quote:Maandagmiddag heeft Bosnië-Herzegovina als eerste land zijn selectie bekendgemaakt voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
Blikvanger in de selectie is Edin Dzeko. De goaltjesdief mag intussen dan wel 40 jaar oud zijn, hij hielp Schalke 04 onlangs wel aan de promotie naar de Bundesliga.
quote:Doelmannen (3): Nikola Vasilj (St.Pauli/Dui), Martin Zlomislic (HNK Rijeka/Kro), Osman Hadzikic (Slaven Belupo/Kro)
Verdedigers (8): Sead Kolasinac (Atalanta/Ita), Amar Dedic (Benfica/Por), Nihad Mujakic (Gaziantep/Tur), Nikola Katic (Schalke 04)/Dui), Tarik Muharemovic (Sassuolo/Ita), Stjepan Radeljic (HNK Rijeka/Kro), Dennis Hadzikadunic (Sampdoria/Ita), Nidal Celik (RC Lens/Fra)
Middenvelders (10): Amir Hadziahmetovic (Hull City/Eng), Ivan Sunjic (Pafos/Cyp), Ivan Basic (Astana/Kaz), Dzenis Burnic (Karlsruher SC/Dui), Ermin Mahmic (Slovan Liberec/Tsj), Benjamin Tahirovic (Brondby/Den), Amar Memic (Viktoria Plzen/Tsj), Amar Memic (Young Boys/Zwi), Kerim Alajbegovic (RB Salzburg/Oos), Esmir Bajraktarevic (PSV/Ned)
Aanvallers (5): Ermedin Demirovic (Stuttgart/Dui), Jovo Lukic (Cluj/Roe), Samed Bazdar (Jagiellonia/Pol), Haris Tabakovic (Mönchengladbach/Dui), Edin Dzeko (Schalke 04/Dui)
Op de voorhoede na toch wel een erg matig elftal. Zou voor Oranje in principe geen probleem moeten zijn.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 22:11 schreef wimderon het volgende:
[ x ]
Met clubs en caps/goals erbij:
[ afbeelding ]
Niveautje Polen, maarja daar wonnen we ook 2x niet van in de kwalificatie.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:09 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Op de voorhoede na toch wel een erg matig elftal. Zou voor Oranje in principe geen probleem moeten zijn.
Wel enorm stug ja, dat is het enige gevaar.quote:Op woensdag 13 mei 2026 10:47 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Niveautje Polen, maarja daar wonnen we ook 2x niet van in de kwalificatie.
Net alsof wij zo goed zijnquote:Op woensdag 13 mei 2026 10:09 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Op de voorhoede na toch wel een erg matig elftal. Zou voor Oranje in principe geen probleem moeten zijn.
Geen Michael Godts begrijpen wie begrijpen kan speelt de pannen van het dak bij Ajaxquote:
Die staan er toch bij?quote:Op vrijdag 15 mei 2026 16:02 schreef capuchon_jongen het volgende:
Weetje wat ik me erger dat ze er geen clubnamen erbij zetten.
bedoelde die selectie van japanquote:Op vrijdag 15 mei 2026 16:06 schreef wimderon het volgende:
[..]
Die staan er toch bij?
En Godts heeft de pech te moeten concurreren met Doku en Trossard, maar schijnbaar was hij ook geen derde keus op die positie
Vooruit dan.quote:Op vrijdag 15 mei 2026 16:14 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
bedoelde die selectie van japan
Helemaal niemand speelt momenteel de pannen van het dak bij Ajax.quote:Op vrijdag 15 mei 2026 16:01 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Geen Michael Godts begrijpen wie begrijpen kan speelt de pannen van het dak bij Ajax
Debast is in ieder geval geblesseerd en waarschijnlijk pas later in het toernooi fit.quote:Op vrijdag 15 mei 2026 20:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
Als er één plek is waar België genoeg talent heeft, dan zijn het wel flankspelers. Godts is OK, maar er zijn er te veel die momenteel beter zijn, of toch presteren in hoger aangeschreven competities. Terwijl Godts ietwat door het ijs zakte in oefenwedstrijden.
Snap trouwens niet waarom er zoveel verdedigers zijn geselecteerd. België heeft enkel matige spelers in die linie, dus laten we er maar extra veel meenemen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
waarom zou je boos zijn als een wereldster meegaat, dan begrijp je er niks van. Ga maar weer lekker langlaufen in de marge.quote:Op maandag 18 mei 2026 23:04 schreef heywoodu het volgende:
Neymar erbij. Woeste vriendin op de bank, die gaat nu voor Nederland juichen ipv Brazilië
quote:Op maandag 18 mei 2026 22:09 schreef heywoodu het volgende:
Op de Braziliaanse TV is de show voorafgaand aan de bekendmaking begonnen, namen zouden om 22.40 genoemd moeten worden. Één grote vraag die het land al maanden bezig houdt: gaat Neymar?
Het zou toch ronduit bizar zijn als de spelers niet allemaal gebeld zijn vooraf...quote:
Dat vind ik wel top. Aanval daarentegen heel, heel matig. Achterhoede ook niet bijzonder. Goed team, maar ook niet meer dan dat.quote:
Als je geen middenveld hebt, kun je het ook niet overslaan. Weer schlimm bedacht van de Duitsers.quote:
Ik bedoel vooral dat ze niet specifiek een middenveld noemenquote:Op vrijdag 22 mei 2026 11:44 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Dat vind ik wel top. Aanval daarentegen heel, heel matig. Achterhoede ook niet bijzonder. Goed team, maar ook niet meer dan dat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |