Ik ben ook helemaal in de warquote:
Werkt hij op zondag?quote:
Dat gaat niet gebeuren. Azie, Afrika en Noord-Amerika gaan volle bak graaien uit die extra tickets. Voor Afrika valt nog iets te zeggen, omdat je daar redelijk wat gelijkwaardige teams hebt, maar Azie en Noord-Amerika gaan nog meer troep leveren.quote:Op zondag 28 juni 2026 21:22 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Uit voorbode dat de helft van die landen uit Europa komen. Denemarken, Italië, Ierland zijn nog altijd beter dan Curaçao, Haïti en Nieuw Zeeland
Ja die Belgische meldingen lezen toch minder effectiefquote:Op zondag 28 juni 2026 21:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik ben ook helemaal in de war
waar is die vent
Herfst is het straks nog lang genoeg.quote:
Heel wat viesdikke Fokkers zullen ook wel op en neer naar de vetpan sjokken.quote:Op zondag 28 juni 2026 21:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
Pauze, al die Yanks kunnen weer burgers gaan halen.
Ja, ik kan niet ontkennen dat het ongelooflijk is dat Zuid-Afrika als tweede is doorgegaan, maar het is wel een ploeg die het geluk aan haar zijde lijkt te hebben.quote:Op zondag 28 juni 2026 21:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Eerste helft tegen Tsjechie was ook echt ruk
Wat de hellyquote:Op zondag 28 juni 2026 21:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik vermoed dat @:GGMM de verlofaanvraag van @:Coco heeft goedgekeurd.
Was vandaag qua temp heel goed te doenquote:
Nou neequote:Op zondag 28 juni 2026 21:25 schreef Aimyy het volgende:
Die hydratation break moet wereldwijd ingevoerd worden.
Pintjequote:
quote:Op zondag 28 juni 2026 21:25 schreef Halcon het volgende:
[..]
Heel wat viesdikke Fokkers zullen ook wel op en neer naar de vetpan sjokken.
op dit forum heb je een olifantenhuid nodigquote:Op zondag 28 juni 2026 21:26 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Wil jij niet steeds iedereen wegjagen?
Jouw trackrecord op dit gebied is al zo hoog.
Bedankt, mijn trek in iets lekkers is wegquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |