Je maakt onnodig kilometers joh. Het is totaal niet te voorspellen.quote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:18 schreef Nattekat het volgende:
Ik ga even door naar Cuijck, eet ik daar wat en dan zien we wel of het Duitsland of Venlo wordt.
Ga je zien dat het nu in het westen los gaat @:haags
Venlo. Maar beter nog richting Aken ofzoquote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:10 schreef Nattekat het volgende:
Ik heb echt geen idee hoe ik nu verder moet
Kan door richting Venray en dan Duitsland in, of richting Venlo. Maar het lijkt hoe dan ook niet echt gunstig
Arme jijquote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:14 schreef monkyyy het volgende:
Om 20.00 tennissen, smeltend op de baan zo @:wereldgozer
Stormchaser Nattekat?quote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:18 schreef Nattekat het volgende:
Ik ga even door naar Cuijck, eet ik daar wat en dan zien we wel of het Duitsland of Venlo wordt.
Ga je zien dat het nu in het westen los gaat @:haags
Helemaalquote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:18 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Heb je de Mokkado wel genoeg opgeladen?
Eens! De katten hier in de buurt wordt je gek van!quote:Op vrijdag 19 juni 2026 16:23 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ah goede tip. Ik ga mijn tuin volzetten met pampasgras.
35,1 graden tot nu toe daar in Ell.quote:
Je wil me niet in Venlo hebben?quote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:37 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Vaak het idee dat het Ruhrgebied de volle laag krijgt trouwens.
Voor echte werk kun je beter eerst even ergens eten/drinken en wachten tot er wat meer ontwikkelingen op komt zetten.quote:
Zeg je nou dat ik het verkeerdquote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:39 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Voor echte werk kun je beter eerst even ergens eten/drinken en wachten tot er wat meer ontwikkelingen op komt zetten.
Het is nu gewoon nutteloos rijden en voor je het weet loop je achter de feiten aan.
Ja jij het verkeerdquote:
quote:Op vrijdag 19 juni 2026 16:04 schreef 12Beaufort het volgende:
[..]
Wordt nog spannend voor Landgraaf. Die bui gaat er of precies overheen, of er net langs.
Dat zei ik ook al. Je maakt onnodig kilometers.quote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:39 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Voor echte werk kun je beter eerst even ergens eten/drinken en wachten tot er wat meer ontwikkelingen op komt zetten.
Het is nu gewoon nutteloos rijden en voor je het weet loop je achter de feiten aan.
Ik rij net Limburg inquote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:49 schreef SpeedyGJ het volgende:
Rotatie in de bui bij Vaals, dat wordt uitkijken![]()
@:Nattekat, volg deze bui als het lukt.
Yups, het is niet zomaar even wat rijden.quote:Op vrijdag 19 juni 2026 17:49 schreef Haags het volgende:
[..]
Dat zei ik ook al. Je maakt onnodig kilometers.
Het probleem is, dat die voorwaarden wel eens bijgesteld mogen worden. Nog even, en we hebben elke dag een code geel. En ik weet wat code geel betekent. Maar met de huidige klimaatverandering is zo'n waarschuwing behoorlijk overbodig als het zo'n beetje aan de orde van de dag is. Het voegt niks meer toe wat mij betreft.quote:Op vrijdag 19 juni 2026 14:26 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar wat is precies het probleem dan? Er zijn bepaalde voorwaarden, daar wordt tegenwoordig helaas steeds vaker aan voldaan, en dan is er code geel/oranje/rood. Vooral code geel betekent niet, zoals sommige mensen lijken te denken, dat het automatisch één en al ellende wordt he, het is vooral een kwestie van 'hey, let even op'. Veel meer dan dat is het niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |