Maar dan nog… als een collega weggaat om welk voorval dan ook, is het geen reden om daar pisnijdig om te zijn.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 10:29 schreef exode het volgende:
[..]
Nee vandaar dat ervoor staat 'En daar zit natuurlijk een heel verhaal aan vast waardoor....'
Het is geen voorval er zit een verhaal aan vast wat met verloofde te maken heeft.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 11:15 schreef amaranta het volgende:
[..]
Maar dan nog… als een collega weggaat om welk voorval dan ook, is het geen reden om daar pisnijdig om te zijn.
Is wel echt rot als je geen klik hebt.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 12:19 schreef SaskiaR het volgende:
Ik ben blij dat de vrije school dat gedoe met klassenindelingen niet heeft. Hier blijft de klas gewoon 6 jaar lang bij elkaar, dat geeft heel veel rust. Soms zit er wel eens een klas bij met een slechte dynamiek, maar dat kan met een goede leerkracht ook wel opgelost worden.
De leerkrachten blijven er op deze school 3 jaar bij, dat is ook erg handig als je kind speciale begeleiding nodig hebt, dat je niet steeds alles opnieuw hoeft uit te leggen. In de onderbouw was dat ook inderdaad zo bij N, maar in de bovenbouw was het alsnog chaos door zieke en vertrekkende leerkrachten. Voor komend jaar heeft ze gelukkig wel de leukste juf en een meester die erg ervaren is, want de klas kan erg druk zijn en heeft wel wat sturing nodig. Klas 6 alweer, ze worden zo snel groot!
Jij woont toch in regio noord en regio zuid heeft dit jaar eerder vakantie dan regio midden.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 14:21 schreef Schanu het volgende:
Hier hebben we 4 groepen 1/2, daar komen weer 2 groepen 3 uit voort. Mijn 8 jarige kent de helft van haar klas dus al sinds groep 1 en de andere helft kwam erbij in groep 3. De samenstelling vanaf groep 3 blijft tot en met groep 8, behoudens zittenblijvers en/of nieuwkomers. De docenten wisselen elk jaar maar het kan voorkomen dat je in verschillende jaren dezelfde docent krijgt. De juf die de 8 jarige nu heeft in groep 4 is dezelfde juf als die ze had in groep 2. En mijn 9 jarige had diezelfde juf ook vorig jaar in groep 4. Gelukkig is zij een fantastische juf. Ik moet er niet aan denken om meerdere jaren op rij een docent te hebben waar geen klik mee is, dat maakt school zoveel minder leuk![]()
Over ontslag gesproken, vrouwlief heeft een andere baan! Ze werkt nu in regio zuid terwijl wij on regio midden zitten. Dat is los van de enorme reistijd (5 kwartier enkele reis) en het toeleggen op reiskosten (met de huidige prijzen zo'n 300 euro per maand) heel onhandig omdat de vakanties slechts gedeeltelijk overlappen. Zo hebben onze kinderen vanaf volgend week vakantie en begint de vakantie van vrouwlief pas 2 weken later. Ze gaat nu in de stad naast ons dorp werken, 30 minuten fietsen![]()
Nadeel voor haar is dat ze 3 weken eerder moet beginnen. Deze school gaat 2 weken eerder open en daarvoor heeft ze een week met trainingen. Maar dat heeft ze er helemaal voor over en het komt precies uit met onze geplande vakantie.
Ze heeft vorige week dus haar ontslag moeten indienen bij haar huidige school en dat vonden ze heel erg. Ze begrepen het wel, maar vrouwlief is geliefd bij collega's en leerlingen dus ze vinden het vooral heel jammer. Nog los van het feit dat daar nu last minute een formatie probleem ontstaat
Ha ja, ik dacht dat wij randje midden zaten maar hoor net van de vrouw dat wij onder regio noord vallen idd. Ze werkt nu nog in Ede, dat is dan blijkbaar midden idd.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 14:52 schreef laziness het volgende:
[..]
Jij woont toch in regio noord en regio zuid heeft dit jaar eerder vakantie dan regio midden.
Werkt ze in midden en gaat ze nu in noord werken net als dat jullie wonen? Dan begint school inderdaad weer een stuk eerder voor haar door die wisseling. Maar voor een fijne baan is dat het wel waard.
Maar los van dat, kunnen fietsen is gewoon heel fijn!
Ik snap niet zo goed hoe dat handig werkt. Ze hebben toch lekkerst rekenen en taal? Deed de ene het dan openlijk beter of enthousiaster dan de andere?quote:Op dinsdag 30 juni 2026 22:54 schreef FlyingFish het volgende:
<knip>
Maar een duo kan elkaar dan weer heel goed aanvullen, zo had zoon twee jaar geleden duidelijk een knutsel- en rekenjuf, en een taal en kosmisch-juf. Vulde elkaar heel goed aan (in tegenstelling tot de meester en juf van dochters dit jaar).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |