Yep, en dit:quote:Op zaterdag 23 mei 2026 22:40 schreef Bargehassus het volgende:
[..]
OP niet gelezen?
Uit die OP:
"De boten werden in internationale wateren tegengehouden en door het Israëlische leger geënterd. Volgens het zeerecht hebben staten op internationale wateren geen jurisdictie en mogen ze dus geen schepen betreden."
Cyprus is in oorlog ja?quote:Op zaterdag 23 mei 2026 22:27 schreef Swango het volgende:
[..]
Zo'n flotilla vaart de territoriale wateren binnen van een land die in oorlog is met de kleuren van de vlag die op het binnenvarende bootje wappert. Wat hadden ze dan verwacht, een boeket bloemen?
Soms is het gewoon ook eens helemaal afgelopen met het geduld hebben van dat soort provocaties.
Toen islam ontstond was Israel al een paar honderd jaar vernietigd hoor. Ik weet niet in welke wappie alternatieve tijdlijn jij leeft, maar kunnen we het over die van de echte wereld hebben?quote:Op zaterdag 23 mei 2026 22:22 schreef Tengano het volgende:
[..]
De waarheid is dat de islam een geweldadige ideologie is en al vanaf het jaar 700 uit is op de vernietiging van Israel en de Joden. En dat dat de doos van Pandora is die aan dit eeuwenlange conflict ten grondslag ligt.
En dit is nog maar een deel van de waarheid en een deel wat jij al niet kunt behappen, dus heeft het niet zo'n zin om je de rest van de waarheid met jou te delen. Mensen zoals jij willen daar gewoon niet aan. En dat maakt dat ik dan ook niks met jouw soort mensen kan - en dat hoeft ook niet.
Alleen het maakt wel dat ik jouw spelletjes dan niet meespeel.
De extremisten uit de regering bonjouren, nieuwe regering aanstellen die zich meer richt op de eigen bevolking en minder op uitbreiding van het grondgebied. Met die nieuwe regering werken aan het herstellen van internationale betrekkingen en op een andere manier Iran aanpakken.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 23:21 schreef SpaceOddity het volgende:
Maar goed, hebben alle huilie huilies hier een oplossing?
Wat moet Israël wél doen in plaats van niet.
Hmmmm?
Dat zijn valse aantijgingen.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 22:07 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Voorbeeldstaat?
Als genocide, oorlogs en humanitaire misdaden voor jou synoniem is aan voorbeeld dan moet je je eens laten onderzoeken.
Vervang bootjesmensen met jezelf en de post is dichter bij de waarheid.quote:Op zondag 24 mei 2026 06:01 schreef UitStraling het volgende:
Die bootjesmensen vervolgen voor steun aan een terroristische organisatie en het fabriceren van valse antisemitische propaganda, doodstraf hoeft niet maar gedwongen opname in een psychiatrisch ziekenhuis lijkt me voldoende, dit keer.
Dan moet je je even verdiepen in deze vent en wat Israël doet.quote:Op zondag 24 mei 2026 08:13 schreef Stephan5 het volgende:
Beetje zwak. Ik sta volkomen achter de actie van Israel.
Stel je voor zeg dat mensen 'huilie huilie' doen vanwege gruwelijke misdaden zeg.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 23:21 schreef SpaceOddity het volgende:
Maar goed, hebben alle huilie huilies hier een oplossing?
Wat moet Israël wél doen in plaats van niet.
Hmmmm?
Paar joelende relgekkies met paars haar weren uit oorlogsgebied en het beletten van steun aan een terroristische organisatie, Egypte ging er de vorige keer wat minder zachtaardig mee om, deze mensen zijn ernstig in de war en moreel ernstig fout.quote:Op zondag 24 mei 2026 08:13 schreef Stephan5 het volgende:
Beetje zwak. Ik sta volkomen achter de actie van Israel.
Om meteen door het internationaal gerechtshof opgepakt te worden en een proces te krijgen.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 18:55 schreef AFA2022 het volgende:
Het hele kabinet van Netanyahu is meer dan welkom in Den Haag.
Jaaaaaa precies.quote:Op zondag 24 mei 2026 08:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het zijn simpelweg de nieuwe Nazi's en ze hebben het zelf niet eens door met hun kippenbrein.
Als die mensen de Palestijnen echt willen helpen trekken ze een militair uniform aan en helpen ze zij aan zij het IDF met Hamas verslaan.quote:Op zondag 24 mei 2026 08:33 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Jaaaaaa precies.
De mensen die andere mensen willen helpen, die hulpgoederen will geven en oproepen tot vrede....
Dat zijn de nieuwe nazi's....
En niet de agressor, de partij die genadeloos mensen afslacht.
Hmm, ik heb blijkbaar WO2 altijd verkeerd geleerd!
Ik dacht altijd dat de nazi's de slechte partij waren, maar @:uitstraling heeft mij nu geleerd dat een nazi blijkbaar vredelievend en humaan was.
Lijkt mij niet. Israël bombardeert en vermoord onschuldige burgers. Waarom zouden ze Israël daar bij helpen?quote:Op zondag 24 mei 2026 08:37 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als die mensen de Palestijnen echt willen helpen trekken ze een militair uniform aan en helpen ze zij aan zij het IDF met Hamas verslaan.
Klopt. Dat ontkent ook niemand.quote:Op zondag 24 mei 2026 08:55 schreef UitStraling het volgende:
Hamas is een criminele terreurorganisatie.
En vandaag in verhalen die nooit gebeurd zijn koopt UitStraling een klinker.quote:Op zondag 24 mei 2026 08:55 schreef UitStraling het volgende:
Neefje van me gaat in september trouwen met een Moldavische, zij heeft een jonger zusje (als zij danst op Slavische klanken dan stijgt de temperatuur twee graden op de planeet) en die woont in Dubai samen met een Palestijn, zijn vader zit bij Hamas ergens in het midden-echelon en verdiend bakken met geld aan Hamas belastingen op hulpgoederen, hij en zij tuffen vrolijk rond in een Ferrari aldaar, als hun maag knort bestellen ze Kagoshima beef met een laagje kaviaar erop en als ze vleeshonger hebben dan bestellen ze een Russisch meisje voor 8000 per avond.
Hamas (en daarmee het overgrote deel van de Gazanen) is een criminele terreurorganisatie.
Nou, ik ben niet zo’n fan van die activisten, maar het is niet dat ze wapens komen leveren aan Hamas, maar zaken als luiers en voeding.quote:Op zaterdag 23 mei 2026 23:21 schreef SpaceOddity het volgende:
Maar goed, hebben alle huilie huilies hier een oplossing?
Wat moet Israël wél doen in plaats van niet.
Hmmmm?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |