Het programma stond met de rug tegen de muur, het was gewoon een eigen grove fout van het programma dat dit kon gebeuren. Zij sturen toch alle post en pakketten door naar de locatie waar iemand "verrast" wordt met de kaart/kado? Je kan mij niet vertellen dat deelnemers dat zelf naar bruidsboetiek het Jurkje hoeven te sturen.quote:Op maandag 11 mei 2026 14:57 schreef W00fer het volgende:
[..]
Ik kan me herinneren dat bij de vele post die Boer Zoekt Vrouw langsbrengt er ook wel eens een naam en achternaam stond / staat. Overigens, als de productie dit wist (want gemeld door Sandra) konden ze denk ik niet meer terug, aangezien de trouwlocatie en alles al was gehuurd.
Maar die zijn wel een stuk minder ingrijpend. Als je met een bepaling voorkomt dat iemand nee kan zeggen dan ga je echt elke grens over. Het is een huwelijk en een huwelijk heeft zowel juridisch als belastingtechnisch verregaande gevolgen. Ik denk niet dat er ook maar 1 rechter in meegaat met een bepaling waarbij je geen nee kan zeggen tenzij je een zak geld overhandigt.quote:Op maandag 11 mei 2026 14:58 schreef W00fer het volgende:
[..]
Dat kan zeker wel, er zijn allerlei bepalingen in spelprogramma's.
Zaten de ouders van Rob er ook niet? Sneu voor hen ook om dit te zien.quote:Op maandag 11 mei 2026 13:21 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nou ja.. hoe leuk is de dag nog, als degene waar je voor komt zojuist op tv gedumpt is door z'n bruid..
Is het niet per definitie zo dat er grotendeels wat meer "kanslozen" mee zullen doen? Bij Lang leve de Liefde en in mindere mate bij First Dates zie je dit ook. Want uiteindelijk is het simpel: iemand met een leuke uitstraling, goede verzorging en sociale skills heeft een programma meestal niet nodig om een date te vinden.quote:Op maandag 11 mei 2026 15:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Op uiterlijk matchen, idd.
Bij de AUS en UK versie (ik volg het pas recent dus misschien zit ik mis) zijn mensen veel meer verzorgd en socialer. Meer aantrekkelijk. Er zijn of lijken meer successen.
Wij hebben de helft gevuld met socially awkward en forever single. Aan wie koppel je ijskoude Linda en Kirsten, en Kyle?
We zullen het nooit weten, maar eerlijk gezegd denk ik dat het dan wel anders gelopen was als ze dat niet had geweten. Nu heeft ze zich al dagen zitten opnaaien thuis. Dat is ook wel menselijk, daarom is het ook zo'n grote fout van de productie wat mij betreft.quote:Op maandag 11 mei 2026 15:51 schreef Pisces29 het volgende:
Ik ben wel benieuwd of Sandra ook nee had gezegd als ze Rob daar voor het eerst had gezien. (We zullen het nooit weten.)
Tsjah, om die reden zullen er ook geregeld familieleden / vrienden niet aanwezig op zo'n bruiloft.quote:Op maandag 11 mei 2026 15:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Zaten de ouders van Rob er ook niet? Sneu voor hen ook om dit te zien.
Of de productie dacht een keer iets ‘per ongeluk’ niet te controleren.quote:Op maandag 11 mei 2026 15:54 schreef GereDathan het volgende:
[..]
We zullen het nooit weten, maar eerlijk gezegd denk ik dat het dan wel anders gelopen was als ze dat niet had geweten. Nu heeft ze zich al dagen zitten opnaaien thuis. Dat is ook wel menselijk, daarom is het ook zo'n grote fout van de productie wat mij betreft.
Niet dat ik denk dat het huwelijk ook op maar 1 manier stand had gehouden, dat was op huwelijksreis op dag 2 of 3 alsnog geklapt hoor.
Oudere mensen op leeftijd en hun zoon zie ik toch niet gewoon “als gast op een afgeblazen bruiloft”. Maar jij staat er sowieso wat anders in.quote:Op maandag 11 mei 2026 15:56 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Tsjah, om die reden zullen er ook geregeld familieleden / vrienden niet aanwezig op zo'n bruiloft.
Je weet dat het kan gebeuren, als je daar niet mee kan dealen dan moet je niet komen. Teleurstelling hoort ook bij het leven en laten we het ook niet te zwaar maken, het is "maar" een afgeblazen huwelijk. Als dat de grootste tegenslag is in het leven (het als gast bij een afgeblazen bruiloft zijn) dan heb je het echt goed voor elkaar hoor
Ik heb er heel veel moeite mee, en ook geen enkele serieuze aanwijzing voor, dat de productie dit bewust zou doen. Uiteindelijk verkoopt succes TV beter en ook als het later in het programma botst op de huwelijksreis of bij het samenwonen is dat vaak veel smeuïger voor de kijker.quote:Op maandag 11 mei 2026 15:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Of de productie dacht een keer iets ‘per ongeluk’ niet te controleren.Precies bij een vrij ijdele vrouw.
Of het was echt per ongeluk en ze genieten smakeloos en zien het niet als fout.
Hoe moet je ze dan zien? Het zijn niet meer dan gasten die uitgenodigd zijn toch?quote:Op maandag 11 mei 2026 15:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oudere mensen op leeftijd en hun zoon zie ik toch niet gewoon “als gast op een afgeblazen bruiloft”. Maar jij staat er sowieso wat anders in.
Beter lezen en dan nog een keer reagerenquote:Jezelf met een groep kapot zuipen op een bruiloft vind ik dan weer trailer trash.
Oude mensen op leeftijd die misschien zo onwijs de hoop hebben dat de zoon eindelijk iemand gaat vinden.quote:Op maandag 11 mei 2026 16:02 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Hoe moet je ze dan zien? Het zijn niet meer dan gasten die uitgenodigd zijn toch?
Plus ze heeft het al met vriendinnen besproken natuurlijk, die ook al uitgebreid hun mening gegeven hebben. Ben het met je eens dat het waarschijnlijk sowieso niet gewerkt had, maar denk ook dat ze dan misschien nog wel ja gezegd had.quote:Op maandag 11 mei 2026 15:54 schreef GereDathan het volgende:
[..]
We zullen het nooit weten, maar eerlijk gezegd denk ik dat het dan wel anders gelopen was als ze dat niet had geweten. Nu heeft ze zich al dagen zitten opnaaien thuis. Dat is ook wel menselijk, daarom is het ook zo'n grote fout van de productie wat mij betreft.
Niet dat ik denk dat het huwelijk ook op maar 1 manier stand had gehouden, dat was op huwelijksreis op dag 2 of 3 alsnog geklapt hoor.
Ze lijkt mentaal op een onzekere puber die nergens nee op durft te zeggen. Stukkie assertiviteitstraining kan ze wel gebruiken i.i.g.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 20:45 schreef kwiwi het volgende:
Ik begrijp die Kirsten echt niet hoor. "Nee ik ga echt niet binnen een jaar samenwonen, dan is niks meer van mezelf, véél te veel onzekerheid!".
Waarom doe je dan in godsnaam aan zo'n programma mee
Echt onbegrijpelijk. Die moet dit toch niet met goed fatsoen terug kunnen kijken?quote:Op dinsdag 12 mei 2026 20:45 schreef kwiwi het volgende:
Ik begrijp die Kirsten echt niet hoor. "Nee ik ga echt niet binnen een jaar samenwonen, dan is niks meer van mezelf, véél te veel onzekerheid!".
Waarom doe je dan in godsnaam aan zo'n programma mee
Ik vind het een slappe hap. Zeg wat !! Doe wat !! Zeg tegen haar dat je aan tafel wil eten met een bord ipv met een plastic bak op de bank. Geef wat tegengas aan die sufkut.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 21:25 schreef Remco het volgende:
[..]
Echt onbegrijpelijk. Die moet dit toch niet met goed fatsoen terug kunnen kijken?
Ik wou trouwens dat ik zo opgewekt en optimistisch in het leven stond als Luigi, die man verdient echt een prijs voor zijn doorzettingsvermogen.
Heel eerlijk? Het lijkt me best een aardige kerel toe, maar wel het laatste puppy uit het nest dat niet helemaal door heeft hoe ie schattig moet zijn en zich daardoor in allerlei bochten aan het wringen is om maar mee naar huis genomen te worden.quote:Op dinsdag 12 mei 2026 21:25 schreef Remco het volgende:
[..]
Echt onbegrijpelijk. Die moet dit toch niet met goed fatsoen terug kunnen kijken?
Ik wou trouwens dat ik zo opgewekt en optimistisch in het leven stond als Luigi, die man verdient echt een prijs voor zijn doorzettingsvermogen.
Het probleem is dat je niet in je huis leeft maar in de maatschappij.quote:Op woensdag 13 mei 2026 09:26 schreef jorienvdherik het volgende:
Kirsten was juist in haar huis veel beter in de omgang, viel mij zeker niet tegen
mooie omschrijvingquote:Op woensdag 13 mei 2026 07:33 schreef totebel het volgende:
[..]
Heel eerlijk? Het lijkt me best een aardige kerel toe, maar wel het laatste puppy uit het nest dat niet helemaal door heeft hoe ie schattig moet zijn en zich daardoor in allerlei bochten aan het wringen is om maar mee naar huis genomen te worden.
quote:Op dinsdag 12 mei 2026 23:53 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik vind het een slappe hap. Zeg wat !! Doe wat !! Zeg tegen haar dat je aan tafel wil eten met een bord ipv met een plastic bak op de bank. Geef wat tegengas aan die sufkut.
Ja ben ik het beide ook wel mee eens. Maar dat is wel een beetje het rare aan dit programma. Er wordt maar gepushed en gepushed om door te gaan en Luigi doet dat wel. Maar persoonlijk was ik ook allang afgehaakt.quote:Op woensdag 13 mei 2026 07:33 schreef totebel het volgende:
[..]
Heel eerlijk? Het lijkt me best een aardige kerel toe, maar wel het laatste puppy uit het nest dat niet helemaal door heeft hoe ie schattig moet zijn en zich daardoor in allerlei bochten aan het wringen is om maar mee naar huis genomen te worden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |