Wat dacht je van met een wiel in de berm belanden en overcorrigerenquote:Op donderdag 11 juni 2026 21:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Volgens mij is het fietspad op die locatie van de weg gescheiden door een grasstrook.
Ik denk niet dat een extreem hoge snelheid nodig is om iveel slachtoffers te veroorzaken. Je mag daar volgens mij 80 km/u rijden en bij een aanrijding met een auto en die snelheid overleeft een fietser of voetganger dat maar zelden
Wat weet jij dat wij niet weten?quote:Op donderdag 11 juni 2026 21:28 schreef Jahr00n het volgende:
Dit soort figuren heeft vaak schijt aan het feit dat ze iemand doodrijden. Het enige wat hier gepast is is volle inzet op een zo hoog mogelijke straf. 30 jaar weg bijvoorbeeld.
Er is een politie onderzoek én strafrechtelijk onderzoek las ik ergens.quote:Op donderdag 11 juni 2026 21:28 schreef Jahr00n het volgende:
Dit soort figuren heeft vaak schijt aan het feit dat ze iemand doodrijden. Het enige wat hier gepast is is volle inzet op een zo hoog mogelijke straf. 30 jaar weg bijvoorbeeld.
En eerlijk is eerlijk, ook de dader en zijn familie zijn waarschijnlijk getekend voor het leven.quote:Op donderdag 11 juni 2026 21:54 schreef cinderloom het volgende:
[..]
Er is een politie onderzoek én strafrechtelijk onderzoek las ik ergens.
Zolang daar de uitslag niet van bekend is kunnen we niet zeggen of het een ongeluk was of opzet (drank, drugs, snelheid).
Maar wat de uitkomst ook is. Die arme kinderen komen niet meer terug en de ouders zijn op 11 juni getekend voor het leven. Vreselijk.
Daarbij vergeet je schijnbaar dat dit een hele grote groep mensen betrof en om die tegelijk plat te rijden heb je echt wel een hoge snelheid nodig.quote:Op donderdag 11 juni 2026 21:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Volgens mij is het fietspad op die locatie van de weg gescheiden door een grasstrook.
Ik denk niet dat een extreem hoge snelheid nodig is om iveel slachtoffers te veroorzaken. Je mag daar volgens mij 80 km/u rijden en bij een aanrijding met een auto en die snelheid overleeft een fietser of voetganger dat maar zelden
Oh nee tochquote:Op donderdag 11 juni 2026 22:01 schreef livelink het volgende:
[..]
En eerlijk is eerlijk, ook de dader en zijn familie zijn waarschijnlijk getekend voor het leven.
Ze fietsten in een groep. Misschien heb jij hier verstand van, maar het lijkt mij niet realistisch om te denken dat een auto van ~1.300 kilo die (misschien) 80 km/u reed door een botsing met een paar kinderen van ~35 kg tot stilstand komt.quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:05 schreef matspontius het volgende:
[..]
Daarbij vergeet je schijnbaar dat dit een hele grote groep mensen betrof en om die tegelijk plat te rijden heb je echt wel een hoge snelheid nodig.
Zo’n hekel aan 2026 door dit soort opmerkingen. Nee, ik heb geen begrip of medelijden voor de dader en zijn familie.quote:
Ja ik vind het nogal wat wat er hier gezegd wordt zonder dat we meer weten.quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:25 schreef Sunshine1982 het volgende:
Laten we nou maar afwachten wat er gebeurd is, we weten nog helemaal niks...
Link?quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:29 schreef ootjekatootje het volgende:
Doet me wel denken aan die idioten die op een carnavalsochtend een hele groep mensen aanreed. Die gozer reed ook veel te hard, was in Wallonië en die rechtzaak loopt nu. Met een bijrijder die op PD bleef en een bestuurder die de benen nam. 8 doden.
4 jaar later pas de strafzaak. Wat duurt zoiets altijd lang.quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:41 schreef opgebaarde het volgende:
Dat is deze
https://en.wikipedia.org/(...)acquegnies_car_crash
Sorry hoor maar moeten we nu medelijden hebben met de dader? Ik zeg bewust dader want het was geen ongeluk maar ernstig nalatig gedrag wat in de dood van deze mensen heeft geresulteerd.quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:19 schreef matspontius het volgende:
[..]
Echt werkelijk, dit soort reacties![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar dat weet je nog niet. Misschien remde de auto niet meer, klapte er een band en schoot die door etc.quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Sorry hoor maar moeten we nu medelijden hebben met de dader? Ik zeg bewust dader want het was geen ongeluk maar ernstig nalatig gedrag wat in de dood van deze mensen heeft geresulteerd.
Dat is even van ondergeschikt belang.quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:01 schreef livelink het volgende:
[..]
En eerlijk is eerlijk, ook de dader en zijn familie zijn waarschijnlijk getekend voor het leven.
Zie jij remsporen? Ik niet. Wijs me er even op waar ik ze kan zien…quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:46 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Maar dat weet je nog niet. Misschien remde de auto niet meer, klapte er een band en schoot die door etc.
Ik dénk het niet hoor, maar met de informatie die nu bekend is kan je simpelweg niet weten of het nalatig gedrag was.
Tenzij jij informatie hebt die de rest niet weet.
quote:Op donderdag 11 juni 2026 16:30 schreef TweedeKlum het volgende:
Bestuurder BMW is inmiddels aangehouden.
https://www.hvzeeland.nl/(...)te&utm_campaign=home
Ik snap wat je wil zeggen, maar 80km/u is een hoge snelheid.quote:Op donderdag 11 juni 2026 22:05 schreef matspontius het volgende:
[..]
Daarbij vergeet je schijnbaar dat dit een hele grote groep mensen betrof en om die tegelijk plat te rijden heb je echt wel een hoge snelheid nodig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |