Wow, een onderneming geeft geld uit wat ze eigenlijk niet hebben. Is nog nooit gebeurd inderdaad.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:10 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Met dat acute geldtekort zal het ook wel meevallen gezien de uitgaven hé. Maar blijven hopen hier.
Leonardo werd op Twitter in verband gebracht met Atletico Madrid. Zo lust ik er ook wel een paar. Je hebt een paar nietszeggende weinig steekhoudende argumenten die niks zeggen over de vermeende kwaliteiten van de speler. Als ik dezelfde redenering gebruik verzet ik ineens de doelpalen.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Typisch vbl: snel de doelpalen verzetten.
Grote uitgaven gaan vaak vooraf aan geldtekort. Ik weet nog wel dat PSV ineens aan het infuus van de gemeente moest. Feyenoord is ook al een keer op sterven na dood geweest.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:10 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Met dat acute geldtekort zal het ook wel meevallen gezien de uitgaven hé. Maar blijven hopen hier.
Ik denk dat Mijnans ongeveer even waardevol kan worden als Til. Dus belangrijk in het drukzetten en positionering met daarnaast een prima rendement. Dan zou ik al tevreden zijn, mits er nog een paar kanonnen (voor PSV-begrippen) bijkomen.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:15 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoe dan ook, voor een Nederlander eigenlijk te oud in de eredivisie, als hij echt zo goed was dan was hij al weggeweest, op deze leeftijd is het vooral het fysieke gedeelte dat de doorslag geeft.
Hij zal echt wel bruikbaar zijn hoor, maar meer een breedte aankoop dan eentje die PSV beter maakt.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:33 schreef ISVV het volgende:
[..]
Ik denk dat Mijnans ongeveer even waardevol kan worden als Til. Dus belangrijk in het drukzetten en positionering met daarnaast een prima rendement. Dan zou ik al tevreden zijn, mits er nog een paar kanonnen (voor PSV-begrippen) bijkomen.
Er loopt in het algemeen meer kwaliteit de deur uit dan er binnenkomt. Dat is de pest in Nederland. Je kan nooit echt op niveau blijven.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij zal echt wel bruikbaar zijn hoor, maar meer een breedte aankoop dan eentje die PSV beter maakt.
Dat is niet waar. Je topspelers gaan weg, maar daar staat dan weer groei van jonge talenten tegenover. Anders zou je na verloop van tijd veredeld amateurniveau hebben.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:43 schreef Wotte het volgende:
[..]
Er loopt in het algemeen meer kwaliteit de deur uit dan er binnenkomt. Dat is de pest in Nederland. Je kan nooit echt op niveau blijven.
Dat is wel een gigantisch beroerd zooitje achterin zegquote:Op zaterdag 18 juli 2026 16:24 schreef GotenSSJ het volgende:
3-3 tegen Union na 75 minuten, 2de 75 minuten uitgelopen naar 7-3 met vooral jeugdspelers.
3 tegengoals is niet al te best voor Mauro - Yarek - Flamingo en Sildillia. Hopen maar dat er nog wat verdedigers gehaald gaan worden, al zegt een oefenwedstrijd natuurlijk niet gigantisch veel.
Van die 3 kan alleen Mauro op een redelijk niveau mee, armoe troef achterin, wederom.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 16:41 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dat is wel een gigantisch beroerd zooitje achterin zeg
Kovar?quote:Op zaterdag 18 juli 2026 17:50 schreef ISVV het volgende:
Ik las dat Kovar ook weer weinig overtuigend was. Blijft toch een twijfelaar. Kan wel wat, maar moet echt constanter worden. Ook Plea schijnt er nog slecht uit te zien.
Earnie mag zijn kokmutsje wel op gaan zetten.
Die heeft helemaal niet meegedaan.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 17:50 schreef ISVV het volgende:
Ik las dat Kovar ook weer weinig overtuigend was. Blijft toch een twijfelaar. Kan wel wat, maar moet echt constanter worden. Ook Plea schijnt er nog slecht uit te zien.
Earnie mag zijn kokmutsje wel op gaan zetten.
quote:
Excuus, dan heb ik me op foutieve informatie gebaseerd. Maar ik blijf bij mijn punt dat Kovar wat constanter zou mogen worden, al ben ik blijer met hem dan dat ik met Benitez was.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 20:20 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Die heeft helemaal niet meegedaan.
Is het liquide dan?quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:16 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Mooi, dan kunnen ze dat eigen vermogen gebruiken om de gaten in de begroting te dichten.
Op twitter nog wel! Dan moeten we dat inderdaad wel serieus nemen...quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:28 schreef Wotte het volgende:
[..]
Leonardo werd op Twitter in verband gebracht met Atletico Madrid. Zo lust ik er ook wel een paar. Je hebt een paar nietszeggende weinig steekhoudende argumenten die niks zeggen over de vermeende kwaliteiten van de speler. Als ik dezelfde redenering gebruik verzet ik ineens de doelpalen.
43 miljoen cash in de laatste halfjaarlijkse cijfers (31-12-2025)quote:Op zaterdag 18 juli 2026 21:09 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Is het liquide dan?
Runway. Dat is wat vooral bepaald of je overleeft. Hoeveel geld heb ik nog om uit te geven. Als je eigen vermogen b.v. zit in zaken die je niet tijdig liquide kan maken heb je er helemaal niets aan als het geld op is.
Dat trieste hopen dat 33+-jarige spelers (Perisic/Plea) de kar maar gaan trekken is wel een beetje kansloos. Dan kan je nog beter gewoon voor 18 miljoen een goede speler van 23 jaar kopen zoals Ajax. Wel opvallend toch? Over 2 weken JC schaal en het enige wat PSV heeft gehaald is Mijnans? Geen CV? Geen back? Geen vleugels?quote:Op zaterdag 18 juli 2026 17:50 schreef ISVV het volgende:
Ik las dat Kovar ook weer weinig overtuigend was. Blijft toch een twijfelaar. Kan wel wat, maar moet echt constanter worden. Ook Plea schijnt er nog slecht uit te zien.
Earnie mag zijn kokmutsje wel op gaan zetten.
Ik vind het een goede speler hoor, maar als Atletico voor hem kwam dan was Ajax natuurlijk kansloos.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 11:28 schreef Wotte het volgende:
[..]
Leonardo werd op Twitter in verband gebracht met Atletico Madrid. Zo lust ik er ook wel een paar. Je hebt een paar nietszeggende weinig steekhoudende argumenten die niks zeggen over de vermeende kwaliteiten van de speler. Als ik dezelfde redenering gebruik verzet ik ineens de doelpalen.
Daarom zeg ik ook zo lust ik er nog wel een paar. Ik zou van te voren zeggen dat deze jongen sowieso onhaalbaar is als je Conference League speelt.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 21:45 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ik vind het een goede speler hoor, maar als Atletico voor hem kwam dan was Ajax natuurlijk kansloos.
Ik sluit niet uit dat hij hier gewoon niet van op de hoogte is.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 21:53 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik zou van te voren zeggen dat deze jongen sowieso onhaalbaar is als je Conference League speelt.
Dat zou zomaar eens kunnenquote:Op zaterdag 18 juli 2026 22:10 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat hij hier gewoon niet van op de hoogte is.
Ik zou het prima vinden als Plea en Perisic de kar gaan/blijven trekken. Maar het zou gewoon zonde zijn als die blessure van Plea zoveel roet in het eten gooit.quote:Op zaterdag 18 juli 2026 21:44 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Dat trieste hopen dat 33+-jarige spelers (Perisic/Plea) de kar maar gaan trekken is wel een beetje kansloos. Dan kan je nog beter gewoon voor 18 miljoen een goede speler van 23 jaar kopen zoals Ajax. Wel opvallend toch? Over 2 weken JC schaal en het enige wat PSV heeft gehaald is Mijnans? Geen CV? Geen back? Geen vleugels?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |