abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221322751
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 13:15 schreef Spablauw214 het volgende:

[..]
Waarom zou dat noodzakelijk zijn? De realiteit is dat het Kremlin niet tot compromissen bereid is, waardoor de oorlog is uitgedraaid op een patstelling. We zullen zien wie het het langst volhoudt. Momenteel ziet het er voor Rusland niet zo goed uit.
En het front bevriezen kan Putin ook niet, want dan krijg je een binnenlandse opstand. Een miljoen soldaten de dood in gejaagd voor helemaal niks.
Putin hoopt op een wonder in de categorie; 'Misschien kan Steiner toch nog een ontzetting doen'. :P
Vitesse, Celtic FC, Everton, Green Bay Packers.
pi_221323138
twitter


Russische staatsterreur.
pi_221323638
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 14:00 schreef recidivist het volgende:
Het beste is dat Poetin/Rusland deze oorlog niet te hard verliest of eraan onderdoor gaat want als dat wel gebeurd kan deze strijd nog weleens heel risicovol worden.
Ja, like clockwork is dat het narratief wat we nu op meer plekken horen.

Het gaat blijkbaar heel slecht met rus.
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
pi_221323652
quote:
7s.gif Op maandag 13 juli 2026 13:09 schreef phpmystyle het volgende:
Ik zou kijken of er toch iets anders mogelijk is.
Ja, er is iets anders mogelijk.

We laten oekraine rus gewoon compleet deindustrialiseren. Zijn ze immers al lekker mee bezig.

En daarna zetten we er een muur omheen en kijken we er niet meer naar om.
While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
  maandag 13 juli 2026 @ 15:53:02 #180
168739 Red_85
'echt wel'
pi_221323681
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 14:48 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Russische staatsterreur.
Dat de wereld nog steeds niet klaar is met die schijtrussen.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 13 juli 2026 @ 16:01:18 #181
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_221323714
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 13:48 schreef recidivist het volgende:

[..]
Hopen alleen dat mocht Poetin echt verliezen hij niet dreigt alles op het spel te zetten als nucleaire macht want dan kan het nog weleens leiden tot "extreem verhitte temperaturen".
Dat gaat Poetin niet doen, dan gaat ie zelf ook dood en dat wil ie niet
-----------------------------------------------------------------

Ach wat een verdriet nu toch, -O- ze heeft wel mooie dikke lippen :Y :Y
https://www.facebook.com/share/r/18Vb6hSxj7/
------------------------------------------------------------------

De Krim is bijna bevrijd
quote:
Poetins schaduwvloot vernederd door dronegolf Oekraïne: in één week meer dan honderd schepen verwoest
Amsterdam- Meer dan honderd schepen van de Russische schaduwvloot zijn in ongeveer één week tijd verwoest door Oekraïense drones, beweren de autoriteiten van het door oorlog gesteisterde land.

Een aderlating voor Vladimir Poetin, die zijn oorlog financieert met het verschepen van olie via de beruchte vloot.

De dodelijke vliegtuigjes worden in een Telegram-bericht over de vermeende acties gekscherend 'USF Birds' genoemd, doelen op de zogeheten Unmanned System Forces van Oekraïne, de tak van het leger die zich bezighoudt met drone-oorlogsvoering.

Alarmerende troepenopbouw aan de grenzen met Finland en de Baltische Staten leidt tot zorgen, omdat Vladimir Poetin steeds meer in het nauw komt.

Vermeende beelden van de aanvallen liegen er niet om.

Op een van de filmpjes, gedeeld door het Oekraïense leger, is te zien hoe een drone zich met hoge snelheid op zijn prooi, een schip van de schaduwvloot, stort.
De video eindigt veelzeggend, door op het moment van impact abrupt op zwart te schieten.
Ook infrastructuur onder vuur genomen

De Oekraïners zouden in totaal 105 Russische schepen hebben aangevallen.
In de nacht van zondag op maandag zouden vijftien vaartuigen door drones zijn getroffen.
Ook infrastructuur om van het Russische vasteland naar de bezette Krim te komen, wordt door de Oekraïners onder vuur genomen.

Door het Oekraïense schiereiland, dat in 2014 door de Russen is geannexeerd, te isoleren hoopt Kiev 'Poetins trots' tot zijn grootste nachtmerrie te maken. Het onder vuur nemen van de Krim bemoeilijkt Russische militaire acties in het zuiden van Oekraïne, omdat troepen aldaar onder meer worden bevoorraad via de Krim.


[ Bericht 30% gewijzigd door michaelmoore op 13-07-2026 16:12:29 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_221323796
twitter


Poetin maakt de geesten rijp voor genocide.
  maandag 13 juli 2026 @ 16:27:30 #183
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_221323938
Putin zegt dat Rusland het laagste percentage werklozen heeft, mooi toch , dat is wel een resultaat van de oorlog dat klopt

Maar hij snapt nog steeds niet dat Finland toch maar bij de NATO is gekropen
Bekijk deze YouTube-video
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_221323972
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 14:00 schreef recidivist het volgende:

[..]
Dat helpt iets ja. Maar allesbehalve geruststellend. Het beste is dat Poetin/Rusland deze oorlog niet te hard verliest of eraan onderdoor gaat want als dat wel gebeurd kan deze strijd nog weleens heel risicovol worden.
Als dit zo zou zijn, dan is Rusland onder Poetin en diens visie op de wereld dus altijd een bedreiging en in welk universum waarin we een normaal leven willen leiden is er plek voor dit Rusland?

Wanneer een beer een bedreiging vormt voor de dorpelingen, dan wordt de beer altijd bejaagd en vermoord, zeker als hij al meer dan een keer meerdere dorpeling van verschillende dorpen vermoord is. Ook al hebben de 'dorpen' respect voor de beer.

Dit is hoe de natuur werkt.

[ Bericht 0% gewijzigd door Korenfok op 13-07-2026 18:33:15 ]
pi_221324137
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 16:14 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Poetin maakt de geesten rijp voor genocide.
Wat gaan ze doen dan. Flatgebouwen bombarderen? Theaters? Kraamklinieken? Of gewoon hele steden met de grond gelijk maken?

O wacht.
  maandag 13 juli 2026 @ 17:16:40 #186
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_221324281
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 16:14 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Poetin maakt de geesten rijp voor genocide.
Poetin wil broeder moord plegen

ja daar zullen de russen wel blij mee zijn , ze haten hem nu al, die kleine dwerg
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  maandag 13 juli 2026 @ 17:24:50 #187
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_221324330
Hoe lang zou Ruzzia die geldsmijterij wedstrijd volhouden??

quote:
Tekort aan Patriots: Europese coalitie om snelste Russische raketten uit de lucht te schieten

Nederland, Oekraïne en acht andere Europese landen vormen een coalitie om zich beter te kunnen verdedigen tegen de snelste Russische raketten.
Dat is besloten tijdens overleg van Oekraïne-bondgenoten in Parijs.

Oekraïne wordt met die ballistische raketten haast dagelijks bestookt en heeft daarop nog nauwelijks een antwoord.

Het land hoopt samen met Europese bondgenoten snel eigen afweermiddelen te ontwikkelen, omdat er een voortdurend tekort is aan de Amerikaanse Patriot-raketten die er wel raad mee weten.
quote:
Oekraïne meldt nieuwe aanvallen op Zee van Azov

Oekraïne claimt opnieuw schepen van de Russische schaduwvloot te hebben aangevallen in de Zee van Azov. Dat meldt commandant Robert Brovdi. Het zou gaan om droneaanvallen op onder meer zeven tankers. Ook zouden recentelijk enkele luchtafweersystemen zijn vernietigd, evenals twee radarstations.

De Zee van Azov grenst aan de strategisch belangrijke Krim. Dat in 2014 door Rusland geannexeerde schiereiland is recentelijk doelwit van een toenemend aantal Oekraïense aanvallen, waardoor het onder meer met een groot brandstoftekort kampt.

Het Russische ministerie van Defensie zei maandag op zijn beurt schade te hebben aangericht bij de haven van Chornomorsk, enkele kilometers van het historische Odesa, aan de Zwarte Zee. Volgens Rusland zou Oekraïne de locatie gebruiken voor militaire transporten. Onder meer brandstofopslag en een munitiedepot zouden zijn aangevallen.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_221324339
Bekijk deze YouTube-video

quote:
15 ships ⚓️🔥 destroyed in one night. 105 vessels targeted by the SBS in 8 days.
Operation "Molochka" will continue until the shadow fleet of Russia is listed in the "Red Book" of the Sea of Azov. So far, 105 "yellow" and "red" cards have been issued, and the semi-finals have been completed...

On the night of July 13, the patriotic Ukrainian SBS unit destroyed 15 vessels of the Russian shadow fleet: 7 tankers, 5 cargo ships, 1 ferry, and 2 tugboats.
In total, during the period of July 6-13, effective damage was inflicted on 105 ⚓️ vessels.

The transshipment infrastructure of the peninsula is being targeted every night, movement through the strait has been stopped, and unloading has been reduced to a minimum.
pi_221324341
Bekijk deze YouTube-video

quote:
During July 12-13, units of the Special Operations Forces (SOF) struck 11 energy nodes – substations of various capacities: 9 electrical substations, a strategic electricity transfer point of the "Kuban-Crimea" power bridge in Russia, and a gas pumping station.

5 air defense elements were destroyed.
🔥The following were destroyed: a S-400 "Triumf" launch system, a "Tor" air defense missile system, a "Pantsir-S1" anti-aircraft gun/missile complex, and 2 "Nebo-U" radar systems.

Targets:
🔥S-400 "Triumf" launch system, near Kerch, Crimea, 9th Battalion "Kairos," 414th SOF Brigade "Mad'yar"
🔥"Tor-M2" air defense system, near Valerianivka, Donetsk region, "13th" Detachment, 414th SOF Brigade "Mad'yar"
🔥"Pantsir-S1" anti-aircraft gun/missile complex, near Osivynya, Crimea, 9th Battalion "Kairos," 414th SOF Brigade "Mad'yar"

🔥"Nebo-U" radar system, near Kerch, Crimea, 9th Battalion "Kairos," 414th SOF Brigade "Mad'yar"
🔥"Nebo-U" radar system, near Melek-Chesme, Crimea, 413rd SOF Brigade "Raid"
🔥"Kuban-Crimea" transfer point, near Glazivka, Crimea, 9th Battalion "Kairos," 414th SOF Brigade "Mad'yar," 1st SOF Operations Center
🔥220 kV substation "Komysh-Burun," near Kerch, Crimea, 1st SOF Operations Center
🔥110 kV substation "Rubizhne," near Rubizhne, Luhansk region, "Phoenix" Combat Assault Group
🔥220 kV substation "Lysychanska," near Sieverodonetsk, Luhansk region, "Phoenix" Combat Assault Group
🔥110 kV substation "Kovylne," near Kovylne, Crimea, 1st SOF Operations Center
🔥110 kV substation "Zymyne," near Zymyne, Crimea, 1st SOF Operations Center
🔥330 kV substation "Zorya," near Afiny, Crimea, 9th Battalion "Kairos," 414th SOF Brigade "Mad'yar"
🔥Electrical substation, near Kremenivka, Donetsk region, "13th" Detachment, 414th SOF Brigade "Mad'yar"
🔥Electrical substation, near Zorya, Donetsk region, "Phoenix" Combat Assault Group
🔥Electrical substation, near Chornomorne, Zaporizhzhia region, 20th SOF Brigade "K-2"
🔥Gas pumping station infrastructure, near Zytlivka, Luhansk region, 20th SOF Brigade "K-2"
pi_221324347
twitter


Ik kan niet benadrukken hoe slecht het is als Syrskyi (En zelensky) deze strijd wint van Fedorov.

Hoop dat de EU plus Oekraine zelf druk zet dat dit niet gaat gebeuren net zoals destijds het afschaffen van de anti corruptie organisatie.

Idioten daar.
  maandag 13 juli 2026 @ 17:47:19 #191
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_221324443
twitter


Verdrag met onder andere Nederland
pi_221324472
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 16:14 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]

Poetin maakt de geesten rijp voor genocide.
Oekraïne zou de aanvallen moeten spiegelen. Dus voor elke flat die Rusland aanvalt, gewoon een grote flat in Moskou aanvallen.
pi_221324585
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 17:52 schreef Anton91 het volgende:

[..]
Oekraïne zou de aanvallen moeten spiegelen. Dus voor elke flat die Rusland aanvalt, gewoon een grote flat in Moskou aanvallen.
Te beginnen met een kleine inhaalslag van wat er de afgelopen paar jaar al in puin geschoten is?
  maandag 13 juli 2026 @ 18:18:34 #194
65434 Parafernalia
Leuker als je denkt
pi_221324621
quote:
10s.gif Op maandag 13 juli 2026 08:40 schreef ExTec het volgende:
[ x ]

[ afbeelding ]
Kan toch bijna niet waar zijn.. Heb soms het idee dat die Russen echt alle realiteitszin kwijt zijn. Ongelooflijk
Eindelijk iemand die denkt wat iedereen zegt
pi_221324869
twitter


quote:
Among Zelensky's main shortcomings as president are his endless favoritism and his carelessness in personnel policy.

Ever since 2019, there has always been someone this guy, someone at his shoulder, standing behind Zelensky and quietly whispering things into his ear. First it was the notorious lawyer Andriy Bohdan, then, until recently, the untouchable gray cardinal Andriy Yermak, then someone else.

The current situation with the reported threat of dismissing the popular young defense minister Mykhailo Fedorov reminds me of early 2020, when Zelensky suddenly fired his first defense minister, Andriy Zahorodniuk.

It seemed that, after a succession of post-Soviet parade generals, the new president had appointed the country's first genuine civilian defense minister in line with the Western principle of civilian control over the military, a man from senior business management.

Many long-overdue reforms got underway, there was a clear plan, and anti-corruption watchdogs were quite pleased.

But nope -- Less than six months later, Zelensky fired Zahorodniuk before allowing him to finish almost anything he had started.

Because he had "failed to prove himself." At the time, however, the circles around the Defense Ministry, the Presidential Office, and the press persistently said that the sudden decision had been pushed by none other than Andriy Yermak, who had become head of the Presidential Office just a couple of weeks earlier and immediately began putting his own people in place and getting rid of those he disliked.

After his dismissal, Zahorodniuk insisted in conversations that he had never had any conflict with Yermak, but the press of those years persistently reported that Yermak had convinced Zelensky to throw out the defense minister because he objected to the then-time drama of pulling back Ukrainian troops from the frontline with Russian-controlled militant formations in Donbas.

The business manager in a suit was replaced by yet another post-Soviet general from the military bureaucracy, Andriy Taran -- who, during his two years in office became memorable mainly for being unable to string two words together and for constantly failing to complete the state defense procurement program.

That is how we ended up with the endless, barely comprehensible carousel of reshuffles, dismissals, and appointments, which people here in Ukraine sometimes refer to as "rearranging the beds in a brothel."

And now it is starting again.

Fedorov, with enormous progress in Ukraine's digital transformation behind him, has served as defense minister for only about six months.

He managed to cut Russians off from Starlink, drone production is booming, digitalization is accelerating, processes are being optimized, AI is being introduced on a massive scale, and there is now a strategy for technological superiority over Russia.

And that's it -- Fedorov has already fallen out of favor because the young IT guy did not get along with General Syrskyi and his methods of working.

And, according to rumors, Fedorov and his reforms have become a thorn in the side of those who have gotten too used to making very good money from military production.

Now Ihor Klymenko, the interior minister and former chief of the National Police, is reportedly being lined up to replace Fedorov. He is remembered mainly for his video in which he boasted about how National Guard recruits are drilled obsessively to make their beds with the sheets aligned perfectly to a string.

Every time our Defense Ministry starts climbing even half a head above the stagnant swamp, Zelensky's favorites always pop up and whisper in his ear -- urging him to appoint yet another mediocrity who would be comfortable for everyone, change nothing, and get in nobody's way.

That is how we live and fight -- two steps forward, one and a half steps back.
  maandag 13 juli 2026 @ 18:58:18 #196
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_221324993
De Nep President van Hongarije is uit het ambt gezet , mooi
https://www.telegraaf.nl/(...)gezet/158674899.html


quote:
Hongaars parlement stemt voor afzetting 'marionet van Viktor Orbán': president Sulyok uit ambt gezet

Boedapest- Het Hongaarse parlement heeft ingestemd met een grondwetswijziging waarmee president Tamás Sulyok uit zijn ambt wordt gezet.

Premier Péter Magyar ziet Sulyok als een ,,marionet" van de vorige premier Viktor Orbán.

De wijziging maakt deel uit van Magyars pogingen om de invloed van Orbán terug te dringen.

Volgens Magyar heeft zijn partij Tisza een duidelijk mandaat van de kiezers gekregen om het ,,vorige systeem te ontmantelen".

De centrumrechtse partij won in april de parlementsverkiezingen en kan met ruim twee derde van de zetels de grondwet eigenhandig wijzigen.

De wijziging maakt deel uit van Magyars pogingen om de invloed van Orbán terug te dringen.

Volgens Magyar heeft zijn partij Tisza een duidelijk mandaat van de kiezers gekregen om het ,,vorige systeem te ontmantelen".


De centrumrechtse partij won in april de parlementsverkiezingen en kan met ruim twee derde van de zetels de grondwet eigenhandig wijzigen.

De uitslag van de stemming werd in het parlement ontvangen met een staande ovatie. Er stemden 139 parlementariërs voor en 6 tegen.

Orbáns nationalistische partij Fidesz boycotte de stemming
quote:
In Hongarije vervult de president voornamelijk een ceremoniële rol.
De president kan wel een veto tegen wetten uitspreken of ze ter toetsing naar het Grondwettelijk Hof sturen.

Het is niet mogelijk om een grondwetswijziging tegen te houden.

Als Sulyok niet binnen vijf dagen zijn handtekening onder de grondwetswijziging zet, begint het parlement volgens Magyar een afzettingsprocedure.

Magyar riep Sulyok eerder op vrijwillig te vertrekken
Sulyok trad in 2024 aan als president voor een termijn van vijf jaar.
De 70-jarige Hongaar was eerder door Magyar opgeroepen vrijwillig op te stappen, maar hij weigerde.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_221325339
quote:
7s.gif Op maandag 13 juli 2026 09:53 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Jij bent de eerste die die parallellen trekt. Ik ken niemand incluis mijzelf die dat doet of heeft verondersteld.
Jij verkondigt stelselmatig dat het Oekraïne en de NAVO zijn die de Russische inval hebben veroorzaakt. Dat is totale verdraaiing van de logica. De kaalkopjes van Stormfront verkondigen stelselmatig dat Polen en de Geallieerden de Tweede Wereldoorlog hebben uitgelokt met een verdedigspact.
pi_221325379
pi_221325503
De "verkiezingen" komen er weer aan !

https://nos.nl/artikel/26(...)op-naar-verkiezingen

*O* *O*
"You can call me Susan if it makes you happy"
  maandag 13 juli 2026 @ 20:21:03 #200
64288 Bensel
Ladderzat
pi_221325572
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2026 20:08 schreef TLC het volgende:
De "verkiezingen" komen er weer aan !

https://nos.nl/artikel/26(...)op-naar-verkiezingen

*O* *O*
je kunt je daar maar 1 keer ver kiezen
For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')