Haha, lekker scherp van Iris.quote:Op maandag 18 mei 2026 08:51 schreef Hyacinth het volgende:
Podcast that’s so us:
MCW: ik ben van de spelling. Waar blinkte jij in uit?
Iris: soms moet je ergens met een korreltje zout naar kijken.
Welke M? Maarten of Michelle?quote:Op maandag 18 mei 2026 09:29 schreef Cattolica het volgende:
Iemand zei laatst iets dat M's ene oog groter lijkt te zijn, dan de ander. Ik zie dat nu ook of verbeeld ik het me?
Rond februari had ze opeens een relatie. De buurmannen die er dagelijks over de vloer kwamen zag je direct niet meer en elk weekend happyfamily uitjes met vriend en kind. Het is nu half mei. Kan allemaal dat het toch niet werkt, maar ook hier sneu weer, zeker voor die kinderen. Meteen volle bak met mama haar nieuwe liefde, een bonus broertje erbij wat elk weekend erbij was en nu alweer klaar.quote:Op maandag 18 mei 2026 09:18 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Drielingmoeder_tatiana volg ik niet zo goed, maar wat ik ervan meekrijg is het een alleenstaande moeder met een rugzakje en zit sinds kort, meen ik, in de schuldhulpverlening wat enkele jaren gaat duren. Ze doet haar best maar ik moet er niet te vaak naar kijken, want het komt bij mij allemaal wat paniekerig over *net als haar tattoos* (wat ik snap gezien de omstandigheden, maar dat betekent niet dat ik er regelmatig naar ga kijken). Ik kreeg wel mee dat ze op een dag een nieuwe vriend had, met een zoontje, en ze postte iedereen snel met elkaar als in one big happy family. Veels te snel natuurlijk en ook dat was genant om naar te kijken. Nu lijkt het uit te zijn en komen de "wij vieren tegen de rest van de wereld" posts.
Nou, het is echt wel heel duidelijk te zien.quote:Op maandag 18 mei 2026 09:29 schreef Cattolica het volgende:
Iemand zei laatst iets dat M's ene oog groter lijkt te zijn, dan de ander. Ik zie dat nu ook of verbeeld ik het me?
Ja, precies. Ze heeft eens gezegd dat omstanders, in de supermarkt ofzo, weleens zeggen dat hij er slaperig o.i.d. uitziet.quote:Op maandag 18 mei 2026 09:37 schreef papierentas het volgende:
[..]
Van Sanneke denk ik. M zijn ene oog lijkt half dicht, of lui oid.
Het is bizar hoe Maarten hier al jarenlang, dag in dag uit, in meegaat. Ik snap de financiële en materiële winst die hiermee te behalen valt (heb er geen begrip voor), maar ik volg ze nog maar een jaar en ik heb zelfs het idee, dat AM nu zowat op pannetje 5 stand is beland, op de manier waarop ze post (voor abo's of niet) en haar boze oog (Maarten's woorden) steeds meer en erger naar boven komt.quote:Op maandag 18 mei 2026 09:14 schreef Flipflop12 het volgende:
[..]
Ja vreselijk, ik kan er echt niet bij dat hij er niets van zegt! Mijn man was allang in opstand gekomen als ik m zoveel filmde, dat wil je toch niet voor je collega’s enzo? Dat iedereen alles over je gezin weet, over je relatie, serieus alles?! Ik weet nog meer over dat gezin dan dat van mijn eigen broer!
Zijn oogje hangt idd... maar als ik ook naar Sanneke kijkt is haar ene oogje ook groter dan de andere 🤔 maar als het mijn kind zou zijn zou ik daar wel bij cb of huisarts even een vraag over stellenquote:Op maandag 18 mei 2026 09:43 schreef Cattolica het volgende:
[..]
Ja, precies. Ze heeft eens gezegd dat omstanders, in de supermarkt ofzo, weleens zeggen dat hij er slaperig o.i.d. uitziet.
Ik krijg het altijd een beetje benauwd als ik naar haar huis/tuin kijk. Lijkt allemaal zo klein en zo op elkaar gepropt.quote:Op maandag 18 mei 2026 09:40 schreef Harper het volgende:
Ik snap weinig van het "nieuwe" huis van Junoordzij. Ze staat een dumbbell training naast een fiets in de gang te doen. Terwijl de baby in de deuropening ligt. En haar hometrainer staat in de bijkeuken naast de wasmachine.
Ze zit altijd op haar laptop aan het aanrecht terwijl ze een werkkamer heeft. Maar in plaats van een bureau staan daar ladenkasten waar je niet aan kan zitten.
En om de tuin in te komen is er een hele hoge afstap. Maar misschien verandert dat laatste nog als de tuin op orde is.
Dat laatste inderdaad. En dan zelf ook smerige koffie drinken, want samenwerking. Wat een wappie🤣🤣quote:Op maandag 18 mei 2026 09:13 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Zou haar nooit uitnodigen deze zure vrouw kan je hele park afkraken en te kakken zetten als de koffie niet lekker is
Blinkte? 🤣quote:Op maandag 18 mei 2026 08:51 schreef Hyacinth het volgende:
Podcast that’s so us:
MCW: ik ben van de spelling. Waar blinkte jij in uit?
Iris: soms moet je ergens met een korreltje zout naar kijken.
De reden dat iedereen hier post is omdat je deze mensen niet direct kan mailen... steeds dat gezever dat je direct naar mensen moet mailen/dmen is pas echt raar eigenlijk 🤔 dan zou dit hele topic niet nodig zijn lijkt mijquote:Op maandag 18 mei 2026 10:21 schreef Truusdemier36 het volgende:
Ik hoef Debbie niet rechtstreeks te mailen.
Want Debbie leest gewoon mee 😉 en wordt op de hoogte gehouden door derden. En trouwens niet alleen Debbie.
Dan maar direct dan alles,verpakt over iemand praten terwijl men gewoon hetzelfde bedoelt.
Al die enthousiaste reacties over de Tovertuin, en AM 'met haar eerlijke review' weet het weer zo te draaien dat het niets voor Jet is. Zij valt ook niet in de leeftijdscategorie, dan had ze alleen met Lot moeten gaan. Maar Jet moet altijd mee op sleeptouw. Haar stories zorgen in ieder geval niet voor reclame, wat een zuurheid. Je ziet een nieuw ingericht park, mooie huisjes, maar AM moet even vermelden dat het park nog niet af is en ze het na een uur eigenlijk al wel gezien had en dat de wachttijden bij de attracties zorgen voor de dagvulling. Buffet dat ingericht was op kleuters.quote:Op maandag 18 mei 2026 10:23 schreef AnnArt het volgende:
AM heeft wel droomsamenwerkingen ... voor de Sannekes in deze wereld. #jaloersmakend
We hebben het hier over flu's toch, niet rechtstreeks tegen flu's? We spuien ons irritainment met elkaar. En als een flu dat wil lezen, dan moet ze dat zelf weten.quote:Op maandag 18 mei 2026 10:34 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
De reden dat iedereen hier post is omdat je deze mensen niet direct kan mailen... steeds dat gezever dat je direct naar mensen moet mailen/dmen is pas echt raar eigenlijk 🤔 dan zou dit hele topic niet nodig zijn lijkt mij
Grappig, dat zie ik al sinds zijn geboorte (focus omdat ik dat zelf had).quote:Op maandag 18 mei 2026 09:29 schreef Cattolica het volgende:
Iemand zei laatst iets dat M's ene oog groter lijkt te zijn, dan de ander. Ik zie dat nu ook of verbeeld ik het me?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |