abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 8 juni 2026 @ 20:02:00 #151
504077 Zoddie
Merck toch hoe sterck
pi_220988023
quote:
0s.gif Op maandag 8 juni 2026 19:56 schreef rutger05 het volgende:
Triest. Ik heb het filmpje niet afgekeken, maar hoor wel dat die ene mevrouw erg angstig en overstuur is.

Ik vind het wel een beetje vreemd dat mensen hiervan lijken te genieten.
Tja ik snap ook niet wat er nou zo te genieten is van deze situatie.
Spectaculair is het zeker, maar genieten doe ik niet.

Zeker niet omdat ik zelf ook zoiets heb meegemaakt.
pi_220988071
Oh, het was dus niet de trailer voor de nieuwe Flodder-serie?
pi_220988082
quote:
0s.gif Op maandag 8 juni 2026 20:02 schreef Zoddie het volgende:

[..]
Tja ik snap ook niet wat er nou zo te genieten is van deze situatie.
Spectaculair is het zeker, maar genieten doe ik niet.

Zeker niet omdat ik zelf ook zoiets heb meegemaakt.
Lijkt mij heel naar om mee te maken en ook naar om als getuige mee te maken.
Article 1 Universal Declaration of Human Rights
'All human beings are born free and equal in dignity and rights. They are endowed with reason and conscience and should act towards one another in a spirit of brotherhood.'
pi_220988450
Wat een figuren zeg...
Je zal er maar naast wonen...
:')
  maandag 8 juni 2026 @ 23:02:55 #155
477768 TweedeKlum
De echte Rico is op Zuid.
pi_220990604
Heerlijk, meer van dit.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_220991216
quote:
0s.gif Op maandag 8 juni 2026 19:01 schreef Van_Poppel het volgende:

[..]
Het levensmotto daar is niet voor niets “myn herder is myn redder”.
_O-

Messenlûkers _O_
pi_220991224
Als iemand voor mijn auto stond en er met een knuppel op had geslagen, had ik toch van de schrik wel even gas gegeven denk ik.
The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
pi_220993953
quote:
0s.gif Op maandag 8 juni 2026 20:51 schreef Toine51 het volgende:
Wat een figuren zeg...
Je zal er maar naast wonen...
:')
Ik denk dat dit zo'n typische buurt/wijk is. Dat je weet dat als je hier komt te wonen dat ze hier in de zomer op een bierkrat voor het huis zitten en schreeuwen naar de kinderen
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  dinsdag 9 juni 2026 @ 13:24:42 #159
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220993978
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 juni 2026 13:19 schreef Vlinder het volgende:

[..]
Ik denk dat dit zo'n typische buurt/wijk is. Dat je weet dat als je hier komt te wonen dat ze hier in de zomer op een bierkrat Schultenbrau voor het huis zitten en schreeuwen naar de kinderen buuf
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_220993989
Hopelijk zijn ze ook toeslagenouders, dan kunnen ze nog eens 30k claimen voor wat nieuwe auto's.
  dinsdag 9 juni 2026 @ 13:41:19 #161
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220994082
quote:
99s.gif Op dinsdag 9 juni 2026 13:19 schreef Vlinder het volgende:

[..]
Ik denk dat dit zo'n typische buurt/wijk is. Dat je weet dat als je hier komt te wonen dat ze hier in de zomer op een bierkrat voor het huis zitten en schreeuwen naar de kinderen
Ik woon in zo'n wijk en ze schreeuwen niet naar hun kinderen want ze vinden het helemaal geweldig als die iets flikken zodat ze krijsend achter iemand aan kunnen rennen die daar iets van zegt van "wat heb jij tegen mijn kind!?" want dan hebben ze iets te doen qua dagbesteding.
pi_220998336
Nog een mooie update van een ´betrokkene´

quote:
DIT MOET NU STOPPEN MENSEN VOOR DE GENE DIE DIT WERKELIJK NOG GRAPPIG VINDEN ZIJN ECHT ZIEK IN HUN HOOFD 🤮🤮
Deze hele ellende is begonnen in de maand juli ik kreeg ruzie met Jacob en dat ging er heftig aan toe waarop remy dacht hier bemoei ik me maar even mee en begon tegen mij te schreeuwen sloeg me op mijn schouder stond met zijn kop tegen de mijne aan en zou me wel even slaan stoere vent vinden jullie ook ? ? Toen gaf Indy hem een duw want die wilde niet dat ie zo tegen haar mem deed waarop hij zij je moet niet voor je mem opkomen die is ziek sorry hoor maar ben je dan volwassen ?? Daarna zijn hij en Jacob naar it skeanpaed geweest en in de nacht terug gekomen en het feestje bij Jacob voorhuis door gezet met nog een paar onder andere zijn vriendin die smoor dronken over straat liep en wel 10x viel ook daar was weer 1 en al ellende terwijl zijn eigen dochter de volgende dag jarig was wat ben je dan een geweldige heit toch 😂 ze zochten ruzie met de buren noem maar op!
Ik ben de volgende dag naar Jacob gegaan en heb gezegd ik wil hem hier nooit weer in huis hebben never nooit dus je doet maar met hem af! En dat heeft Jacob gedaan en dat kon remy tot op de dag van vandaag niet zetten blijkbaar 🙈🤷‍♀️
Dit loopt de spuigaten uit en dit heeft er toe geleid dat het zaterdag ook volledig uit de hand gelopen wat niet nodig was geweest want het was rustig ze zijn verhuisd en zouden elkaar met rust laten!! Maar ook dat kon hij blijkbaar niet en reed hier weer door de heide heen om ons te zoeken is op Jacob en de andere jongens incl kids ingereden op de bjirkewei naja wat er daarna is gebeurd gaat viraal dus daar hoef ik niks over te zeggen!
Mensen ik heb ook kids een persoon met een beetje redelijk verstand doet zulks niet!
De foto die nu overal verspreid word met naaktbeelden BEN IK NIET en ook hier word aangifte van gedaan ze nemen dit serieus en zoeken uit welke denkt grappig te zijn dit heeft gedaan!
ik denk dat het nu wel mooi is geweest ik ben een volwassen vrouw ik heb kinderen en ik heb hier totaal geen zin meer in dit is ook het laatste wat ik hier nog over zeg en de gene die zo graag door wil gaan geniet van je zielige leven want een leven heb je blijkbaar niet!!
Ze hebben zichzelf al omgedoopt tot de Friese Flodders, inclusief foto van Jacob in een boevenpak op de kapotte auto :')
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_220998383
@Mr.Visser kom er maar in
  woensdag 10 juni 2026 @ 07:09:09 #164
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220998387
zelfs in Friesland wonen Tokkies
.
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 juni 2026 07:40 schreef TAmaru het volgende:
Als iemand voor mijn auto stond en er met een knuppel op had geslagen, had ik toch van de schrik wel even gas gegeven denk ik.
achteruit dan, ik heb niets mee te maken met zulk volk

quote:
zijn vriendin die smoor dronken over straat liep en wel 10x viel ook daar was weer 1 en al ellende terwijl zijn eigen dochter de volgende dag jarig was wat ben je dan een geweldige heit toch ? ze zochten ruzie met de buren noem maar op!
Ik ben de volgende dag naar Jacob gegaan en heb gezegd ik wil hem hier nooit weer in huis hebben never nooit dus je doet maar met hem af! En dat heeft Jacob gedaan en dat kon remy tot op de dag van vandaag niet zetten blijkbaar ????
Dit loopt de spuigaten uit en dit heeft er toe geleid dat het zaterdag ook volledig uit de hand gelopen wat niet nodig was geweest want het was rustig ze zijn verhuisd en zouden elkaar met rust laten!! Maar ook dat kon hij blijkbaar niet en reed hier weer door de heide heen om ons te zoeken is op Jacob
8)7 8)7 _ -O- -O-

[ Bericht 50% gewijzigd door michaelmoore op 10-06-2026 07:25:07 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220998398
Trailer GTA 6 vroegtijdig gelekt.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  woensdag 10 juni 2026 @ 07:39:21 #166
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220998477
quote:
Daarna zijn hij en Jacob naar it skeanpaed geweest en in de nacht terug gekomen
En toen gingen we pannenkoeken eten bij opa en oma en toen ging papa met de auto van opa rijden en toen kregen we limonade en toen mochten we ook een ijsje van oma maar Dylan ging met de dino's gooien en dat vond Owen niet leuk en toen ging hij huilen en toen zei opa dit vind ik ook niet leuk als het zo moet komen jullie maar niet meer logeren en toen hield hij op en toen gingen we voetbal kijken en toen werd papa boos op Davy Klaassen en toen gooide hij chips naar de tv en toen moest ik lachen maar oma niet want ze zei wie moet dit nu allemaal opruimen ik en ben jij nu een goede heit zo heb ik je niet opgevoed ga jij maar naar huis lopen want je hebt teveel op en toen gingen we in een tentje in de tuin en mochten we ook een zak snoep mee.
pi_220998517
quote:
Weet niet of het echt is maar het klinkt plausibel, ik heb onderstaand verhaal via whatsapp gekregen en ik kom ook uit deze mooie regio;
Ok hier het verhaal: Remy en jacob waren twee maten en woonden allebei in twijzelerheide, en waren daar buren. Jacob had daar een relatie met fokje. Toen is fokje een keer vreemd gegaan met remy. Hier begon de jarenlange ruzie. Remy woont tegenwoordig in burgum en ging zo af en toe naar twijzelerheide om jacob uit te schelden etc. Blijkbaar ging hij dit weekend ook weer naar twijzelerheide om jacob uit te schelden. Vervolgens heeft jacob de achtervolging ingezet en deze eindigde op de roggemounewei ( waar remy zijn zus woont) de rest is gefilmd door remy zijn zus
pi_220998522


TEAB
pi_220998527
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2026 06:44 schreef PoesInDoos het volgende:
Nog een mooie update van een ´betrokkene´
[..]
Ze hebben zichzelf al omgedoopt tot de Friese Flodders, inclusief foto van Jacob in een boevenpak op de kapotte auto :')
Voor de feestboek lozen:

🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  Spellchecker woensdag 10 juni 2026 @ 07:56:33 #170
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_220998529
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2026 07:55 schreef raptorix het volgende:

[..]
Voor de feestboek lozen:

[ afbeelding ]
_O- _O-
pi_220998554
Panterprintjes! _O_
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
pi_220998803
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2026 07:55 schreef raptorix het volgende:

[..]
Voor de feestboek lozen:

[ afbeelding ]


[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 10-06-2026 09:32:19 ]
pi_220998827
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2026 09:21 schreef AntiekeKennis het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Spelfout op tasje ;)
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_220998851
Nu niet meer
  woensdag 10 juni 2026 @ 11:22:18 #175
430220 Joopklepzeiker
Tjemig de pemig
pi_221000012
  woensdag 10 juni 2026 @ 11:28:33 #176
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_221000059
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2026 07:52 schreef Kottnauer het volgende:
[ afbeelding ]

TEAB
Beetje plamuur erop en volgende week bij Jet Cars :Y

Altijd binnen gestaan, eerste eigenaar.

5000 euro _O_
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_221000173
Jammer dat er geen "SBS6 Probleemwijken" meer is, die zou hier een prima aflevering kunnen maken ^O^

Nog een stukje achtergrond: (?)

quote:
Remy en Jacob waren twee maten en woonden allebei in Twijzelerheide, en waren daar buren.
Jacob had daar een relatie met Fokje. Toen is Fokje een keer vreemd gegaan met Remy.
Hier begon de jarenlange ruzie. Remy woont tegenwoordig in Burgum en ging zo af en toe naar Twijzelerheide om Jacob uit te schelden etc. Blijkbaar ging hij dit weekend ook weer naar Twijzelerheide om Jacob uit te schelden. Vervolgens heeft Jacob de achtervolging ingezet en deze eindigde op de Roggemounewei ( waar Remy zijn zus woont) de rest is gefilmd door Remy zijn zus
pi_221003229
https://fb.watch/HFisVlthKw/

PowNed moet er ook nog even een plasje over doen.
This doctor said to me; ''Mental illness is not an airborne virus.''
And this guy would say ''I don't really even want you to say mental illness.
I want you to say mental injury. You are not this way by accident.''
Cracked up; the Daryll Hammond Story
  maandag 15 juni 2026 @ 12:31:53 #179
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221049693
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2026 11:49 schreef Dutch_view het volgende:
Jammer dat er geen "SBS6 Probleemwijken" meer is, die zou hier een prima aflevering kunnen maken ^O^

Nog een stukje achtergrond: (?)
[..]

Dat die Jacob die Fokje ook niet de deur uitgeschupt heeft na het vreemdgaan met Remy, dat is al de eerste fout.

Iemand met de naam Remy is natuurlijk per definitie egocentrisch, dus je kan het vreemdgaan hem niet kwalijk nemen maar eerder zijn ouders die hem die naam hebben gegeven.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 15 juni 2026 @ 12:37:42 #180
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_221049809
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:31 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]
Dat die Jacob die Fokje ook niet de deur uitgeschupt heeft na het vreemdgaan met Remy, dat is al de eerste fout.

Iemand met de naam Remy is natuurlijk per definitie egocentrisch, dus je kan het vreemdgaan hem niet kwalijk nemen maar eerder zijn ouders die hem die naam hebben gegeven.
Hoe weet jij dat Jacob bij haar is gebleven?
The love you take is equal to the love you make.
  maandag 15 juni 2026 @ 12:39:56 #181
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221049855
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:37 schreef Lienekien het volgende:

[..]
Hoe weet jij dat Jacob bij haar is gebleven?
Deductie.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_221049871
quote:
0s.gif Op woensdag 10 juni 2026 11:49 schreef Dutch_view het volgende:
Jammer dat er geen "SBS6 Probleemwijken" meer is, die zou hier een prima aflevering kunnen maken ^O^

Nog een stukje achtergrond: (?)
[..]

Maar waar is Fokje in dit verhaal
  maandag 15 juni 2026 @ 12:42:00 #183
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_221049898
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:39 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]
Deductie. Die vrouw die zo aan het gillen is is vermoedelijk die Fokje.
Nee, dat is de zus van Remy. Dat staat er.
The love you take is equal to the love you make.
  maandag 15 juni 2026 @ 12:42:23 #184
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221049906
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:40 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Maar waar is Fokje in dit verhaal
Weer iemand anders aan het fokken?
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 15 juni 2026 @ 12:42:42 #185
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221049913
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:42 schreef Lienekien het volgende:

[..]
Nee, dat is de zus van Remy. Dat staat er.
Ja, al gecorrigeerd
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 15 juni 2026 @ 12:44:30 #186
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_221049943
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:42 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]
Ja, al gecorrigeerd
Matige correctie.
The love you take is equal to the love you make.
pi_221049947
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:42 schreef B.R.Oekhoest het volgende:

[..]
Weer iemand anders aan het fokken?
Das best fokt-op.
  maandag 15 juni 2026 @ 13:06:38 #188
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221050283
Hoe dan ook, die Remy kan een aanklacht wegens meerdere pogingen tot doodslag aan zijn blauwe overal broek verwachten. Hij rijdt een paar keer doelbewust op die Jacob in.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 22 juni 2026 @ 16:45:51 #189
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221118726
In dat filmpje ook: "buurvrouw, bel de politie!". Wat is dat veur jaren 80 taalgebruik ("buurman, wat doet u nu?").

Je weet de naam van zo iemand toch wel? Dus dan zeg je toch gewoon "Brechtje, bel de politie!" ofzoot?

Of is dat een gekkigheid in de Friese taal, zoiets als "us Mem het net gefierljept"?
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_221119143
Afkomst?
  maandag 22 juni 2026 @ 17:27:20 #191
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_221119219
quote:
0s.gif Op maandag 22 juni 2026 17:14 schreef Ambtenaar030 het volgende:
Afkomst?
Fries.
The love you take is equal to the love you make.
pi_221119224
Pics van die fokje om te beoordelen of al deze heisa de moeite waard is.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
pi_221119253
quote:
1s.gif Op maandag 22 juni 2026 17:27 schreef Lienekien het volgende:

[..]
Fries.
Tijd om de grenzen te sluiten.
  maandag 22 juni 2026 @ 17:41:09 #194
363374 Regilio_
Witte Neger
pi_221119334
quote:
0s.gif Op maandag 22 juni 2026 16:45 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
In dat filmpje ook: "buurvrouw, bel de politie!". Wat is dat veur jaren 80 taalgebruik ("buurman, wat doet u nu?").

Je weet de naam van zo iemand toch wel? Dus dan zeg je toch gewoon "Brechtje, bel de politie!" ofzoot?

Of is dat een gekkigheid in de Friese taal, zoiets als "us Mem het net gefierljept"?
Fierljeppen _O_
OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
  maandag 22 juni 2026 @ 17:43:04 #195
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_221119354
quote:
0s.gif Op maandag 22 juni 2026 16:45 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
In dat filmpje ook: "buurvrouw, bel de politie!". Wat is dat veur jaren 80 taalgebruik ("buurman, wat doet u nu?").

Je weet de naam van zo iemand toch wel? Dus dan zeg je toch gewoon "Brechtje, bel de politie!" ofzoot?

Of is dat een gekkigheid in de Friese taal, zoiets als "us Mem het net gefierljept"?
Ik ha it swit op it gebit, buurvrouw.
The love you take is equal to the love you make.
  Spellchecker maandag 22 juni 2026 @ 17:45:52 #196
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_221119391
quote:
5s.gif Op maandag 22 juni 2026 17:27 schreef vosss het volgende:
Pics van die fokje om te beoordelen of al deze heisa de moeite waard is.
Schaamnamen: Fokje Modder.
pi_221119405
:') :') :')
  maandag 22 juni 2026 @ 21:29:30 #198
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221122185
quote:
1s.gif Op maandag 22 juni 2026 17:45 schreef maily het volgende:

[..]
Schaamnamen: Fokje Modder.
Wel een modderfiguur geslagen in ieder geval
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
  maandag 22 juni 2026 @ 21:36:29 #199
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_221122252
JACOB!!!!
Waarom doet ie dat?
JACOB PAKT MIEN BROER!

:') :')
  maandag 22 juni 2026 @ 21:39:21 #200
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_221122273
quote:
7s.gif Op maandag 22 juni 2026 21:36 schreef Starhopper het volgende:
JACOB!!!!
Waarom doet ie dat?
JACOB PAKT MIEN BROER!

:') :')
Jacob had geluk, want zien breur was erbie. Dat was gain kameroad van hom, want dai was van de verkeerde kaaaant.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')