Rigide, alles moet gaan zoals zij wil, geen onverwachte dingen, handelen en reageren alleen vanuit haar eigen referentiekader, haar vlakke emoties en manier hoe ze communiceert, het dagelijkse ontprikkeluur, strakke planning waar geen moment vanaf geweken mag worden... je zou zo een aantal vinkjes kunnen zetten. Ik kijk toch al een tijdje, maar de ADHD-vinkjes vinden lukt me dan juist weer niet.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 20:04 schreef AnnArt het volgende:
Iedere keer wanneer AM met die knuist een dekbedovertrek uit de vriezer van het doosje granaatappelpitjes aftrekt moet ik zuchten om haar rigiditeit in denken en handelen. Haar voorspelbaarheid doet wel een dsm-classificatie vermoeden. En het is niet de door haar gewenste adhd.
Lieve vrouw met een warm hart.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 17:42 schreef Zeeschelp het volgende:
Net in mn feed komt @:rotterdamse.poetsqueen langs. Hoogzwanger en moeder van n tiener. Heb zo’n gevoel dat we hier ook nog pareltjes van langs gaan zien komen. 🙃
Misschien kan ze met DBM gaan samenwerken danquote:Op dinsdag 26 mei 2026 21:08 schreef AnnArt het volgende:
Die nieuwe box van AM. De vorige was al een flutbox, maar de komende is toch helemaal een Action-verzameling?
Als je ziet hoe die plakken brood worden blijf ik wel gewoon bij mijn Ikea broodmes. Voldoet prima. Ik heb het even gegoogled, dat ding kost gewoon ¤170 😱quote:Op dinsdag 26 mei 2026 19:29 schreef Earring het volgende:
[..]
Samenwerking met kookpunt he
En dat terwijl ze vorig jaar al zo’n super de luxe broodmes kocht kreeg
En dan zegt ze ook nog dat het niet misstaat op het aanrecht!quote:Op dinsdag 26 mei 2026 21:20 schreef Maretakje het volgende:
[..]
Als je ziet hoe die plakken brood worden blijf ik wel gewoon bij mijn Ikea broodmes. Voldoet prima. Ik heb het even gegoogled, dat ding kost gewoon ¤170 😱
Ze mocht vandaag geen boodschappen doen. Dat was vast niet haar eigen keuze want het is haar dagelijkse uitje. Vraag me af of ze dan vandaag wel de deur uit is geweest. En dan bedoel ik niet de tuin in.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 21:33 schreef brilduiker1973 het volgende:
Nu pas de stories gekeken van Sanne. Wat een gezeur en gezeik over weer weg willen, pas in september vakantie. De hele zomer doorkomen… weet niet wat ik hoor. Je hebt toch de weekenden om wat te doen? En dan erachter komen dat je veel te veel
hebt uitgegeven aan boodschappen? Waarom kunnen wij als toeschouwers dat dan wel begrijpen? Ja ik vind het niet zo gek. En waar is Dion in deze? Heeft hij geen inzicht in de financiën?
Die knuisten trek ik zó slecht. Net als die voeten.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 20:04 schreef AnnArt het volgende:
Iedere keer wanneer AM met die knuist een dekbedovertrek uit de vriezer van het doosje granaatappelpitjes aftrekt moet ik zuchten om haar rigiditeit in denken en handelen. Haar voorspelbaarheid doet wel een dsm-classificatie vermoeden. En het is niet de door haar gewenste adhd.
Dat vond ik ook apart, hoe ze dat zei. Dat ze geen boodschappen mocht doen? Logisch want ze had vorige weken ook veel voor de voorraad gekocht. En dat ze nu dus geen uitje had. Echt heel raar om dat zo te horen. Alsof de enige manier om de deur uit te gaan kan als je boodschappen of dingen nodig hebt. Niet gewoon lekker naar buiten en genieten van het weer.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 21:38 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze mocht vandaag geen boodschappen doen. Dat was vast niet haar eigen keuze want het is haar dagelijkse uitje. Vraag me af of ze dan vandaag wel de deur uit is geweest. En dan bedoel ik niet de tuin in.
Oh wellicht is dat zo, ik had haar nog nooit gezien, maar een van de eerste filmpjes die ik aanklikte is hoe haar tienerdochter reclame maakt voor een of andere dweil ofzoiets. Het is vast een lief mens, maar die schroomt dus ook niet dr kind ervoor in te zetten en ik vind zelf dat minderjarigen daar niet voor ingezet horen.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 17:53 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Ik hou van char! Hoe ze haar dochter en neefje in beeld breng vind ik netjes en met veel liefde en respect... verwacht dus weinig raars als de baby er straks is!
Heb je het verhaal rond dat filmpje ook gevolgd? Haar dochter ging haar helpen het huis te poetsen omdat ze nu eind zwangerschap niet meer heel mobiel is 🤣 die dweil is al veelvuldig geshowd door char zelf..quote:Op dinsdag 26 mei 2026 21:49 schreef Zeeschelp het volgende:
[..]
Oh wellicht is dat zo, ik had haar nog nooit gezien, maar een van de eerste filmpjes die ik aanklikte is hoe haar tienerdochter reclame maakt voor een of andere dweil ofzoiets. Die schroomt dus ook niet dr kind ervoor in te zetten. Ben benieuwd straks met de baby.
Mmm ik vind het vaak clownesk. Ik hou meer van de stijl van MCW, behalve die bespottelijke loafertjes dan. De kinderen van Julia Cecile vind ik ook leuk gekleed en die van Jolein Zhou ook.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 18:00 schreef Ramonkel het volgende:
[..]
M ziet er altijd hartstikke leuk uit, maar dat grijs blauw en wit was meer van 20 jaar geleden misschien?
Er is heel veel kleur te koop bij ongeveer elke winkel, zeker voor jongens tot een jaar of tien.
Dat is het standaard riedeltje als ze wat aanprijst van kookpunt. Snijmachine: misstaat niet op het aanrecht. Appelschiller: misstaat niet op het aanrecht. Broodpan: misstaat niet op het aanrecht. Stofzuigerdweil: misstaat niet op het aanrecht.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 21:27 schreef Earring het volgende:
[..]
En dan zegt ze ook nog dat het niet misstaat op het aanrecht!
Haha het staat daar onwijs vol allemaal
Met de fluweelstruik?quote:Op dinsdag 26 mei 2026 20:56 schreef Moedervan4kids het volgende:
Iemand in Friesland DBM al bij de HAP gespot?
Dit ook idd. Ze heeft totaal geen dingen omhanden. Ga lezen, puzzelen, kleuren, handwerken weet ik wat je nog meer kan gaan doen. Ga iets leuks doen maakt niet uit wat! Die hangt 3/4 dag op een schermpje denk ik. Veel huishouden komt ze niet aan toe want Mijan is wakker en kan niet uit het oog worden verloren ivm kattenkwaadquote:Op dinsdag 26 mei 2026 22:11 schreef TantePien1990 het volgende:
Het ontbreek haar aan hobbies, die ook echt hobbies zijn. Dus niet wat ze nu laat zien. Ga wat doen om voldoening en plezier te ervaren. Ga eens je huis en tuin ZELF bij houden. En schaam de ogen uit je hoofd dat Dion altijd maar bezig is.
Cadeautje voor Dion? Die hij zelf mag betalen?quote:Op dinsdag 26 mei 2026 23:08 schreef Lodelie het volgende:
Wat is Sanneke een verwend nest zeg.
Dit nachtje weg is dan onder de noemer "kadootje voor Dion".
En dan klagen dat ze pas in september "grote vakantie" hebben.
Zij gaan echt vaak een nachtje/weekendje/weekje weg, voor iemand die niet eens werkt en het naar eigen zeggen niet zo breed heeft.
Ik ben net van baan gewisseld, helaas geen vakantie voor mij, alleen een week vrij waarin ik ga verhuizen.
Dan heb ik laat /vroeg en dan zie ik Sanneke voorbij komen, dat doet een mens geen goed kan ik jullie zeggen.
Leuk zo'n sigaar uit eigen doos 😂quote:Op dinsdag 26 mei 2026 23:10 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Cadeautje voor Dion? Die hij zelf mag betalen?
Neem Kayla Dix (insta ‘kaylaavami’)!! Fantastische vrouw, plussize maar ze kleed zich (meestal) onwijs goed en heeft een berg humor!!quote:Op dinsdag 26 mei 2026 17:19 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
Sanneke op de crocs weer janken over plussice zijn... schat het gaat niet over je kleding maar maar over je volledig luie houding! Mensen met een maatje of 10 te veel kunnen ook leuk zijn... maar niet zeikend vanaf de bank
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |