Nooit eerder meegemaakt zo heftig , meerdere mega inslagen achter elkaar...quote:Op zondag 28 juni 2026 01:46 schreef APK het volgende:
Boven Amsterdam centrum begint het nu wel een beetje intens te worden, kan mij wel voorstellen dat ze een paar duizend jaar geleden dachten dat de Goden boos waren.
Die zijn heel boos nuquote:Op zondag 28 juni 2026 01:46 schreef APK het volgende:
Boven Amsterdam centrum begint het nu wel een beetje intens te worden, kan mij wel voorstellen dat ze een paar duizend jaar geleden dachten dat de Goden boos waren.
Ik had verwacht dat Oost-Nederland allang aan de beurt was maar dit heeft me behoorlijk verrastquote:
Oost krijgt nog wel wat, weet wat je je wenstquote:Op zondag 28 juni 2026 01:59 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Als ie zo groot blijft dan vrees ik dikke ellende.
Moet daar ook niet gaan rijden met dit weer!quote:
https://vrtnws.be/p.QA6yP(...)bV8xNzgyNjAzODE2MTA1quote:18 minuten geleden
Rukwind van 97 per uur gemeten op luchthaven van Charleroi
Het onweer dat over ons land trekt, gaat gepaard met hevige windstoten. Op de luchthaven van Charleroi is een rukwind van 97 kilometer per uur gemeten, meldt weerman David Dehenauw.
Ik krijg hem vol in het midden ben ik bang vanquote:Op zondag 28 juni 2026 02:00 schreef kree het volgende:
[..]
Oost krijgt nog wel wat, weet wat je je wenst
Dat lijkt me geen pretje daar nu idd.quote:Op zondag 28 juni 2026 02:02 schreef Watashiwa het volgende:
[..]
Moet daar ook niet gaan rijden met dit weer!
Een maand geleden daar gereden via Charleroi met noodweer, tjeesch dat nooit meer!! Ik zag letterlijk niks meer door de vele regen in combinatie met gaten in de weg..
Ik hoor het zo wel, ga ff poging slaap doen.quote:Op zondag 28 juni 2026 02:11 schreef DemonRage het volgende:
Die dikke vette squall line kom5 er aan!
quote:Veel meldingen wateroverlast in Amsterdam
De Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland zegt zoveel meldingen binnen te krijgen van wateroverlast dat de meldkamer overbelast dreigt te raken. Volgens een woordvoerder gaat het om tientallen meldingen door de aanhoudende regen.
De meldingen variëren van overstromende toiletten, verstopte goten tot lekkages uit plafonds. Mensen worden daarom opgeroepen de hulpdiensten alleen te bellen bij direct gevaar, zodat de meldkamer beschikbaar blijft voor spoedeisende situaties.
quote:Op zondag 28 juni 2026 00:12 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Vind het echt oprecht zo ontzettend naar voor jou
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |