RET -》 GVBquote:Op woensdag 6 mei 2026 11:09 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Alleen het gezicht dan hopelijk maar GvB begrijpt er doorgaans niet veel van.
Er zijn wel meer clubs met twee TD's, en straks heeft iedereen dat, let maar op.quote:Op woensdag 6 mei 2026 11:01 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er zijn ergere dingen, maar waarom 2 mensen betalen voor werk wat zonder problemen door 1 TD gedaan kan worden? En gaat die Belg daar zomaar mee akkoord?
Onzin, die trainer van ADO kwam ook pas laat in de zomer.quote:Op woensdag 6 mei 2026 11:16 schreef TweedeKlum het volgende:
Komend seizoen kun je al weer afschrijven overigens, wie er ook aangesteld wordt, het is te laat.
Moest die een selectie samenstellen?quote:Op woensdag 6 mei 2026 13:04 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Onzin, die trainer van ADO kwam ook pas laat in de zomer.
Veel late transfers in ieder geval door intern gedoe.quote:Op woensdag 6 mei 2026 13:27 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Moest die een selectie samenstellen?
Precies het gedachtegoed wat Dennis ook had.quote:Op woensdag 6 mei 2026 11:01 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er zijn ergere dingen, maar waarom 2 mensen betalen voor werk wat zonder problemen door 1 TD gedaan kan worden? En gaat die Belg daar zomaar mee akkoord?
Jij hebt er verstand van zie ik.quote:Op woensdag 6 mei 2026 11:16 schreef TweedeKlum het volgende:
Komend seizoen kun je al weer afschrijven overigens, wie er ook aangesteld wordt, het is te laat.
Ik dacht dat je doelde op de trainer die aangesteld moest worden, maar als die TD voor het einde van het seizoen wordt aangesteld ben je echt nog wel op tijd.quote:Op woensdag 6 mei 2026 13:27 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Moest die een selectie samenstellen?
Dat ging over het combineren van de functie AD en TD.quote:Op woensdag 6 mei 2026 13:38 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Precies het gedachtegoed wat Dennis ook had.
Prima opzet zo, bij weet ik veel grote clubs heb je her en der nog een poppetje ernaast staan, wordt het allemaal niet minder van ofzo.
Die Dennis-opmerking was er dan ook eentje met een knipoog.quote:Op woensdag 6 mei 2026 13:42 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat ging over het combineren van de functie AD en TD.
Ik snap de redenatie best hoor, maar volgens mij moet je een balans vinden. Door de technische verantwoordelijkheden teveel te verdelen krijg je soms ook onoverzichtelijkheid zoals bij Ajax met Kroes en Beuker. Bij PSV zijn de lijntjes kort en de verantwoordelijkheden duidelijk.
Ik heb het van meerdere hoeken en kanten bekeken maar ik zou bij God niet weten waarom ik jaloers zou zijn wellicht enkel op zijn baan. Leek me ook wel wat.quote:
Ehhh:quote:Op woensdag 6 mei 2026 15:24 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik heb het van meerdere hoeken en kanten bekeken maar ik zou bij God niet weten waarom ik jaloers zou zijn wellicht enkel op zijn baan. Leek me ook wel wat.
Ik heb er kijk op dus wellicht kan ik ook zonder al te veel relevante bagage bij Feyenoord aan de slag.
quote:Op zaterdag 20 september 2025 15:55 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik weet dat jullie allen met grote vrees vrezen maar ik heb vannacht een visioen gekregen. Heitinga gaat de puzzelstukjes op zijn plek leggen. Minimaal kwartfinale Champions League, beker en kampioen.
Ik heb het gezien.
Sympathieke man, maar alleen het gezicht moet hij zich toch niet voor lenen?quote:Op woensdag 6 mei 2026 11:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik las dat die Belg juist graag op de achtergrond actief is, dus dan is het wel logisch dat bijvoorbeeld een Gio meer het gezicht naar buiten is.
quote:Feyenoord wil Said Bakkati als veldtrainer toevoegen aan technische staf
Feyenoord wil de 44-jarige Said Bakkati voor komend seizoen toevoegen aan de technische staf. In Rotterdam houden ze rekening met het vertrek van Etienne Reijnen, die dit seizoen hoofdtrainer Robin van Persie assisteert.
Raar wel dat ze nu al allemaal poppetjes gaan invullen in de technische staf. Je zou verwachten dat een nieuwe TD dit gaat doen. Wie bepaalt dit nou dan? Te Kloese? De RvC? Raar dat mensen die op korte termijn vertrekken dit soort (lange termijn) beslissingen nog mogen nemen. Ben je lekker mee als aanstaande TD en AD, dan bedankt je toch ook voor die functiequote:Op woensdag 6 mei 2026 19:56 schreef TweedeKlum het volgende:
https://www.ad.nl/voetbal(...)ische-staf~a71c4a30/
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |