abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221261871
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:40 schreef Moonversion het volgende:

[..]
soberso heb je tijdens de rellen daar niets te zoeken, ben je er ook nog eens met gezichtsbedekking dan weet iedereen dat je daar komt rellen en daar mag wat mij betreft proactief op gehandeld worden en die persoon proactief mag worden geknuppeld (of meer)
Dat de ME hier 'doodsbang' is zegt genoeg natuurlijk. En dat is dan nog de ME, wat dacht je van politie en handhaving? Die zitten al met de strontvlekken in de broek in de bus.

Ze moeten de politie gewoon veel meer macht geven. Tegenwoordig wordt je geprovoceerd en als je als politieagent eens uitdeelt dan worden de beelden dusdanig geknipt en geplakt dat jíj de lul bent. Die vrouw met die zwangere pens laatst ook, heel Nederland in rep en roer omdat een zwangere vrouw tegen het asfalt werd gekletterd. Wat doe je met je dikke buik dan in godsnaam op zo'n plek? Hoe komt het dat die mensen continu in situaties komen waarin ze kop aan kop komen met de overheid? Hoe kan het dat ik dat in mijn hele leven nog nooit heb gehad? Vragen vragen vragen..

Nee, veel meer macht aan de politie en het ze vooral niet te moeilijk maken. Indien nodig moet de politie gewoon hard kunnen en mogen ingrijpen. En voor de mensen die zeggen dat 'het volk' meer zeggenschap en verantwoordelijkheid moet krijgen: Nee. We laten met elkaar al jarenlang zien dat we dat helemaal niet kunnen.
  dinsdag 7 juli 2026 @ 09:44:44 #32
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221261876
Ik laat mijn kind ook altijd schreeuwen, slaan en snoep jatten. Als ik er wat van zeg gaat ie namelijk nog harder tekeer en dat vind ik moeilijk.
Vraag me wel af waarom het steeds erger wordt ;(

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_221261898
Kortom: ongeschikt. Kan Nederland dit werk niet uitbesteden aan bv. Polen of Oekraïners?
  dinsdag 7 juli 2026 @ 09:49:57 #34
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221261905
Rubberen politici en bestuurders en gegijzeld door rechters die vooral aaien over de bol geven.
pi_221261928
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:44 schreef Molo het volgende:
Ik laat mijn kind ook altijd schreeuwen, slaan en snoep jatten. Als ik er wat van zeg gaat ie namelijk nog harder tekeer en dat vind ik moeilijk.
Vraag me wel af waarom het steeds erger wordt ;(

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die van mij was met school weg geweest naar de winkel om te leren hoe het werkt. 5 jaar en komt met een pakje Smarties thuis die hij niet betaald had. Nou je legt het hem uit en gaat het direct terug naar de winkel en je laat het hem betalen en excuses aanbieden bij de service balie. Daar stel je de grenzen en weet je kind wat goed is en wat fout is. Het pakje wat hij meegenomen had, heeft hij weg moeten geven aan zijn zusje voor straf.

Hij gaat het nooit meer doen. Weet ook dat dingen pakken niet hoort en het zaadje is gelegd zodat hij een kader heeft waar die het aan kan toetsen. Nou ik zie sommige ouders lachen om dat soort zaken maar die beseffen niet wat ze planten. Ja het is hilarisch vanuit een bepaald perspectief maar dat is niet de boodschap die je moet overdragen naar je kind. Je hoort je kind uit te leggen dat het niet mag en waarom niet en daar ook consequenties aan te hangen die hij niet snel vergeet en op een positieve manier impact hebben.
pi_221261957
Het signaal dat je hiermee wederom oa aan demonstranten geeft is dat ze gewoon nog wat massaler en intimiderender aanwezig moeten zijn. Negeer dat lege, nergens toe leidende gezemel van de overheid over "onacceptabel" en "blijven praten", wek de suggestie dat je het helemaal uit de hand kan laten lopen en je hebt in de praktijk vrij spel. Lekker gewerkt.
pi_221261980
:')
pi_221261994
En.... Parijse toestanden zijn hier.

Zag niemand aankomen.
^ To je nesmysl ^
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:06:02 #39
187137 Rozevla
Cees Chinees
pi_221262015
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:11 schreef Lyrebird het volgende:

[..]
Die mevrouw heeft daar nog een schedelbasisfractuur aan overgehouden.
Hahaha
Dying whore's cancer heater!!!!!!
pi_221262026
Ze moeten gewoon met scherp schieten
The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:08:00 #41
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221262034
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
Rubberen politici en bestuurders en gegijzeld door rechters die vooral aaien over de bol geven.
Dat doen de rechters hier niet bij iedereen hoor. Als je mij bent bijvoorbeeld :)
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:08:14 #42
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_221262035
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:13 schreef PurifieR het volgende:

[..]
Ik ook. Maar dan wel tegen jouw soort 'mensen'.
Tja, dan is het natuurlijk 'fascistisch politiegeweld'. Zo rolt men in die kringen. Leuk zo een ding als mensen ermee worden aangepakt die men ziet als de politieke tegenstander, maar verschrikkelijk en schandalig als het bij politieke geestverwanten wordt gedaan.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:12:46 #43
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221262062
quote:
14s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 10:08 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Tja, dan is het natuurlijk 'fascistisch politiegeweld'. Zo rolt men in die kringen. Leuk zo een ding als mensen ermee worden aangepakt die men ziet als de politieke tegenstander, maar verschrikkelijk en schandalig als het bij politieke geestverwanten wordt gedaan.
Gewoon altijd aanpakken dat soort rellende tokkies. Maar dat dat lang niet altijd mogelijk is is al zo oud als de weg naar Rome, heeft weinig met bepaalde kringen te maken.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:20:01 #44
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_221262084
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:03 schreef Chadi het volgende:
Ben dat reltuig helemaal zat. Donderdag liep er ook weer een wokkel rond met vuurwerk en een maskertje op stoer te doen. Vuurwerk richting mij en de kinderen af te steken. Ik heb hem meteen verteld dat ie beter op kon hoeren of dat ik anders zijn smoel bewerk en dat begreep hij wel meteen.

Gewoon keihard aanpakken dat soort lui. Vanuit de Marokkaanse gemeenschap zijn we er helemaal klaar mee. Ga je kut kind opvoeden man en als je het niet kan, maak geen kinderen. Het is klaar. Het geduld en begrip is op.
Dat is ook het geluid dat ik steeds krijg bij de Marokkanen in mijn omgeving. Het vervelende is alleen dat een hoop mensen alleen Marokkanen opvallen als ze dit op straat (of op Twitter) zien en dat ze geen tegenwicht hebben van bijvoorbeeld een collega die gewoon blij is bij het voetbal en waarvan de zoons niet rellend over straat schuimen.

Wat ook niet helpt is dat de vertegenwoordigers van de gemeenschap die zich actief inzetten zoals buurtvaders en straatcoaches de ondankbare taak hebben om aan de ene kant andermans tuig te reguleren terwijl ze ook nog uitgekotst worden door de buitenstaanders.

En als laatste helpt het niet dat de politie niet kan/mag/wil ingrijpen als je last hebt van straattuig en als je het zelf doet je consequenties hebt en jij iets te verliezen hebt (een baan, je reputatie) terwijl schele Mo lachend doorettert en uiteindelijk aan de vrouw geholpen wordt in de hoop dat hij serieus wordt en zo weer de volgende generatie niet opgevoed tuig de wereld in helpt.
pi_221262102
En dan worden deze relmarokkaantjes in de media ook nog de hand boven het hoofd gehouden door prominente (Marokkaanse) personen die het allemaal bagatelliseren omdat Feyenoord supporters in 2015 ook in Rome wat uitgespookt hebben. Deze personen zouden als rolmodel moeten fungeren maar zijn ook onderdeel van het probleem.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_221262110
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:33 schreef Caland het volgende:

[..]
De ME is er helemaal niet om mensen op te pakken en zullen inderdaad altijd de veiligheid van de eigen mensen voorop stellen.
Dat valt wel mee. Ze kunnen er echt wel wat van qua houwen.
pi_221262116
Dan ligt het geweldsmonopolie dus niet meer bij de politie. Dat mag dus nooit de uitkomst zijn.
pi_221262120
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:42 schreef Chadi het volgende:

[..]
Wij zijn al heel erg lang klaar met ze, maar dat wordt publiekelijk zelden uitgesproken. Je hebt een loyaliteits-conflict omdat je de ouders niet wil afvallen vanuit cultureel perspectief. Want dat hoort niet. Maar het hoort ook niet om je kind als bagger op te voeden en het een last te laten zijn omdat je zelf liever andere hobby's uitvoert dan oog hebben voor je kind. De koek is bij de gemeenschap ook op omdat het altijd dezelfde lui zijn en een hele hoge impact hebben en ontwrichtend werken naar onze gemeenschap en een slecht voorbeeld zijn voor onze kinderen.

Het is gewoon al een hele lange tijd klaar en het is wachten tot het ontploft. De overheid daar hoef je niet op te rekenen want die gaan weer eindeloos het gesprek aan. Ik heb maar een mensen leven en dat ga ik niet af zitten wachten totdat de bureaucratie het opgelost heeft. We hebben altijd al gezegd vanuit de gemeenschap pak ze gewoon kei en keihard aan. Zero tolerance, wel fairplay. Zij die willen switchen en normaal willen doen, prima welkom. Maar zij die volharden en misbruik maken van een open samenleving en ontwrichtend werken gewoon geen genade!

Waarom kunnen de meeste van deze sukkels zich wel gedragen als ze in Marokko zijn? Ja , omdat ze weten dat je daar geen grappen moet maken. Acties hebben gevolgen en direct! Hier weten ze hooguit een broodje kaas en papa die toch te druk is met andere zaken en anders ga je wel zielig doen bij de rechter. Who cares?
_O_
Nederland kan wel wat leren van hoe jullie met criminelen en tuig omgaan. Kunnen jullie het hier niet even overnemen?
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:27:45 #49
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221262179
Wat een stel homo's die EM.
Wordt tijd dat we de echte homo's er heen sturen!

"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
pi_221262198
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 10:25 schreef DobbyDobby het volgende:
Kunnen jullie het hier niet even overnemen?
Be careful what you wish for....
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:33:42 #51
363374 Regilio_
Witte Neger
pi_221262332
quote:
7s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 10:22 schreef DeVerzamelaar het volgende:
En dan worden deze relmarokkaantjes in de media ook nog de hand boven het hoofd gehouden door prominente (Marokkaanse) personen die het allemaal bagatelliseren omdat Feyenoord supporters in 2015 ook in Rome wat uitgespookt hebben. Deze personen zouden als rolmodel moeten fungeren maar zijn ook onderdeel van het probleem.
Zoals deze mijnheer Benali?:

quote:
De VVD wil van het pesten van feestende Marokkanen overheidsbeleid maken

Zie een groepje jonge knullen, in de vroege puberteit, zich een weg banen naar de Tweede Kamer. Ze worden tegengehouden door de politie, ze komen verhaal halen bij de politici, want Den Haag is bezig met snode plannen voor de hardwerkende boeren. Met pesterige zinnetjes dagen ze de politie uit, ze maken ongepaste opmerkingen. Het is quasi onschuldig, maar het brandt wel. De jochies komen op voor hun groep, de boeren. Ik snap het wel, maar waarom stuur je je eigen grut hierheen?

Ondertussen houden de politieagenten zich rustig, sommigen zijn op de fiets. De kinderen maken er grappen over, maar onschuldige grappen zijn het niet. Het geweld knettert eronder, is passief-agressief aanwezig. Het is een kat-en-muisspel – best geraffineerd hoe goed deze kinderen dit spel al kunnen spelen. Ze komen op voor zichzelf, de boeren. Sommigen dragen boerenklompen, de meesten sneakers, en houthakkershemden. Ze willen mannen zijn, maar ik wens ze een kindertijd toe.

Veel vrouwelijke energie
Ik rijd door België, Frankrijk, Spanje, en ben overweldigd door de natuurpracht, de diepe dalen, rotsen, oude kerkjes op massieve bergen. Onze voorruit wordt vies van de natuur, iets wat in Nederland al jarenlang niet meer is gebeurd; we hebben de insecten uitgebannen. De natuur is verdwenen uit Nederland, natuur is in Nederland vermorzeld door de lobby en het kapitaal. Welke toekomst heeft de grutto nog in dit land als een kind hem niet meer kan zien?

Dan een paar dagen later. Het is feest. Marokko wint van Canada. Marokkaans Nederland gaat de straat op. Ik ben dan al in Tanger, waar mensen ook de straat opgaan. Marokkaanse uitbundigheid betekent dat alle kinderen uit het dakraam van de wagen van hun ouders hangen. Ik wist niet dat Tanger zoveel auto’s met dakramen had.

Ik verbaas me over al die meisjes en vrouwen die dansen, zingen, vuurwerk afsteken. Ze hebben de straat overgenomen met hun uitzinnige vrolijkheid – taferelen die ik ook in Nederland zag. Dat verlegen, bescheiden meisje dat zichzelf achteraan zette om anderen voor te laten gaan is niet meer. Dit is hun wereld. Komt het doordat ik twee dochters heb dat ik vanavond zoveel vrouwelijke energie zie? Wat verandert dit land toch in rap tempo.

Racisme als verdienmodel
In de Nederlandse steden wordt ook feestgevierd, terecht. Jongens rellen, het zou eens niet. Er wordt vuurwerk afgestoken. Onmiddellijk grijpen extreemrechtse partijen dit aan om de burgeroorlog uit te roepen. Hooligangeweld kost de Nederlandse staat miljoenen aan belastinggeld. Hooligangeweld is wit geweld. Maar extreemrechts grijpt de feestelijkheden aan om Marokkanen te brandmerken. Eenpitter Mona Keijzer stelt met de nonchalance van een maffioos voor om gericht te schieten op Marokkaanse benen.

Het meest erger ik me aan de VVD. Die wil een verbod op toeteren, want dat leidt tot irritatie. De VVD wil van Marokkanen pesten overheidsbeleid maken. Ondertussen worden zwarte spelers van Oranje racistisch belaagd op de sociale media. De VVD is er stil over. Jonge knulletjes met nog geen baardgroei minachten het gezag, de VVD is er stil over.

De VVD heeft besloten om een extreemrechtse partij te worden en is daarom gestopt met politiek bedrijven. Ze is een cynisch reclamebureau geworden dat de racistische onderstroom van dit land wil gebruiken om er haar verdienmodel van te maken. Het enige wat ze ermee bereikt is dat Nederland afglijdt richting pariastaat, waar geluk en vrolijkheid worden beantwoord met repressie en benepenheid. Liberalisme is gestorven in Nederland.
Bron: https://www.trouw.nl/opin(...)eid-maken~b4e747380/
OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:36:46 #52
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_221262406
Wat een kutland is het geworden ;(
pi_221262435
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 10:28 schreef Ann-Lynn het volgende:

[..]
Be careful what you wish for....
Ik ben in Marokko geweest. Daar flikken ze dit niet hoor. Gaat er iets anders aan toe dan, foei.
quote:
7s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 10:33 schreef Regilio_ het volgende:

[..]
Zoals deze mijnheer Benali?:
[..]
Bron: https://www.trouw.nl/opin(...)eid-maken~b4e747380/
:') :') :') :') :') :') :') :') :')
Dat dit een podium krijgt, welke mongolen behalve PRO lezers, lezen dit? En dan dat verwijt richting de VVD. Je eigen partij doet precies hetzelfde mafklapper.
  dinsdag 7 juli 2026 @ 10:41:15 #54
504077 Zoddie
Merck toch hoe sterck
pi_221262479
quote:
7s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 10:33 schreef Regilio_ het volgende:

[..]
Zoals deze mijnheer Benali?:
[..]
Bron: https://www.trouw.nl/opin(...)eid-maken~b4e747380/
Ah Benali, dat was dezelfde die Omvolking juist toejuichde.
Je weet wel, dat extreemrechtse woord dat niet in de mond genomen mag worden tenzij je een kleurtje hebt en het juist toejuicht.

https://www.trouw.nl/opin(...)enoeg-gaan~b06e6622/

[ Bericht 12% gewijzigd door Zoddie op 07-07-2026 11:06:05 ]
pi_221262910
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 09:42 schreef Chadi het volgende:

[..]
Wij zijn al heel erg lang klaar met ze, maar dat wordt publiekelijk zelden uitgesproken. Je hebt een loyaliteits-conflict omdat je de ouders niet wil afvallen vanuit cultureel perspectief. Want dat hoort niet. Maar het hoort ook niet om je kind als bagger op te voeden en het een last te laten zijn omdat je zelf liever andere hobby's uitvoert dan oog hebben voor je kind. De koek is bij de gemeenschap ook op omdat het altijd dezelfde lui zijn en een hele hoge impact hebben en ontwrichtend werken naar onze gemeenschap en een slecht voorbeeld zijn voor onze kinderen.

Het is gewoon al een hele lange tijd klaar en het is wachten tot het ontploft. De overheid daar hoef je niet op te rekenen want die gaan weer eindeloos het gesprek aan. Ik heb maar een mensen leven en dat ga ik niet af zitten wachten totdat de bureaucratie het opgelost heeft. We hebben altijd al gezegd vanuit de gemeenschap pak ze gewoon kei en keihard aan. Zero tolerance, wel fairplay. Zij die willen switchen en normaal willen doen, prima welkom. Maar zij die volharden en misbruik maken van een open samenleving en ontwrichtend werken gewoon geen genade!

Waarom kunnen de meeste van deze sukkels zich wel gedragen als ze in Marokko zijn? Ja , omdat ze weten dat je daar geen grappen moet maken. Acties hebben gevolgen en direct! Hier weten ze hooguit een broodje kaas en papa die toch te druk is met andere zaken en anders ga je wel zielig doen bij de rechter. Who cares?
Marokkanen zijn ook gewoon mensen, geen engelen; ook onder hen heb je tuig, zoals in elke bevolkingsgroep. Het probleem is dat rechts misbruik maakt van dit soort incidenten door te generaliseren en haat te zaaien. Hierdoor voelt een groot deel van de Marokkaanse gemeenschap zich gedwongen om geen kant te kiezen en zich niet uit te spreken, om zo het geluid van rechtsextremisten niet te versterken. Dat zie je hier ook: op NWS staan nu een stuk of drie topics over Marokkanen. Het artikel in de OP had prima in het andere, nota bene centrale, topic gepast, maar er is toch een apart topic aangemaakt voor maximale aandacht en uitvergroting, zodat er hier ook gal gespuwd kan worden.

Daarbij laten we buiten beschouwing dat dit soort ongeregeldheden vaak door de ME wordt uitgelokt. Dat staat nota bene in de tekst zelf:

"Wij realiseren ons dat zodra wij in Amsterdam-West ingrijpen, we mogelijk de hele avond bezig zijn met ongeregeldheden, waarbij ruiten worden ingegooid en auto’s in brand worden gestoken." En over een agent die werd belaagd door gappies op scooters en fatbikes: "Hoewel het niet normaal is, is het helaas wel de realiteit: als je gaat handhaven, wordt het oorlog."

Dit is een patroon dat je bij talloze andere rellen ziet die niets met Marokkanen te maken hebben, of het nu gaat om demonstraties van links- of rechtsextremisten of om protesten van boeren. Het is vaak de ME die denkt met geweld iets te kunnen oplossen, wees dan niet verbaasd als dat geweld met tegenreacties wordt beantwoord.
pi_221262911
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 08:56 schreef ootjekatootje het volgende:
Hulpdiensten in die wijken nodig? jammer joh te gevaarlijk.
Dat mag dan weer niet volgens de wet hebben ze recht op hulp.
De wet werkt alleen in hun voordeel.

Wat wel een dingetje gaat worden is dat het extra lang gaat duren dat ze hulp gaan krijgen omdat een bijv een Ambu niet zonder politiebegeleiding die wijk in gaat mogen en bij iedere gespannen sfeer in de auto moeten blijven wachten tot de politie veilig aangeeft.

En dan gaan ze roepen dat het discriminatie is dat het bij hun zo lang moet duren en dat het mensenlevens kost.
pi_221262924
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 11:20 schreef -Stranger- het volgende:

[..]
Marokkanen zijn ook gewoon mensen, geen engelen; ook onder hen heb je tuig, zoals in elke bevolkingsgroep. Het probleem is dat rechts misbruik maakt van dit soort incidenten door te generaliseren en haat te zaaien. Hierdoor voelt een groot deel van de Marokkaanse gemeenschap zich gedwongen om geen kant te kiezen en zich niet uit te spreken, om zo het geluid van rechtsextremisten niet te versterken. Dat zie je hier ook: op NWS staan nu een stuk of drie topics over Marokkanen. Het artikel in de OP had prima in het andere, nota bene centrale, topic gepast, maar er is toch een apart topic aangemaakt voor maximale aandacht en uitvergroting, zodat er hier ook gal gespuwd kan worden.

Daarbij laten we buiten beschouwing dat dit soort ongeregeldheden vaak door de ME wordt uitgelokt. Dat staat nota bene in de tekst zelf:

"Wij realiseren ons dat zodra wij in Amsterdam-West ingrijpen, we mogelijk de hele avond bezig zijn met ongeregeldheden, waarbij ruiten worden ingegooid en auto’s in brand worden gestoken." En over een agent die werd belaagd door gappies op scooters en fatbikes: "Hoewel het niet normaal is, is het helaas wel de realiteit: als je gaat handhaven, wordt het oorlog."

Dit is een patroon dat je bij talloze andere rellen ziet die niets met Marokkanen te maken hebben, of het nu gaat om demonstraties van links- of rechtsextremisten of om protesten van boeren. Het is vaak de ME die denkt met geweld iets te kunnen oplossen, wees dan niet verbaasd als dat geweld met tegenreacties wordt beantwoord.
Dat staat er helemaal niet. Er staat dat het erger wordt als ze ingrijpen. Maar leg de schuld vooral weer bij de ME. :')
pi_221263006
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 11:20 schreef -Stranger- het volgende:
Het probleem is dat rechts misbruik maakt van dit soort incidenten door te generaliseren en haat te zaaien
Ja hoor, het ligt weer eens aan iedereen behalve de mocros zelf _O- _O- _O-

Dat je dit soort onzin nog serieus je toetsenbord uit krijgt zeg.
  dinsdag 7 juli 2026 @ 11:55:11 #59
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_221263138
Maar geef je gewoon geen neuk als je zoon een raam ingooit of dingen vernield? Of hebben we dan een reflex van oh dat zou mijn zoon nooit doen? Of is het dan een tokkieflex van Oh jongens zijn soms gewoon een beetje ondeugend, ze mogen wel plezier hebben toch? Ben wel benieuwd hoe de Marokkaanse gemeenschap dit soort dingen beleeft met die reltrappers want het gaat om de imago van alle Marokkanen in Nederland als dit soort dingen weer gebeuren en Geert Wilders staat natuurlijk te springen daar om.
  dinsdag 7 juli 2026 @ 12:01:41 #60
12902 pmponer
One Punch is enough
pi_221263175
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 juli 2026 11:55 schreef Momo het volgende:
Maar geef je gewoon geen neuk als je zoon een raam ingooit of dingen vernield? Of hebben we dan een reflex van oh dat zou mijn zoon nooit doen? Of is het dan een tokkieflex van Oh jongens zijn soms gewoon een beetje ondeugend, ze mogen wel plezier hebben toch? Ben wel benieuwd hoe de Marokkaanse gemeenschap dit soort dingen beleeft met die reltrappers want het gaat om de imago van alle Marokkanen in Nederland als dit soort dingen weer gebeuren en Geert Wilders staat natuurlijk te springen daar om.
Het zijn gewoon allemaal hele lieve jongens, en wat buiten gebeurd is een probleem voor buiten.
Drop you like an ill, bad habit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')