Ik had ook niet door dat ie het uit zou hebben gemaakt ... maar zal vast wel weer goed komenquote:Op donderdag 11 juni 2026 23:45 schreef MacDeMarco het volgende:
Wat was Thomas onduidelijk tegen Chess. Zoveel gedraai en gedraai. Hij had haar net zo goed een kaart met hiërogliefen kunnen geven, waaruit zij zijn boodschap moet ontcijferen.
quote:Op donderdag 11 juni 2026 23:47 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik had ook niet door dat ie het uit zou hebben gemaakt ... maar zal vast wel weer goed komen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All those angels with their wings glued on.
Binnenkort speciaal voor Roxy natuurlijk.quote:
Die heeft zich toch bij Matt© als Gooisch matrasm aangemeldquote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:38 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Binnenkort speciaal voor Roxy natuurlijk.
Maar dit gaat ze on the side doen.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:39 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Die heeft zich toch bij Matt© als Gooisch matrasm aangemeld
quote:Op vrijdag 12 juni 2026 02:17 schreef kater1 het volgende:
Ik moest drie keer aanhoren dat Chess en Thomas alles van de gronds af gingen opbouwen. Later zei Chess het nog eens tegen Casper: we moeten het van de gronds af opbouwen en Casper antwoordde 'ja, het is niet allemaal rozenkleur en maneschijn'. * Diepe diepe zucht.
Of iemand die een lesje tafel etiquette gaat geven.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 08:55 schreef -Spring het volgende:
[..]![]()
Er zou ook wel eens taalkundige op visite mogen komen die iedereen individueel uitlegt dat 'hun' een bezittelijk voornaamwoord is. Ik krijg echt een slappe van dat 'hun hebben'. En ze doen het allemaal.
Nja, als je uit een regio komt waar dat correcte streektaal is, dan mag het.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 08:55 schreef -Spring het volgende:
[..]![]()
Er zou ook wel eens taalkundige op visite mogen komen die iedereen individueel uitlegt dat 'hun' een bezittelijk voornaamwoord is. Ik krijg echt een slappe van dat 'hun hebben'. En ze doen het allemaal.
Ik heb niet de illusie dat zij dat weten, laat staan dat ze het 'voor de leuk' doen.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 09:29 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Nja, als je uit een regio komt waar dat correcte streektaal is, dan mag het.Ik gebruik het soms ook voor de leuk.
Zolang je weet dat het in het standaardnederlands geen ding is.
Ik maakte daar vooheen tegeltjes van.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:48 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik heb niet de illusie dat zij dat weten, laat staan dat ze het 'voor de leuk' doen.
Gevonden en geliked :pquote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:56 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ik maakte daar vooheen tegeltjes van.
Je moet even scrollen maar hier staan een paar tegeltjes uit Utopia.
https://www.instagram.com/fok.nl/
Ik vind het door elkaar gooien van spreekwoorden en gezegden nog altijd het mooiste. En het liefst in een woedende bui, Fatima was daar een kei inquote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:56 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ik maakte daar vooheen tegeltjes van.
Je moet even scrollen maar hier staan een paar tegeltjes uit Utopia.
https://www.instagram.com/fok.nl/
Over Serena gesproken , die gaat meedoen in Hooligirls.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 11:16 schreef KinKiJan het volgende:
Waar Foxy Roxy het over had deed Serena trouwens ook, die had het over foto's van haar voeten waar mensen dan 800 euro voor neertelde. Geen naakt, geen sex, gewoon voeten.
Wie is er dan gek, degene die op zo'n platform foto's verkoopt, of de koper van zulke foto's?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |