Ja dus waarschijnlijk expliciet gemeld bij de keukenoplevering.quote:Op donderdag 21 mei 2026 20:57 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Ik denk dat het gewoon echt een aparte regel is, los van de 'openingstijden' (HeksSonja zei gelijk ook al tegen SteffieBitch zonder dat de tijd had genoemd: ''Dat mag niet..''. Maar ik zie dat dus nergens in de Bouwregels... dus ik snap niet zo goed waar dit vandaan komt...
Hufterquote:
fooneeties, manquote:Op donderdag 21 mei 2026 21:06 schreef pmponer het volgende:
[..]
noaberschap bedoel je?
Of doe you spiek fries to me
Broer van Sonja..quote:Op donderdag 21 mei 2026 21:11 schreef RobertoCarlos het volgende:
Nou komt de échte Frank naar boven!!!!![]()
![]()
Binnenkort ook in uw stad: Circus Pleitequote:Op donderdag 21 mei 2026 21:04 schreef Firuze60 het volgende:
Ik heb geen beste indruk van het financieel inzicht van Steffi. Zij heeft notabene de meest hardwerkende klusser als partner.
Of: de deadline van de oplevering is uiterlijk om 22:00 uur van de dag (al dan niet klaar). Dan is buiten die tijden automatisch een boete. Denk dat het zo zitquote:Op donderdag 21 mei 2026 21:01 schreef pmponer het volgende:
[..]
Ja dus waarschijnlijk expliciet gemeld bij de keukenoplevering.
En niet bij de kamer oplevering, dus Lotti weet van niks en gooit wat karton weg. 500 EURO!!!
Ja, dan kan Gregor die stoelpoten net zo goed gewoon geven aan Frankquote:Op donderdag 21 mei 2026 21:08 schreef Soury het volgende:
Gelijk erin gooien, je denkt toch niet dat ik dat ding naar boven ga slepen.
Het zijn de geheime geluidsopnames die Frank ontmaskerenquote:
Was een heel sterk advies en ik dacht dat de Circusclown dat op hadden gevolgd idd.quote:Op donderdag 21 mei 2026 21:11 schreef Firuze60 het volgende:
Dacht dat Ray had gezegd dat dat niet mocht, niet meebetalen aan de afvalcontainer.
Welke grap? Die sukkels met z'n tweetjesquote:Op donderdag 21 mei 2026 21:09 schreef RobertoCarlos het volgende:
Ah nou heeft Frank ineens geen humor meer! Na de grap van Menno en Mono!![]()
![]()
Dat zie je vaker bij die slangenquote:Op donderdag 21 mei 2026 21:16 schreef Boca_Raton het volgende:
Jacky was in het begin zo timide, nu is zij degene die Menno pusht om naar Lotty te gaan.
Jacky groeit in haar rol! Zij maakt Stappen!!quote:Op donderdag 21 mei 2026 21:16 schreef Boca_Raton het volgende:
Jacky was in het begin zo timide, nu is zij degene die Menno pusht om naar Lotty te gaan.
Dat jij het niet leuk vindt begrijp ik wel. Liefde maakt blindquote:Op donderdag 21 mei 2026 21:17 schreef Soury het volgende:
[..]
Welke grap? Die sukkels met z'n tweetjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |