Zwitserland is al uitgeschakeld. Engeland is pas veel later aangehaakt bij interlandvoetbal omdat het te arrogant was om tegen buitenlanders, als in niet-Britten, te voetballen. Ze doen pas sinds 1950 mee aan WKs, als ze zich weten te kwalificeren tenminste.quote:Op woensdag 15 juli 2026 13:02 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
it's coming home! it's coming home! it's coming...
![]()
![]()
Het is vooral de Engelse/Britse sportmedia die ik om te kotsen vind. Of het nou voetbal is, F1, wielrennen, atletiek... Ik gun ze heel weinigquote:Op woensdag 15 juli 2026 16:44 schreef mitt het volgende:
[..]
Die Engelsen die het allemaal hebben uit gevonden en met hun coming home. Dat grote falen van Engeland heeft altijd wat moois, dat moet in stand blijven.
Heeeerlijkquote:
Helemaal met je eensquote:Op woensdag 15 juli 2026 16:44 schreef mitt het volgende:
[..]
Die Engelsen die het allemaal hebben uit gevonden en met hun coming home. Dat grote falen van Engeland heeft altijd wat moois, dat moet in stand blijven.
Juichen.rarquote:
OasisGODENquote:
Ben bijna in staat om één van die ranzige ales van ze in te schenkenquote:
Benieuwd of @GGMM vanavond een ranzige ale drinkt.quote:Op woensdag 15 juli 2026 19:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Ben bijna in staat om één van die ranzige ales van ze in te schenken
Bijna
Er zijn grenzen.quote:Op woensdag 15 juli 2026 19:07 schreef Caland het volgende:
[..]
Ben bijna in staat om één van die ranzige ales van ze in te schenken
Bijna
Laten we wel eerlijk zijn, de laatste keer dat @GGMM er niet was liep het wel degelijk uit de hand.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |