Het zal wel. Weet geen eens wat dit betekent.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:28 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
The gaslighting is strong in this one.
Grote bek hebben ze schijt aan, in groepsverband ten minste is mijn ervaring (helaas).quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:35 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik heb wel een grote bek, maar woon in een dorpje waar zulke jongeren helemaal niet wonen. Dus ook geen ervaring mee. Maar denk wel dat ik zoiets zou doen.
Dat moet je altijd doen. Heb je er niks mee te maken? Bemoei je er dan ook maar niet mee. Bel de politie. En dan zien we wel verder.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:34 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Ik ben op zich ook niet bang aangelegd maar bedenk wel dat je tegenwoordig zo een mes tussen je ribben hebt.
Daardoor denk ik nu wel 2x na voordat ik me ergens mee bemoei als ik weer een vechtpartij oid zie.
Jij bent echt niet helemaal goed héquote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:26 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dus als jij een klap krijgt van een vrouw, zal je het zelf wel uitgelokt hebben.
sharia voor hiddendoequote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:36 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ja echt? Ik denk al heel lang dat het niet zozeer een man/vrouw dingetje is, maar meer een westers dingetje.
Het westen heeft geen macht meer.
Wisseling van de wacht.
Of had je echt gedacht dat de Europeaan/Westerling de absolute macht voor eeuwig zou behouden?
Nee hoor. Ik ben een vrijgevochten geest.quote:
Goed zo jongens. Plak er maar een etiketje op, dan hoef je je hersenloze hoofdjes niet te kwellen met steekhoudende argumenten.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:43 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Mannenhatende 'feminist'. Daar valt gewoon niet mee te praten.
quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:46 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Goed zo jongens. Plak er maar een etiketje op, dan hoef je je hersenloze hoofdjes niet te kwellen met steekhoudende argumenten.
Die vrouwen bekijken het inderdaad maar. Vrouwen stemmen ook veel te vaak zelf voor al die open grenzen. En vrouwen zijn tegenwoordig allemaal zogenaamd heel erg sterk en onafhankelijk etc. En ze 'hebben geen mannen meer nodig' dus.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:35 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Idem. Bemoei ik me niet mee. En nee, ook niet als het een vrouw is.
Als men zich al uitgelokt voelt en boos wordt door een fysiek zwakker individu is er toch wel behoorlijk wat mis met de bovenkamer.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:39 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Als dat uitgelokt is, niets mis mee. Gelijke behandeling toch? Of geldt dat alleen als het de feminazi's uitkomt?
'Nazi' 'Fascist' 'Vrouwenhater' 'Wappie' 'incel' 'racist'. O nee dat zijn die kosher etiketen die weer wel mogen worden gebruiktquote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:46 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Goed zo jongens. Plak er maar een etiketje op, dan hoef je je hersenloze hoofdjes niet te kwellen met steekhoudende argumenten.
quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:48 schreef Spring_Sale het volgende:
[..]
Die vrouwen bekijken het inderdaad maar. Vrouwen stemmen ook veel te vaak zelf voor al die open grenzen. En vrouwen zijn tegenwoordig allemaal zogenaamd heel erg sterk en onafhankelijk etc. En ze 'hebben geen mannen meer nodig' dus.
Ik ontmasker slechts jouzelf en Elan.quote:
Maar ze zijn tegenwoordig toch allemaal zo sterk en krachtig en hebben geen man nodig?quote:
Deze moderne tijd is wel veel onveiliger geworden voor jullie vrouwen. Mede door jullie eigen schuld dus.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:52 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik ontmasker slechts jouzelf en Elan.
Twee broeders die hand in hand ten strijde trekken tegen een hoogbejaarde vrouw met zoveel jaren meer aan levenservaring.
Ga lekker samen een kamertje zoeken waar jullie elkaar overdrachtelijk kunnen pijpen.
Door te klagen over al die kutwijven die wel meegaan met de moderne tijd terwijl jij en hij liever terug gaan naar de oertijd.
Ik wil helemaal niet 'terug naar de oertijd'. Gelijkheid tussen mannen en vrouwen, helemaal voor. Maar dan wel op élk vlak, en niet gaan cherrypicken wat wel en wat niet.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:52 schreef Hiddendoe het volgende:
Door te klagen over al die kutwijven die wel meegaan met de moderne tijd terwijl jij en hij liever terug gaan naar de oertijd.
Ik niet hoor. Moet niks hebben van open grenzen.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:48 schreef Spring_Sale het volgende:
[..]
Die vrouwen bekijken het inderdaad maar. Vrouwen stemmen ook veel te vaak zelf voor al die open grenzen. En vrouwen zijn tegenwoordig allemaal zogenaamd heel erg sterk en onafhankelijk etc. En ze 'hebben geen mannen meer nodig' dus.
Ik ben dus geen mannenhater. Maar ik snap dat dit voor jou makkelijker is. Want anders heb je geen poot om op te staan.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 15:54 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Ik wil helemaal niet 'terug naar de oertijd'. Gelijkheid tussen mannen en vrouwen, helemaal voor. Maar dan wel op élk vlak, en niet gaan cherrypicken wat wel en wat niet.
Ik heb wél een gruwelijke pesthekel aan mannenhaters zoals jij.
En je leeftijd interesseert me geen fluit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |