Charlie Kirk was antiwoke, hij was tegen transgenders, en Charlie heeft nooit iemand vermoord.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 13:16 schreef Harvest89 het volgende:
Het was dan ook gewoon een gevaarlijke idioot.
En we mogen blij zijn dat hij heeft gefaald in zijn turning point waanzin.
Ik hoop ook elke dag dat een oliesjeik mij tien miljoen euro geeft, maar die steun blijft uit.quote:Hij hoopte dat rijke Amerikanen hem financieel zouden steunen en dacht dat het beeld ‘miljoenen’ dollars zou kunnen opbrengen. Maar die steun bleef uit.
Probeer het eens met grootgrondbezitters uit Afrika. Het geld ligt voor het grijpen, maar je moet eerst even een kleine investering doen.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 15:41 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Ik hoop ook elke dag dat een oliesjeik mij tien miljoen euro geeft, maar die steun blijft uit.
Heel vreemd allemaal... ik denk dat het een complot is.
/s
Tenzij er berichten zijn verwijderd zie ik hierboven niemand juichen over zijn dood. Wat ik zie zijn mensen die het niet eens waren met zijn denkbeelden, iets wat ik volledig snap.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 13:35 schreef ToT het volgende:
maar om nou zo te juichen over zijn dood zoals hierboven min of meer gedaan wordt...?
Je hebt gelijk. Zag het pas nadat ik je bericht las.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 15:48 schreef ffoyle-involutus het volgende:
[..]
Tenzij er berichten zijn verwijderd zie ik hierboven niemand juichen over zijn dood. Wat ik zie zijn mensen die het niet eens waren met zijn denkbeelden, iets wat ik volledig snap.
En dat beeld? Ik snap wel dat niemand er belang bij heeft. En het lijkt op de tweede foto alsof hij zijn lul uit de broek heeft hangen, klaar om over het beeld te pissen
recht op zelfbeschikkingquote:Op dinsdag 21 juli 2026 13:38 schreef GobSmacked- het volgende:
[..]
Gewoon pure interesse en geen gotcha ofzo maar welke freedom\rechten wilde hij afpakken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het was niet alleen maar anti "woke" of tegen transgenders.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 15:25 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Charlie Kirk was antiwoke, hij was tegen transgenders, en Charlie heeft nooit iemand vermoord.
Kortom, iemand die in grote lijnen dezelfde ideeën had als jijzelf.
En toch noem jij hem een gevaarlijke idioot. Waarom?
Hij heeft niet 'gefaald' zoals jij hier beweert, hij werd doodgeschoten.
Ik ken zijn ideeën en ik was het absoluut niet met hem eens.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 16:08 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het was niet alleen maar anti "woke" of tegen transgenders.
Ga maar eens googlen op turning point usa wat hij allemaal wilde veranderen.
Nee. Hadden ze Hitler maar vermoord toen hij in een bierhal stond te schuimbekken.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 16:20 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik ken zijn ideeën en ik was het absoluut niet met hem eens.
Maar jij vindt het dus geen probleem om iemand vanwege zijn standpunten te vermoorden?
Hitler was links. Kirk was rechts.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 16:29 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee. Hadden ze Hitler maar vermoord toen hij in een bierhal stond te schuimbekken.
quote:
quote:
https://meervrijheid.nl/?pagina=1199quote:Hitler had ook iets gemeen met de niet-democratische communisten en socialisten – namelijk dat er steevast heel wat doden vallen na hun machtsovernames. Het overgrote merendeel van de massamoorden in de twintigste eeuw staat op naam van regimes die zichzelf communistisch, socialistisch of nationaal-socialistisch noemden.
Ik heb nog wel een mailtje van een Nigeriaanse prins voor je. Kun je ook veel geld mee verdienen, met een kleine investering.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 15:41 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Ik hoop ook elke dag dat een oliesjeik mij tien miljoen euro geeft, maar die steun blijft uit.
Heel vreemd allemaal... ik denk dat het een complot is.
/s
En de relevantie voor dit topic is….?quote:Op dinsdag 21 juli 2026 17:15 schreef Filosoofert het volgende:
Uiteindelijk ligt extreem links en extreem rechts relatief dicht bij elkaar. Hoefijzer wittewel.
Godverquote:Op dinsdag 21 juli 2026 15:48 schreef ffoyle-involutus het volgende:
En het lijkt op de tweede foto alsof hij zijn lul uit de broek heeft hangen, klaar om over het beeld te pissen
quote:Op dinsdag 21 juli 2026 17:16 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En de relevantie voor dit topic is….?
Wat een gare site.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 16:50 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
[..]
https://meervrijheid.nl/?pagina=1199
‘Veranderd’quote:
Ik snap je punt volledig. Jetten hoeft van mij ook niet dood, maar zou er ook niet rouwig om zijn als hij stikt tijdens het pijpen zeg maar. Laat staan dat we een standbeeld van hem zouden moeten maken.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 13:16 schreef Harvest89 het volgende:
Het was dan ook gewoon een gevaarlijke idioot.
En we mogen blij zijn dat hij heeft gefaald in zijn turning point waanzin.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |