dat niet dat Oekraïne als zwakkere partij (geen nukes) dat wel zou mogen doen.
quote:Tatyana Kim (voorheen Bakalchuk), CEO en oprichter van het Russische e-commercebedrijf Wildberries, staat inderdaad bekend als een trouwe bondgenoot van Vladimir Poetin.
maar dit zal zeker meespelenquote:Oekraïne opent aanval op Poetins 'favoriete' miljardair: dit is de duistere wereld achter de rijkste vrouw van Rusland | Foto | hln.be
Wellicht was dit ook een afzwaaier.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:27 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hoop afzwaaiers en wellicht - maar zeker niet bewezen - artilleristen en soldaten die buiten hun mandaat om niet militaire targets raken. Indien dat waar is betekent dat niet dat Oekraïne als zwakkere partij (geen nukes) dat wel zou mogen doen.
Hmm, niet slecht, niet goed. Venijnig koppie.quote:
Ondenkbaar met die Westerse superieure wapens.quote:
ze is eigenaresse van die tent . Zuid Koreaansquote:Op woensdag 22 juli 2026 10:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hmm, niet slecht, niet goed. Venijnig koppie.
Een vrouwelijke CEO. En dan zeggen sommigen dat Rusland een masculien landje is
Welke westerse wapens....?quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ondenkbaar met die Westerse superieure wapens.
Tis goed met je.quote:
Geen westerse wapens, dus.quote:
Anyway, zoals Wildberries aangaf alleen de officiële kanalen geloven, wie weet heeft een medewerker wel een sigaret aangestoken op een gevaarlijke plek. Kan allemaal he.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ondenkbaar met die Westerse superieure wapens.
Daar trappen we niet in.
Het is wel DE manier om de economie van Moscow plat te leggen, ze leveren ook aan het MKB van Moscowquote:Op woensdag 22 juli 2026 10:33 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
overzicht van de wildberries centra.
[ afbeelding ]
Aantal hele grote in drone range. Verwacht dat er nog wel 2 of 3 verdwenen zijn eind deze week.
quote:Heftige brand nadat Russische 'Amazon' weer is getroffen door Oekraïense drones
Een Russische online retailer is woensdag opnieuw getroffen door Oekraïense drones. De directeur van het bedrijf spreekt van meerdere gewonden.
Zaterdag werd het bedrijf ook al getroffen. Toen kwamen naar verluidt acht personen om het leven. Wildberries zoals het bedrijf heet is volgens Oekraïne een legitiem doel omdat er ook militaire spullen aan het Rusissche leger worden verkocht.
Het is de grootste online retailer van Rusland en wordt daarom ook wel de Russische Amazon genoemd. De eigenaresse heeft nauwe banden met Vladimir Poetin.
Volgens deskundigen is Wildberries een knooppunt in de Russische MKB economie.
Dat kan als dat blijkt uit onderzoek van de Russische autoriteiten.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:35 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Anyway, zoals Wildberries aangaf alleen de officiële kanalen geloven, wie weet heeft een medewerker wel een sigaret aangestoken op een gevaarlijke plek. Kan allemaal he.
Er moeten nu ook burgerdoelen worden aangevallen.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 22:06 schreef skysherrif het volgende:
Gerucht dat Andriy Biletskyi de nieuwe commandant van de landmacht wordt.
Wat rus zegt is van generlei waarde.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat kan als dat blijkt uit onderzoek van de Russische autoriteiten.
Het ging idd om de componenten die vrijwilligers bestellen/doneren aan militairen.quote:Op woensdag 22 juli 2026 10:34 schreef inslagenreuring het volgende:
Er zijn vooral particulieren en ondernemers de hele zooi kwijt door deze ellende (wat niet wil zeggen dat het geen legitiem doelwit zou zijn).
Hetzelfde gold voor aanvallen op nova poshta in Oekraïne.
We zullen wel vaker onorthodoxe doelen zien met de nieuwe Oekraïnse filosofie van 'weaken the russian economy'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |