Omdat ik een gezonde afkeer heb van een surveillancestaat.quote:Op donderdag 11 juni 2026 21:38 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Hoezo heb je eigenlijk die 4 topics in je onderschrift staan.
Over surveillancestaat gesproken, in Rusland kan je nu alleen nog maar brandstof kopen in de Krim en sommige plekken in Krasnodar etc met die surveillance app "max"quote:Op vrijdag 12 juni 2026 00:04 schreef AchJa het volgende:
[..]
Omdat ik een gezonde afkeer heb van een surveillancestaat.
Denk dat de hele wereld die kant op beweegt. In Nederland net zo goed.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 00:10 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Over surveillancestaat gesproken, in Rusland kan je nu alleen nog maar brandstof kopen in de Krim en sommige plekken in Krasnodar etc met die surveillance app "max"
nee, er is absoluut niks geen bewijs of suggesties dat nederland die kant op beweegt.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:17 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Denk dat de hele wereld die kant op beweegt. In Nederland net zo goed.
Poeh dat ligt zelfs ver oostelijk van Moskou.quote:
Gaat niet gebeuren.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:27 schreef MisterFox het volgende:
Poeh dat ligt zelfs ver oostelijk van Moskou.
Je zou toch zeggen dat die Poetin een keer opgeeft.
Die gaat door tot hij gestopt wordt.quote:
Zelensky had het een paar dagen geleden over dat juni en juli veelbepalend zullend zijn voor de oorlog. Daar begin ik met de dag wel wat meer in te geloven, als ik zie hoeveel plekken in bezet gebied zonder brandstof zitten en hoeveel industriele bedrijven/raffinaderijen spontaan ontbrandenquote:Op vrijdag 12 juni 2026 05:04 schreef skysherrif het volgende:
Oekraine heeft vannacht 2 enorme chemiebedrijven geraakt in Tolyatti en Nizhnekamsk diep in Rusland in Samara en tatarstan en de Simferol Power plant.
[ afbeelding ]
Nizhnekamsk
[ afbeelding ]
Tolyatti
[ afbeelding ]
Simferopol
Ruzzia moet meer brandstof trucks bouwenquote:Op vrijdag 12 juni 2026 08:52 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Zelensky had het een paar dagen geleden over dat juni en juli veelbepalend zullend zijn voor de oorlog. Daar begin ik met de dag wel wat meer in te geloven, als ik zie hoeveel plekken in bezet gebied zonder brandstof zitten en hoeveel industriele bedrijven/raffinaderijen spontaan ontbranden
En dan nog eens alle schepen/brandstof trucks. Het zal op een gegeven moment veel lastiger worden om die snel te vervangen.
Poetin zit in zijn eigen bubble, in zijn fantasie heeft ie Finland ook al platquote:
quote:We zullen de Krim op korte termijn isoleren":
Commandant van de Onbemande Systeemstrijdkrachten "Madyar"
Volgens Robert Brovdi in een interview met Reuters is het verkeer op de route Rostov - Mariupol - Melitopol - Krim de afgelopen maand met ruim tweederde gedaald.
Madyar" is van mening dat Oekraïense drones de komende maand in staat zullen zijn om deze weg effectief te beheersen, wat de overdracht van brandstof, uitrusting en militaire voorraden aanzienlijk gecompliceerd maakt.
"Het doel is om voorwaarden te creëren waaronder het verblijf van de Russische militairen en defensie-industriewerkers op de Krim en in de bezette gebieden zo moeilijk mogelijk wordt", aldus "Madyar".
In het najaar vliegen de drones over de Oeral heen denk ik.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 07:27 schreef MisterFox het volgende:
[..]
Poeh dat ligt zelfs ver oostelijk van Moskou.
Je zou toch zeggen dat die Poetin een keer opgeeft.
Er worden facilitteiten opgetrokken om in theorie zoveel soldaten te kunnen stationren. Bemensing van die faciliteiten is een ander verhaal.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:05 schreef Knipoogje het volgende:
Eigenlijk bijzonder dat we ook allemaal berichten tegenkomen dat er blikken soldaten (100k+) worden opengetrokken en bij NAVO grensgebieden worden gezet en geruchten over invasies.
"Russia Stronk!" barakken noemen ze die.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 10:42 schreef ExTec het volgende:
[..]
Er worden facilitteiten opgetrokken om in theorie zoveel soldaten te kunnen stationren. Bemensing van die faciliteiten is een ander verhaal.
Zal er wel mee te maken hebben dat een of andere oligarch het lucratieve contract heeft gekregen om het te bouwen, terwijl die 80% van het geld in z'n eigen zak steekt ofzo.
bevolking van USA heeft nog verkiezingen in 2028 , nog wel dat isquote:Op vrijdag 12 juni 2026 12:07 schreef oheng het volgende:
Toch typisch hoeveel de VS en rusland op elkaar lijken.
Beiden hebben een stokoude wannabe dictator aan de macht, die vast zitten in een oorlog, door schromelijke zelfoverschatting. Beide bejaarden proberen de oorlog op te lossen door te dreigen met kernwapens.
En de bevolking van beide landen is te beroerd om een poot uit te steken.
Ik las vandaag ergens dat Hunter Biden een gooi doet naar presidentschapquote:Op vrijdag 12 juni 2026 12:15 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
bevolking van USA heeft nog verkiezingen in 2028 , nog wel dat is
misschien gaat Obama net als Trump ook voor een derde termijn
Ha dat zou ultiem zijn. Dan moet je kiezen tussen Trump en een meth junkie. Lastig lastig.quote:Op vrijdag 12 juni 2026 12:35 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Ik las vandaag ergens dat Hunter Biden een gooi doet naar presidentschap. Hier in Nederland is het vaak al kiezen tussen suboptimale opties. Maar als de keuze Trump of Biden Jr. is. Dan leef je echt in een kutland
.
En Kennedy zal ook wel een gooi doenquote:Op vrijdag 12 juni 2026 12:45 schreef Perox het volgende:
[..]
Ha dat zou ultiem zijn. Dan moet je kiezen tussen Trump en een meth junkie. Lastig lastig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |