Of eens nagaan welke echt nodig zijn. Met weinig activiteit is er misschien ook gewoon minder behoefte aan? Het feit dat ze een stuk naar onder staan helpt ook niet. Nieuwe users zullen ze snel missen.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 18:27 schreef RedShoe het volgende:
Wel zonde van al die centrale topics. Er wordt amper nog in gepost. Het was dat ik ze toevallig zag staan bij het scrollen.
Valt er niet iets te verzinnen dat ze beter opvallen?
Of ligt het aan de leegloop bij FOK?!
Dat idd. Ik wist niet eens dat ze bestonden.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 18:33 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Of eens nagaan welke echt nodig zijn. Met weinig activiteit is er misschien ook gewoon minder behoefte aan? Het feit dat ze een stuk naar onder staan helpt ook niet. Nieuwe users zullen ze snel missen.
Mja maar als je ze bovenaan sticky zet dan valt de rest weer weg.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 18:33 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Of eens nagaan welke echt nodig zijn. Met weinig activiteit is er misschien ook gewoon minder behoefte aan? Het feit dat ze een stuk naar onder staan helpt ook niet. Nieuwe users zullen ze snel missen.
Misschien checken of sommige topics gesloten kunnen worden? Bij de TSquote:Op dinsdag 28 juli 2026 19:28 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja maar als je ze bovenaan sticky zet dan valt de rest weer weg.
Het klopt wel wat jullie zeggen he? Maar er een elegante oplossing voor vinden is niet zo simpel.
Volgens mij geldt dat voor alle topics forum breed die centraal staan, daar kijken de meeste overheen. Ook sticky topics. Kijk maar naar CUL b.v. daar post geen hond in die topics, terwijl die best de moeite waard zijn. Gewoon los laten in het wild. Post er niemand meer is het ook niet de moeitequote:Op dinsdag 28 juli 2026 19:28 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Mja maar als je ze bovenaan sticky zet dan valt de rest weer weg.
Het klopt wel wat jullie zeggen he? Maar er een elegante oplossing voor vinden is niet zo simpel.
Het lijkt toch een soort drempel, ik kan het ook niet goed verklaren. Alsof het een aparte sectie is.quote:Op dinsdag 28 juli 2026 23:14 schreef RedShoe het volgende:
Ik denk dat er nog steeds wel in wordt gekeken. Als je naar het aantal views kijkt. Dus het is wel slim om een aantal zeker toegankelijk te houden.
Een aantal zit op meer dan 100.000 views...dat is vrij veel. Zijn wel al topic die al wat jaren mee gaan.
[ afbeelding ]
Verwijzing naar drank?quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:12 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
R&P / Op welke manier hebben jullie geprobeerd een vrouw terug te winnnen?
Mag ik vragen waarom mijn post van een paar minuten geleden is verwijderd?
dat zou wel raar zijn.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:12 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
R&P / Op welke manier hebben jullie geprobeerd een vrouw terug te winnnen?
Mag ik vragen waarom mijn post van een paar minuten geleden is verwijderd?
Nee, ik meldde dat @Masberum weer online was, en dat ik hoopte op inhoudelijke reacties op eerdere posts.quote:
Klopt. Ik heb het ook gelezen. Was geen aparte post imo. Misschien willen ze TS in bescherming nemen of aparte goedmaakscenarios geen platform geven, of is het topic te trollerig.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:22 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
[..]
Nee, ik meldde dat @:Masberum weer online was, en dat ik hoopte op inhoudelijke reacties op eerdere posts.
Topic is ook al dicht, ik vrees dat je geen antwoord gaat krijgen.quote:Op woensdag 29 juli 2026 13:39 schreef Opzoeknaarvrienden het volgende:
Het punt is: mijn post was zeker niet tegen de policy, niet beledigend, gewoon open. Dus het lijkt mij niet note-waardig of verwijderens-waardig. Vandaar dat ik benieuwd ben naar de uitleg
Helpt ook niet wat dat betreft.. Dit begint wel een beetje een heksenjacht te worden zoals ik het ervaar.. Maar ik sta open voor argumenten.. net als de rest..quote:Een ex is een ex.
Opgelost.
Dit is het eerste slotje dat ik zet hè.quote:Op woensdag 29 juli 2026 21:41 schreef Masberum het volgende:
Nou ja vanuit mijn kant
R&P / Op welke manier hebben jullie geprobeerd een vrouw terug te winnnen?
Waarom wordt dit topic gesloten überhaupt? Ook weer 'toevallig' door Yvonne, het lijkt een persoonlijke vendetta in plaats van dat de policy wordt nageleefd
[..]
Helpt ook niet wat dat betreft.. Dit begint wel een beetje een heksenjacht te worden zoals ik het ervaar.. Maar ik sta open voor argumenten.. net als de rest..
En de reden waarom je het topic sloot ontwijk je.quote:Op woensdag 29 juli 2026 22:04 schreef yvonne het volgende:
[..]
Dit is het eerste slotje dat ik zet hè.
Dus heksenjacht is een tikkeltje overdreven.
Je was op de goede weg, hou dat vast!
Welke regel van de policy is overtreden?quote:Op woensdag 29 juli 2026 22:04 schreef yvonne het volgende:
[..]
Dit is het eerste slotje dat ik zet hè.
Dus heksenjacht is een tikkeltje overdreven.
Je was op de goede weg, hou dat vast!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |