Rox overtijd?quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:05 schreef greysbones het volgende:
Roks is prikkelbaar omdat ze wat moest doen met een opdracht
andere keren staat ze erbij en kijkt ernaar
dan komt ze straks nog meer aanquote:
Ze leren het snelquote:Op woensdag 13 mei 2026 20:07 schreef 5thencounter het volgende:
En alles perfect ineens![]()
[ afbeelding ]
Loopt ze te zwaaien met haar chocoladesiliconen, probeert ze hem een oog uit te prikken?quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:11 schreef LionHeart het volgende:
Chess probeert al haar charmes in de strijd te gooien
Hij keek niet echt tevreden (die kok) en Jan keek ook wat apart bij het praatje van Chessquote:Op woensdag 13 mei 2026 20:06 schreef Cirilico het volgende:
Salar zn team overdrijft weer en komt met clichés. Zul je zien dat die winnen.
En vetrollenquote:Op woensdag 13 mei 2026 20:17 schreef 5thencounter het volgende:
Moeten ze al die bonbonnetje straks zelf opeten nog grotere tieten&puisten
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier lik maar ff aan het scherm![]()
quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:19 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]Aan die doos likken?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier lik maar ff aan het scherm![]()
quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:19 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]* greysbones schuift een stukje milka naar FritsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier lik maar ff aan het schermEen losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust
Oh nee, de Haaien vallen tegen.quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:23 schreef Cirilico het volgende:
Haaien Vossen Gieren Slangen. Gok ik alvast.
ik mis alleen nog de boterhamworst erbijquote:Op woensdag 13 mei 2026 20:25 schreef LionHeart het volgende:
Hoe bedenk je ook Old Amsterdam met augurk
ach ja er is ook Old amsterdam-smeerkäsequote:Op woensdag 13 mei 2026 20:26 schreef greysbones het volgende:
[..]
ik mis alleen nog de boterhamworst erbij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |