Berthaquote:
Meer energiequote:Op woensdag 24 juni 2026 17:01 schreef Kaatje1 het volgende:
En hoe is het met jou? Ook een verlept bloempje of vol energie?
Goeie weer!quote:Op woensdag 24 juni 2026 17:10 schreef Dr_Flash het volgende:
En nog eentje![]()
Dr_Flash in TRV / Fles' Travelsnacks #10
Waarom om 18:30 al naar huis? Ik zou om 22u ofzo een keer gaan..quote:Op woensdag 24 juni 2026 16:03 schreef fietsie het volgende:
[..]
Mijn werkplek is een heerlijk 2 persoonskantoor, 21.5 graden, uitzicht de stad in, koffie & soep, een zit-sta bureau en een fijne collega tegenover me. Ook nu het 32,2 buiten is hier, nog steeds dikke prima.
Dat is altijd beter dan 30+ graden op zolder
Hunne rug en hunne buikquote:Op woensdag 24 juni 2026 15:11 schreef Blues het volgende:
[..]
Madammen met een bontjas
Oh nee Vinny zal een jongen zijn?
Maar of de mantel koeler is met dit weer?quote:Op woensdag 24 juni 2026 15:11 schreef Blues het volgende:
[..]
Madammen met een bontjas
Oh nee Vinny zal een jongen zijn?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Go away or i will replace you withe a very small shell script.
Der Gesunde weiß nicht, wie reich er ist.
If you torture the data long enough, it will confess to anything.
Langs de dijk liggen de meeste schapen onder een boom. Maar er zijn er ook een paar die liggen te bakken in de volle zon. Hoeft enkel nog het broodje omheen.quote:Op woensdag 24 juni 2026 15:36 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Ik weet niet of hij zich misschien anders identificeert![]()
Jura deed het van de week ook trouwens. Afgewisseld met in de zon liggen. Die heb ik vandaag nog niet aan dr kleurtje zien werken.
Ik ben toch maar even naar binnen gevlucht. V
C. Is lekker aan het klussen….![]()
Gisteren hebben we nog een kleine kamado gehaald. Voorheen was het nooit zo’n succes om op het balkon te bbqen (Weliswaar bovenste verdieping, maar je hebt toch buren met het slaapkamerraam wel erg dichtbij. Plus houten vlonders en weinig ruimte…) maar nu lekker de ruimte en zo’n klein ei is mooi compact en geeft weinig rook. Dus gisteren ‘klassiek’ bbq en vanavond bakken we pizza
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 24 juni 2026 20:06 schreef Blues het volgende:
Van hun tepels maak ik pleistertjes om fietsbanden te plakken
En de wallen onder hun ogen worden blauwe vuilniszakken
En hun venusheuvels raak ik ook wel kwijt
Daarvan maak ik een heel groot Smyrna-tapijt
Zover zijn we hier nog niet. Thermometer op balkon geeft nu nog 29 aan, geen zuchtje windquote:Op woensdag 24 juni 2026 22:15 schreef Blues het volgende:
Ik zit in mijn onderbroekie buiten een serie te kijken en ik voel een beeeeetje verkoeling
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |