Jij bent koppig en ontkent dat de rijken zelf de mensen treiteren, zodat in stilte protesteren geen succes heeft.quote:Op donderdag 25 juni 2026 11:52 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Je weet mijn mening zo langzamerhand wel, Het is wel treiteren.
Ik ben wel klaar met het ontkennen van jou dit is een welles nietes spelletje aan het worden.
Je bent aan het omdraaien de schuld bij anderen neerleggen en persoonlijk aanvallen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 12:22 schreef torentje het volgende:
[..]
Jij bent koppig en ontkent dat de rijken zelf de mensen treiteren, zodat in stilte protesteren geen succes heeft.
Dat doe jij toch ook? Jij ontkent dat de rijkeren de gewone mensen treiteren met hun auto's en motoren. Maar daar ga jij niet dieper op in, want ik zou van jou weleens willen weten wat jij zou doen als men jou jarenlang treitert?quote:Op donderdag 25 juni 2026 12:31 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Je bent aan het omdraaien de schuld bij anderen neerleggen en persoonlijk aanvallen.
Je hebt geen weerwoord da's duidelijk.
Als ik even geen stad om me heen wil dan ga ik het bos in.quote:Op donderdag 25 juni 2026 12:57 schreef torentje het volgende:
[..]
Dat doe jij toch ook? Jij ontkent dat de rijkeren de gewone mensen treiteren met hun auto's en motoren. Maar daar ga jij niet dieper op in, want ik zou van jou weleens willen weten wat jij zou doen als men jou jarenlang treitert?
Jij moet duidelijk iets aan zelfreflectie gaan doen.
Voor iemand van een jongere generatie is het wel veel moeilijker om een automobilist aan te spreken op zijn laakbaar gedrag. Ze stoppen namelijk niet voor een gesprek.quote:Op donderdag 25 juni 2026 13:13 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Als iemand mij treitert dan ga ik niet zelf mensen treiteren die er niks mee te maken hebben maar ga ik naar diegene zelf toe.
Ga jij de jongere generatie maar verbieden om auto te rijden.quote:Op donderdag 25 juni 2026 13:56 schreef torentje het volgende:
[..]
Voor iemand van een jongere generatie is het wel veel moeilijker om een automobilist aan te spreken op zijn laakbaar gedrag. Ze stoppen namelijk niet voor een gesprek.
Dat verrast me niets dat jij het getreiter van de automobilisten goedkeurt en als mensen dan terug treiteren dat jij dan de kant kiest van degene die begonnen met treiteren omdat je weet dat je dan niet kan verliezen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 14:02 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Ga jij de jongere generatie maar verbieden om auto te rijden.![]()
![]()
Zullen ze vast waarderen.
![]()
![]()
![]()
Ik ben klaar met dit gesneuneus. Ga in een hutje op de hei wonen en laat normale mensen met rust.
Hutje op de hei, dan heb je nergens last van.quote:Op donderdag 25 juni 2026 14:18 schreef torentje het volgende:
[..]
Dat verrast me niets dat jij het getreiter van de automobilisten goedkeurt en als mensen dan terug treiteren dat jij dan de kant kiest van degene die begonnen met treiteren omdat je weet dat je dan niet kan verliezen.
Ze zit liever op het asfalt 😀quote:Op donderdag 25 juni 2026 14:29 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Hutje op de hei, dan heb je nergens last van.
Stoppen met voeren van een wanbeleid zou meer rust geven aan iedere inwoner van ons land.quote:Op donderdag 25 juni 2026 14:29 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Hutje op de hei, dan heb je nergens last van.
Niet voor mij praten, ik ga lekker in de schaduw op het balkon zitten en kijken naar voorbij rijdende auto's.quote:Op donderdag 25 juni 2026 15:02 schreef torentje het volgende:
[..]
Stoppen met voeren van een wanbeleid zou meer rust geven aan iedere inwoner van ons land.
Jij bent gewoon laf door voor de slechtste partij te kiezen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 15:19 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Niet voor mij praten, ik ga lekker in de schaduw op het balkon zitten en kijken naar voorbij rijdende auto's.
Ik twijfel alleen nog tussen bananen of pistache ijs.
Ik ben eruit het is pistache geworden.quote:Op donderdag 25 juni 2026 15:22 schreef torentje het volgende:
[..]
Jij bent gewoon laf door voor de slechtste partij te kiezen.
Treiteren is iets met opzet doen. Doelbewust. Geen enkele automobilist stapt in zijn auto met het idee: Zo, ik ga vandaag weer lekker wat voetgangers treiteren.quote:Op donderdag 25 juni 2026 12:57 schreef torentje het volgende:
[..]
Dat doe jij toch ook? Jij ontkent dat de rijkeren de gewone mensen treiteren met hun auto's en motoren. Maar daar ga jij niet dieper op in, want ik zou van jou weleens willen weten wat jij zou doen als men jou jarenlang treitert?
Jij moet duidelijk iets aan zelfreflectie gaan doen.
Ik moet dus verhuizen naar een autoluw gebied omdat de automobilist overal moeiteloos voorrang krijgt, alsof asfalt belangrijker is dan mensen die gewoon willen wonen, lopen en ademen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 16:22 schreef Gia het volgende:
Als je geen overlast wil, kun je ook wegblijven van drukke wegen, of van alle wegen. Ga een boswandeling maken, daar rijden geen auto's.
Er zijn elke maand wel acties bij grote vervuilers, bij banken, bij overheden, dus wat lul je? En nogmaals (zie je waarom ik de helft van fok ervan verdenk niet te kunnen lezen?), hoe kom je erbij dat ze niet om hun medemensen geven? Omdat ze files en stankoverlast veroorzaken?quote:Op woensdag 24 juni 2026 15:02 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Zolang het dit tuig niet interesseert dat ze mensen in de problemen brengen met die kut blokkades en het normaal vinden om iemand hoofdpijn en misselijkheid te bezorgen dan interesseer je je niet in je medemens.
Ik ben dat eisen helemaal zat en ik ben dat goedpraterij van jou ook helemaal zat.
Heb lef en ga rechtstreeks naar degene die je beschuldigd, maar daar zijn jullie te laf voor.
quote:Op donderdag 25 juni 2026 19:00 schreef viagraap het volgende:
[..]
Er zijn elke maand wel acties bij grote vervuilers, bij banken, bij overheden, dus wat lul je? En nogmaals (zie je waarom ik de helft van fok ervan verdenk niet te kunnen lezen?), hoe kom je erbij dat ze niet om hun medemensen geven? Omdat ze files en stankoverlast veroorzaken?
Ook voor de zoveelste keer: niemand, echt helemaal niemand, is ooit onder de indruk geweest van iemand die zegt dat 'ie het zat is. Lekker fucking boeiend. Werkt dat bij jou, als mensen dat zeggen? Waarom zou iemand zich het aan moeten trekken dat iemand het zat als diezelfde persoon blijkbaar niks geeft om zaken die hem/haar véél meer overlast geven?
Democratie is het systeem waarin we middels verkiezingen bepalen welk beleid wordt uitgevoerd. Als de meerderheid van de burgers auto wil rijden, dan wordt democratisch besloten om wegen aan te leggen. Het is een recht voor mensen dat ze auto mogen rijden.quote:Op donderdag 25 juni 2026 17:57 schreef torentje het volgende:
[..]
Ik moet dus verhuizen naar een autoluw gebied omdat de automobilist overal moeiteloos voorrang krijgt, alsof asfalt belangrijker is dan mensen die gewoon willen wonen, lopen en ademen.
En als de autolobby in Nederland zoveel macht heeft dat hele wijken worden ingericht naar hun wensen, dan kun je moeilijk nog spreken van een volwassen democratie, eerder van een systeem waarin mobiliteit voor machines zwaarder weegt dan rechten voor mensen.
Dan lijdt die minderheid toch onder de dictatuur van de meerderheid?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:22 schreef Gia het volgende:
Waarom zou Nederland ingericht moeten worden naar de eisen van een zeer geringe minderheid?
iets met menshiviken en bolsheviken....quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:25 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan lijdt die minderheid toch onder de dictatuur van de meerderheid?
Die hoeven ook niet dezelfde kant op. In elk geval niet de jouwe.quote:Op woensdag 24 juni 2026 20:27 schreef torentje het volgende:
zodat men alle neuzen niet dezelfde kant op krijgt.
Oftewel de meerderheid moet maar lijden onder de minderheid der wappies? Ik dacht het niet zeg.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:25 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan lijdt die minderheid toch onder de dictatuur van de meerderheid?
Ach, ik zie het hooguit als een trolletje, niet als een serieuze user.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:59 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Je zal maar tijd en energie hebben om met dit weer in discussie te gaan met babel.
Dus jij vindt dat de meerderheid zich altijd moet schikken naar de minderheid. Sorry, maar dat is geen democratie.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:25 schreef torentje het volgende:
[..]
Dan lijdt die minderheid toch onder de dictatuur van de meerderheid?
Ik zit onder de airco en kan met dit weer toch niet veel anders doen. Verder vind ik het ook wel vermakelijk.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 10:59 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Je zal maar tijd en energie hebben om met dit weer in discussie te gaan met babel.
Daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 12:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat de meerderheid zich altijd moet schikken naar de minderheid. Sorry, maar dat is geen democratie.
wel voor minder opvang en de steun is groter voor oekrainse vluchtelingen dan voor vluchtelingen uit laten we zeggen het midden oosten. En men wil minder vluchtelingen. Allemaal niet zo gek natuurlijkquote:Op vrijdag 26 juni 2026 12:55 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Daar ben ik het helemaal mee eens.
Alleen is de meerderheid van de meerderheid (de Nederlanders) gewoon voor opvang van echte vluchtelingen.
Daar ben ik ook voor! ECHTE vluchtelingen. Maar zodra het weer veilig is, weer terug.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 12:55 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Daar ben ik het helemaal mee eens.
Alleen is de meerderheid van de meerderheid (de Nederlanders) gewoon voor opvang van echte vluchtelingen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |