Grappig ding van die Amerikaanse reserve is dat de ondergrondse opslag die ze ervoor gebruiken niet gebouwd is op meerdere keren legen en weer vullen. Het is al een paar keer legen over zijn verwachte levensduur heen en nu gaan ze helemaal door tot het gaatje.quote:Op donderdag 11 juni 2026 09:34 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
De reservevoorraden zijn best groot. Ik geloof dat de VS het tot 2027 kan uitzingen. Hoewel ze idd nu op het laagste niveau ooit staan (sinds het vullen).
En de gedachte is dat het voor die tijd wel goed komt.
Opmerkelijk hoe de US Navy onder de bezielende leiding van Trump en die doorgesnoven dronkaard vooral een soort van ordinaire kapersbende lijkt te zijn.quote:
Niet omdat ze het niet meerdere malen hadden geprobeerd.quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:02 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Palestijnen hebben de afgelopen jaren geen duizenden Israelische kinderen vermoord.
Ik zei nergens dat kinderen legitiem doelwit zijn, dakduif. Ik zei "collateral damage".quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:02 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Nogmaals je argument dat in oorlog kinderen een legitiem doelwit zijn slaat nergens op.
Nee, dat week ik niet.quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:02 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Verder weet je ook dat geen Israelische rechtbank dit zal veroordelen.
Pffff.....Ja hoorquote:Op donderdag 11 juni 2026 12:02 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Vrijspraak door een Israelische rechtbank zegt natuurlijk verder niks. Dat land is geen rechtsstaat.
Het probleem is dat veel politici die beleid maken vanuit dat soort aannames kunnen regeren zonder erop afgerekend te worden.quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:47 schreef Monolith het volgende:
[..]
Howard en z'n kloontje hebben a priori axiomatisch vastgesteld dat de IDF niets verkeerd kan doen en altijd goede intenties heeft. Vanuit dat wereldbeeld is het makkelijk redeneren natuurlijk.
Dat was m'n reply op een post van iemand die na 80 jaar oorlog het nog niet door heeft ))quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:26 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Je begon zelf over uitgeslapen zijn. Als reactie op een post van 5 dagen oud.
Klopt. De enige reden waarom deze kip zonder hoofd Iran nog rond scheurt en we allemaal met zn hele wereld onder dat bloed met dit shit zitten is Trump. Als die achterlijke idioot zich politiek niet mee zou bemoeien, en als het aan Israël lag, zouden we nu al de datum weten van de eerst volgende democratische verkiezingen in Iran.quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:26 schreef Toby56 het volgende:
Verder is deze oorlog al sinds 28 februari dezelfde shit.
Concretiseer dat even.quote:
Ruïnes en kastelen zijn niet om te lachen. Lachen is voor de lol. Wist niet dat je zulke basis dingen niet weet, dat ik ze nog apart moet vermelden. Vind overigens zielig als mensen naar persoonlijke aanvallen overstappen zodra ze inhoudelijks niets te zeggen hebben.quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:26 schreef Toby56 het volgende:
Jij hebt 5 dagen in Limburg gelachen om ruïnes en kastelen; nu kunnen wij weer om jou lachen.
Op sociale media kun je ook de posts van 5 dagen geleden prima beantwoorden. Je lult nu gewoon om te lullen. Daar heb ik geen tijd voor. Ajuus.quote:Op donderdag 11 juni 2026 12:26 schreef Toby56 het volgende:
En ouderwetse forums hebben hun positie gewoon verloren aan de social media.
Nog even en schepen nemen Somalische beveiliging tegen Amerikaanse piratenquote:Op donderdag 11 juni 2026 13:03 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Opmerkelijk hoe de US Navy onder de bezielende leiding van Trump en die doorgesnoven dronkaard vooral een soort van ordinaire kapersbende lijkt te zijn.
Ik denk dat de samenstelling op Fok ook gewoon enorm vertekend. Het handelen van Israël staat er in de gehele wereld, de Westerse incluis steeds negatiever op. Veel mensen zijn echt wel van mening dat Israël het recht heeft zichzelf te verdedigen en snappen dat ze omgeven woorden door hen vijandig gezinde buren en terreurorganisaties.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:12 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Het probleem is dat veel politici die beleid maken vanuit dat soort aannames kunnen regeren zonder erop afgerekend te worden.
Het is vrij duidelijk dat eindeloos herhalen dat IDF niks fout kan doen een toch niet insignificante groep mensen dat ook laat geloven.
Collateral damage.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:07 schreef DavidAZ het volgende:
Ik zei nergens dat kinderen legitiem doelwit zijn, dakduif. Ik zei "collateral damage".
quote:Op donderdag 11 juni 2026 08:02 schreef PluggieOD het volgende:
@:straatcommando.
https://www.instagram.com/reel/DZbRLBqM1Uk/?igsh=Z2oybTMzdjBmd2py
xD
Mwa ook met de oude doctrine was Israel natuurlijk bezig met landjepik. Hun hele opstelling op de West-Bank laat al heel lang zien dat Israel misschien intern wel een stabiele florerende maatschappij zou willen zijn. Maar dat ze geen enkel probleem hebben om anderen voor hun idee van zon maatschappij onmenselijk te laten leiden.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik denk dat de samenstelling op Fok ook gewoon enorm vertekend. Het handelen van Israël staat er in de gehele wereld, de Westerse incluis steeds negatiever op. Veel mensen zijn echt wel van mening dat Israël het recht heeft zichzelf te verdedigen en snappen dat ze omgeven woorden door hen vijandig gezinde buren en terreurorganisaties.
Maar waar de oude militaire doctrine bestond uit het zoveel korte militaire acties met helder gedefinieerde doelen rommelt deze regering zich in warrige 'forever wars'. Die oude doctrine onderkende het feit dat een stabiele, florerende burgermaatschappij cruciaal is voor het Israëlische volk en dat langdurige militaire operaties met inzet van dienstplichtigen daarop een averechts effect hebben.
Ja, not intended. Dat zei ik toch.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:21 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Collateral damage.
https://dictionary.cambri(...)sh/collateral-damage
damage done to something or harm done to someone that is not intended
Dat gaat dus totaal niet op bij de babymoord. Gezien we beelden hebben waar we kunnen zien dat de auto gestopt wordt en vervolgens de soldaten point-blank het vuur openen. Dat is dus niet onbedoeld. Als je vanaf enkele meters met een machinegeweer op een auto waar een gezin in zit schiet weet je dat daar waarschijnlijk doden bij vallen.
Jij leeft in een fantasiewereld waar het legitiem kan zijn om zonder goede reden het vuur te openen op een auto waar een gezin in zit.
Maar als je daadwerkelijk vindt dat het gewoon normaal is om een gezin onder vuur te nemen omdat je ze haat. Dan is je gemekker dat Hamas ook wel eens dingen doet die je in het geval van Israel op grote schaal goedpraat natuurlijk idioot hypocriet.
Het hele gelul dat zoiets alleen bewezen kan worden in een rechtbank laat je ook alleen opgaan voor Israelische soldaten. Ik heb je geen moment zien claimen dat IDF niemand mag doden tot de rechtbank een uitspraak heeft gedaan over die specifieke personen.
quote:Ja, bij elk verdacht beweging kan er worden geschoten. Ik zeg niet dat het goed is of zo hoort, ik weet ook niet wat er precies gebeurd was, maar de realiteit ontkennen lijkt me ook niet gezond.
Jij zegt inderdaad dat het niet intentioneel is. Dat is demonstratief onzin.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:37 schreef DavidAZ het volgende:
[..]
Ja, not intended. Dat zei ik toch.
De rest heb ik al beantwoord:
[..]
Ik weet wat futures zijn. Ik denk dat je die zaken niet los van elkaar kan zien. Verschillende landen zoals China hebben grote reserves aangelegd voordat de oorlog losbarstte. De wereld is simpelweg beter voorbereid dan in '73. De markt gokt erop dat de oorlog stopt voordat de reserves zijn uitgeput.quote:Op donderdag 11 juni 2026 10:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik heb het specifiek over de futures. De spot prices liggen een stuk hoger dan de futures. Futures zijn een 'aanschafprijs in de toekomst' en als ze lager liggen dan de spot prices, dan zit daar dus een verwachting ingebakken dat de prijs gaat dalen.
Ziet er niet best voor het land uit inderdaad.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik denk dat de samenstelling op Fok ook gewoon enorm vertekend. Het handelen van Israël staat er in de gehele wereld, de Westerse incluis steeds negatiever op. Veel mensen zijn echt wel van mening dat Israël het recht heeft zichzelf te verdedigen en snappen dat ze omgeven woorden door hen vijandig gezinde buren en terreurorganisaties.
Maar waar de oude militaire doctrine bestond uit het zoveel korte militaire acties met helder gedefinieerde doelen rommelt deze regering zich in warrige 'forever wars'. Die oude doctrine onderkende het feit dat een stabiele, florerende burgermaatschappij cruciaal is voor het Israëlische volk en dat langdurige militaire operaties met inzet van dienstplichtigen daarop een averechts effect hebben.
Ik vermoed dat er vlak hiervoor flink geïnvesteerd werd in oliequote:
VERY HARD TONIGHTquote:
Gelukkig zijn er zoveel mensen boos houden mensen hun mond dicht over slachtpartijen op kinderen en andere onschuldige burgers gekke dingen die rijke islamitische landen aanrichten elders in de wereld. Anders werd er massaal gejuicht en kwam er nog meer woede op Israël geprotesteerd.quote:Op donderdag 11 juni 2026 14:32 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Ziet er niet best voor het land uit inderdaad.
[ afbeelding ]
Niet netjes, zo'n persoonlijke aanval.quote:Op donderdag 11 juni 2026 13:20 schreef DavidAZ het volgende:
[..]
Dat was m'n reply op een post van iemand die na 80 jaar oorlog het nog niet door heeft ))
Het woord 'even' geeft aan dat je het niet hebt begrepen.quote:Concretiseer dat even.
Er valt genoeg te lachen om de geschiedenis.quote:Ruïnes en kastelen zijn niet om te lachen. Lachen is voor de lol. Wist niet dat je zulke basis dingen niet weet, dat ik ze nog apart moet vermelden. Vind overigens zielig als mensen naar persoonlijke aanvallen overstappen zodra ze inhoudelijks niets te zeggen hebben.
[..]
Dat eerste verhaal van 5 dagen heb ik toegelicht.quote:Op sociale media kun je ook de posts van 5 dagen geleden prima beantwoorden. Je lult nu gewoon om te lullen. Daar heb ik geen tijd voor. Ajuus.
Dat is dan vanavond echt de raarste WK-voetbal opening die ik ooit heb gezien. Met deze informatie in mijn achterhoofd. Ik hoop echt dat alles goed gaat.quote:
Mischien kunnen ze in de pauze live beelden van de aanvallen op het grote scherm streamen . Uiteraar voorzien met commentaar van Trump.quote:Op donderdag 11 juni 2026 16:12 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat is dan vanavond echt de raarste WK-voetbal opening die ik ooit heb gezien. Met deze informatie in mijn achterhoofd. Ik hoop echt dat alles goed gaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |