Je bent best nog even onderweg.quote:Op zondag 31 mei 2026 11:22 schreef asco het volgende:
[..]
Als het hoog genoeg was juist niet, je voelt er helemaal niets van.
Behalve dat je 60? seconden in absolute doodsangst zit.quote:Op zondag 31 mei 2026 11:22 schreef asco het volgende:
[..]
Als het hoog genoeg was juist niet, je voelt er helemaal niets van.
Een balloon vliegt op maximaal 500 meter, dan val je in 13 seconden op de grond.quote:Op zondag 31 mei 2026 11:24 schreef Tengano het volgende:
[..]
Behalve dat je 2? minuten in absolute doodsangst zit.
Daarna LOI cursus schilderen volgenquote:Op zondag 31 mei 2026 11:29 schreef VEM2012 het volgende:
Had hij niet gewoon zijn oor af kunnen snijden?
Al lijkt mij dat ook het plezier van de mede ballonvaarders aardig vergallen.
Het schijnt dat veel springers zich onderweg naar beneden nog bedenken. Lijkt me de horror.quote:Op zondag 31 mei 2026 11:22 schreef asco het volgende:
[..]
Als het hoog genoeg was juist niet, je voelt er helemaal niets van.
Die heeft vast van bovenaf naakte wijven in saunaclub Le Grande zien rond lopen bij het zwembad.quote:
Ik denk dat je ook wel schrikt als je een biertje zit te drinken in je tuin, en dan iemand op je tuintafel of grasveldje te pletter valt.quote:Op zondag 31 mei 2026 00:31 schreef TLC het volgende:
Je zult daar maar bij zijn geweest, dan schrik je je toch ook het leplazerus als iemand er ineens uitspringt
Tenzij je opzettelijk uit het mandje sprong om op iemand te landen. Dan is het doodslag (indien impulsief) of moord (indien je het beraamd had).quote:Op zondag 31 mei 2026 01:34 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Eh, nee. Dood door schuld in Nederlandse termen.
Hoe hebben ze dat ontdekt dan?quote:Op zondag 31 mei 2026 11:35 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Het schijnt dat veel springers zich onderweg naar beneden nog bedenken. Lijkt me de horror.
Veel mensen hebben op grote hoogte het gevoel dat ze naar beneden getrokken worden, of zelfs verleid worden om te springen. Ik heb het gevoel ook, naast nog ergere hoogtevrees.quote:
Zijn docus van. Mensen die zelfmoord pleegden, door van een brug in het water te springen en het toch overleefden.quote:
Interviews met overlevenden van pogingen vanaf de Golden Gate Bridge idd. Meestal hebben ze het directe moment nadat ze springen al spijt.quote:Op zondag 31 mei 2026 11:49 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Zijn docus van. Mensen die zelfmoord pleegden, door van een brug in het water te springen en het toch overleefden.
Klopt.quote:Op zondag 31 mei 2026 12:03 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Interviews met overlevenden van pogingen vanaf de Golden Gate Bridge idd. Meestal hebben ze het directe moment nadat ze springen al spijt.
Hm, denk dat dit best tegenvalt. Stel je de situatie voor. Je bent om je heen naar de omgeving aan het kijken en genieten (als het goed is) en dan klimt ineens iemand op die rand. Waarschijnlijk is je eerste gedachte "what the fuck..?" en voordat je eigenlijk door hebt dat het foute boel is kan je degene niet meer tegenhoudenquote:Op zondag 31 mei 2026 11:05 schreef Montagui het volgende:
Zo'n ballonmandrand is toch best hoog, daar moet je moeite voor doen om er overheen te kunnen komen. Zou je toch denken dat anderen in de mand zouden moeten zien als je er overheen wilt klimmen en je dan kunnen tegenhouden.
Ik heb dit ook gehad, heel maf. Onze ballon ging toen heel hoog, door wolken omdat er heel weinig wind stond.quote:Op zondag 31 mei 2026 07:14 schreef Bargehassus het volgende:
Zelf heb ik nogal last van hoogtevrees. Ben een keer mee geweest met een ballonvaart maar moet dan echt van de rand van de mand wegblijven. Krijg echt de neiging om over de rand heen te stappen, heel gek....
Hoe weet je dat eigenlijk? Lijkt me stug dat ze het kunnen navertellen?quote:Op zondag 31 mei 2026 11:35 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Het schijnt dat veel springers zich onderweg naar beneden nog bedenken. Lijkt me de horror.
Dan kan hij wel verdomd slecht mikken...quote:Op zondag 31 mei 2026 11:43 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Die heeft vast van bovenaf naakte wijven in saunaclub Le Grande zien rond lopen bij het zwembad.
Als de natuur roept, kun je niet wachten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |