Nee, nooit gelukkig. Dit is iemand die echt alleen haar huis hier heeft. Ze kent hier niemand, gaat nergens naartoe. Haar partner doet alle boodschappen dus ze komt zelfs nooit in een winkel.quote:
Oef dat lijkt me lastig te zienquote:Op dinsdag 21 april 2026 23:03 schreef AnneX het volgende:
Gefeliciteerd Lucky ! Zitter er meer uren aan te komen? Of een functie formatieplaats elders? Positief dan. 😉
Vanmiddag was ik even op de oude woonplek. De buurvrouw met een naaimachine gaat twee broeken korter maken.
Hebben de nieuwelingen Alle Acht boerenhortensias uit de voortuin gehaald.
En lossssss…
( het is nu wel een 2 x 3 meter vak vol met zevenblad zag ik…) Óók groen.
De struik rozemarijn van 1 meter doorsnee eruit was lastiger.quote:
Dat is wel een heel productieve dag zoquote:Op woensdag 22 april 2026 09:07 schreef Clubsoda het volgende:
Je hebt wel veel aan je dag met zo'n matineus kindnaast het gebruikelijke ochtendprogramma heb ik ook al mijn thuisworkout gedaan, de moestuin verzorgd en draait was 2 van 4 of 5. Tijd voor een tweede kop koffie en dan gymles. Jammer dat ik vanavond tot 21 uur intervisie heb en er dus niet vroeg in kan duiken.
Een reegeitquote:Op woensdag 22 april 2026 07:43 schreef AnneX het volgende:
Haas? Hertekalf? Verdwaalde lama? Poes? Hond? Vos?
Hoog op de poten.
Goedemorgen dan! Op een mooie vakantiedag.
Dank voor je antwoordquote:Op woensdag 22 april 2026 11:15 schreef Candaasje het volgende:
Mogguh! Vandaag onverwacht dagje vrij, dus ik heb uitgeslapen![]()
Net buiten ontbeten, en inmiddels aan mijn klusjeslijst begonnen. Langzaamaan wel. Ik begon met het bestellen van traproedes en knologen. Dat was niet zo'n vermoeiend klusje want we hadden eerder deze week al bedacht welke we wilden. Drie ribben armer, maar dan kan de loper straks weer terug![]()
... Nadat ik de leuning heb afgelakt en de muur opnieuw heb gewit......
Ach ja.. straks nog wat planten in nieuwe potgrond zetten (tuinaarde was echt het slechtste idee ooit...) en het huis aan kant krijgen.
@:vlindertje89 : ik begrijp je dilemma..... als de diarree echt vaker of sneller terug blijft keren, dan zou verder onderzoek wel aan te raden zijn. (Ik denk dan eerder aan bloedonderzoek en eventueel een echo dan aan röntgenfoto's, maar ik ben wel een beetje uit de interne geneeskunde. Voordeel van bloedonderzoek is dat het bij de meeste DA's wel in huis kan, voor een goede echo moet je naar een specialist. )
Maar ik zou in dit geval eerst bekijken of de oorzaak inderdaad niet ligt in stress en/of een parasiet zoals Giardia![]()
En voeding is vaak ook een boosdoener, maar dat is lastiger te achterhalen en met al dieetrestricties niet altijd even eenvoudig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tldr: Inmiddels hebben ze allebei diarree en Sam wilde tot 10u vanochtend niet eten, gelukkig wel iets gegeten weer.
Heb nu 3 dagen van Sam, dus die lever ik zo bij de afspraak ook in, en dan iig Giardia test. En thanks voor je advies, als degene zo weer adviseert echt nu bloedonderzoek te doen ipv in oktober als Giardia negatief is, dan doe ik dat wel. Het voelt voor mij niet per se als terugkerend maar ik was dus ook wel 1x vergeten, ik snap met 3x in afgelopen 6-7 maanden wel dat ze het zegt.
En voedselallergie steek ik nog even mn kop voor in het zand, ze krijgen nu allebei alleen rund want Bram is allergisch voor kip, en het zou wel vrij kut zijn als Sam nu allergisch is geworden voor rund. Maar hij heeft verder ook niet echt tekenen, geen krabplekken boven ogen of in nek ofzo, zie m ook niet vaak krabben. Dus hopelijk is het stress of Giardia of iets anders wat relatief makkelijk te behandelen is
Wish me luck met hem weer in zn mandje krijgen over half uur.. hij is altijd doodsbang![]()
Nu even powernap, want sinds 3.15 heb ik alleen van 6.30-7.30 geslapen en sinds 9u wel aan t werk. Daarna dierenarts en dan bijlees![]()
quote:Op woensdag 22 april 2026 12:47 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Dank voor je antwoorden fijn een dagje vrij! Veel succes met de klussen!
Ik vermoed wel op zn minst ook stress.Als ze allebei opeens klachten vertonen, zou ik het eerder (eerst) zoeken in een parasiet of andere vorm van externe oorzaak. En ik kan het bij jou eigenlijk totaal niet voorstellen, maar je hebt geen nieuwe planten in huis? Of in de tuin? (Komen ze daar überhaupt?). Geen nieuw parfum, schoonmaakmiddel, etc? Ander anti-vlooienmiddel? Paracetamol op je nachtkastje laten liggen? Etc?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tldr: Inmiddels hebben ze allebei diarree en Sam wilde tot 10u vanochtend niet eten, gelukkig wel iets gegeten weer.
Heb nu 3 dagen van Sam, dus die lever ik zo bij de afspraak ook in, en dan iig Giardia test. En thanks voor je advies, als degene zo weer adviseert echt nu bloedonderzoek te doen ipv in oktober als Giardia negatief is, dan doe ik dat wel. Het voelt voor mij niet per se als terugkerend maar ik was dus ook wel 1x vergeten, ik snap met 3x in afgelopen 6-7 maanden wel dat ze het zegt.
En voedselallergie steek ik nog even mn kop voor in het zand, ze krijgen nu allebei alleen rund want Bram is allergisch voor kip, en het zou wel vrij kut zijn als Sam nu allergisch is geworden voor rund. Maar hij heeft verder ook niet echt tekenen, geen krabplekken boven ogen of in nek ofzo, zie m ook niet vaak krabben. Dus hopelijk is het stress of Giardia of iets anders wat relatief makkelijk te behandelen is
Wish me luck met hem weer in zn mandje krijgen over half uur.. hij is altijd doodsbang![]()
Nu even powernap, want sinds 3.15 heb ik alleen van 6.30-7.30 geslapen en sinds 9u wel aan t werk. Daarna dierenarts en dan bijlees
Ik ga het eens een kans geven! Nu wel extra benieuwd naar de hernia!quote:Op woensdag 22 april 2026 11:27 schreef Blues het volgende:
Er werd o.a. een hondje geopereerd aan een hernia en melk van een ezelmoeder ( dat baby-ezeltje![]()
) gecheckt en er werd door de boeren tegen de vee-artsen cricket gespeeld.
Soort feelgood serie ook.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij doet mooie dingen, zeker in gebieden achteraf en in situaties waarin je soms moet roeien met de riemen die je hebt. Maar hij doet/deed ook heel veel dingen waarbij je jezelf de vraag moet stellen of je niet wat eerder met pensioen had moeten gaan. Of mee met de tijd had moeten gaan/nascholing had moeten volgen om de kwaliteit van je zorg te bewaken.quote:Op woensdag 22 april 2026 13:42 schreef fietsie het volgende:
[Duikt alvast weg achter het bankstel]
Is er wat mis met dr Pol dan? Die man doet mooie dingen op tv ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |