ja kan dit wel waarderenquote:Op donderdag 16 juli 2026 22:19 schreef KinKiJan het volgende:
Fair enough, Fablabla zegt wel eerlijk tegen Simone dat ze haar soms ook irritant vindt.
Nou nou, mag wel een tandje minder, Fritsie.quote:Op donderdag 16 juli 2026 22:17 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Maar ze mag het van die gozert nooit meer doen, hij moet echt zijn bek houden
Nu heb ik het weer gedaan........... boehoehoequote:Op donderdag 16 juli 2026 22:20 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Nou nou, mag wel een tandje minder, Fritsie.
Ik hoop dat hij die nacht heel slecht geslapen heeft in zijn tent.quote:Op donderdag 16 juli 2026 22:22 schreef Soury het volgende:
Wat een zuur gekepen bekkie heeft die milan, al kauwend op zijn broodje iemand de les lezen
Niets mis mee, maar het kan ook een valkuil zijn , en dat zie je dus bij Simonequote:
Ik vind haar ook okay, alleen die club in de loods heeft een probleem met haar.quote:
Vind haar wel leuk, ze was wat hyper de eerste paar dagen maar dat is al minder. Logisch ook al die camera's op je hoofd. Maar dat went snel (zeggen ze)quote:Op donderdag 16 juli 2026 22:26 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik vind haar ook okay, alleen die club in de loods heeft een probleem met haar.
Zij er kasten in die tent ?quote:Op donderdag 16 juli 2026 22:23 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij die nacht heel slecht geslapen heeft in zijn tent.
Beetje zoals met Peter, die was hyper die eerste weken. Helemaal als ie samen met Jelle was. Daarna was ie stukken relaxterquote:Op donderdag 16 juli 2026 22:28 schreef Soury het volgende:
[..]
Vind haar wel leuk, ze was wat hyper de eerste paar dagen maar dat is al minder. Logisch ook al die camera's op je hoofd. Maar dat went snel (zeggen ze)
Ik vind haar inmiddels ook leuk.quote:Op donderdag 16 juli 2026 22:28 schreef Soury het volgende:
[..]
Vind haar wel leuk, ze was wat hyper de eerste paar dagen maar dat is al minder. Logisch ook al die camera's op je hoofd. Maar dat went snel (zeggen ze)
Ik bedenk me nu dat die 105.000 helemaal geen record was zoals ze in de finale riepen.quote:Op donderdag 16 juli 2026 22:33 schreef freaky40 het volgende:
Je zal dan maar als winnaar en de pot winnen én 20.000 euro, dan tikt het toch beter aan dan de 70.000 euro die over blijft van de ton die te winnen valt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |