Ik snap dat ook wel maar zou zo stom zijn als Roland verliest van Melvin door dat kaartspelletjequote:Op zaterdag 13 juni 2026 22:37 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ze kunnen het ook weer niet té moeilijk maken, dat was volgens mij ook de gedachte achter de codes om zo iedereen, ook de minder sportieve of slimme mensen een kans op een ton te kunnen geven.
Maar het is een spelshow, als je niet wil/kan spelen, blijf dan lekker thuis
Je moet onthouden welke je tegenstander al gespeeld heeftquote:Op zaterdag 13 juni 2026 22:21 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja al is dit laatste spel niet echt iets waar je kennis voor moet hebben. Die kennis vragen vind ik meer iets om mee te winnen.
Dat lijkt me de intentie van het spel, niet zo heel lastig.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 22:42 schreef Hagenesie het volgende:
[..]
Je moet onthouden welke je tegenstander al gespeeld heeft
Lijkt mij ook niet.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 22:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Dat lijkt me de intentie van het spel, niet zo heel lastig.
Ik vind het maar simpel.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 22:37 schreef Soury het volgende:
[..]
Het maakt toch niet uit als die spellen al eerder zijn gebruikt. Men kan het wiel niet elke keer opnieuw uitvinden. Plus het is best spannend die blokjes stapelen.
Ja snap ik.quote:
Heb het verschil van anderhalf uur uitzending en slechts een half uurtje deze keer niet eens gemerkt. Alles lekker lang rekken dan maar.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 22:22 schreef Dotteke het volgende:
Nou een aflevering van 1,5 uur voor het finale spel en dan nog de finale niet uitgespeeld
Dacht ik ook al meteen aan, gewoon onthouden en daarop anticiperen. Maar dan moet je wél de enige zijn die daaraan denkt.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 22:42 schreef Hagenesie het volgende:
[..]
Je moet onthouden welke je tegenstander al gespeeld heeft
We gaan het snel zien maandag wie gaat winnen. Ben meer benieuwd hoe het gaat worden de nieuwe cyclus met de oud bewonersquote:Op zondag 14 juni 2026 11:05 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Heb het verschil van anderhalf uur uitzending en slechts een half uurtje deze keer niet eens gemerkt. Alles lekker lang rekken dan maar.![]()
Halve tweeling weer niet geluisterd toen de regels werden uitgelegd. Doodleuk opnieuw naar de toren lopen terwijl de secondes al aan het aftellen waren, domme gans.En natuurlijk weer een ander de schuld geven, zó is ze nu eenmaal.
![]()
Van mij mag Melvin wel winnen, lachen toch?Ben die Duitse opmerkingen van die vervelend neppe Roland wel weer zat. Walgelijke gebaren ook met die vingertjes, moeten hartjes voorstellen?
Ik ben geen fan van Roland maar hij heeft wel veel punten binnengehaald voor het bondje, Melvin heeft geen reet gedaan in zijn aanwezigheid behalve lopen janken dat ze hem niet in een bondje willenquote:Op zondag 14 juni 2026 11:05 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Heb het verschil van anderhalf uur uitzending en slechts een half uurtje deze keer niet eens gemerkt. Alles lekker lang rekken dan maar.![]()
Halve tweeling weer niet geluisterd toen de regels werden uitgelegd. Doodleuk opnieuw naar de toren lopen terwijl de secondes al aan het aftellen waren, domme gans.En natuurlijk weer een ander de schuld geven, zó is ze nu eenmaal.
![]()
Van mij mag Melvin wel winnen, lachen toch?Ben die Duitse opmerkingen van die vervelend neppe Roland wel weer zat. Walgelijke gebaren ook met die vingertjes, moeten hartjes voorstellen?
De laatste paar keren heeft hij het flink verknald, maar evengoed beter dan de anderen in zijn bondje. Alleen jammer van die strijkplank en lederhozen die hij ervan wil gaan kopen. Melvin geeft alles aan zijn moeder en daar heb ik als moeder dan weer een zwak voor.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:12 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik ben geen fan van Roland maar hij heeft wel veel punten binnengehaald voor het bondje, Melvin heeft geen reet gedaan in zijn aanwezigheid behalve lopen janken dat ze hem niet in een bondje willen
Ja dat is wel lief van hem dat is zeker zoquote:Op zondag 14 juni 2026 11:23 schreef Chea49 het volgende:
[..]
De laatste paar keren heeft hij het flink verknald, maar evengoed beter dan de anderen in zijn bondje. Alleen jammer van die strijkplank en lederhozen die hij ervan wil gaan kopen. Melvin geeft alles aan zijn moeder en daar heb ik als moeder dan weer een zwak voor.
Is ook lief, maar een heleboel komen met van die sentimentele dingen voor een ton. Mijn oma mijn zus mijn dit mijn dat. Geloof gerust dat Melvin het goed voor heeft met zijn moeder maar hij zal er zelf ook van profiteren.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:23 schreef Chea49 het volgende:
[..]
De laatste paar keren heeft hij het flink verknald, maar evengoed beter dan de anderen in zijn bondje. Alleen jammer van die strijkplank en lederhozen die hij ervan wil gaan kopen. Melvin geeft alles aan zijn moeder en daar heb ik als moeder dan weer een zwak voor.
Er is ook geen zak aan om te zien plus het gejank en we houden zo van elkaar, alleen is het wel zo dat ze daar maanden lang zitten en dan is die zendtijd ze ook gegund.quote:Op zondag 14 juni 2026 12:01 schreef freaky40 het volgende:
En al die afscheidsspeeches stuk voor stuk. Hopelijk knippen ze daar hard in.
Op een feestje trekken anderen weer de aandacht, dit is gewoon even puur hun afscheidsmomentje en die lui hebben wel het programma gemaakt door hun persoontje. Het is gewoon netjes.quote:Op zondag 14 juni 2026 12:43 schreef freaky40 het volgende:
We zien zoveel niet wat misschien wel leuk is om te zien, dan hoeft dat pathetische afscheid ook niet zo uitvoerig. Blijkbaar geven ze na elke cyclus een feestje. Dat hebben we in de reguliere afleveringen nog nooit gezien, dat was wel leuk om te zien. Juist de dingen die ze normaal gesproken weg laten door tijd gebrek, kunnen ze in deze langere uitzending nu wel laten zien, als ze willen.
Ja dit is wel beter, alleen jammer dat het toch weer wordt verdeeld over zaterdag en maandag.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:06 schreef LionHeart het volgende:
Vind de finale nu leuker, de vorige finales spoelde ik grotendeels door. Laatste spel weer grotendeels kans, en een beetje kunde. Mooie afsluiting.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |