Ja, lachwekkend dat ze het niet doorhebben.quote:Op zaterdag 11 april 2026 15:54 schreef Glazenmaker het volgende:
Af en toe schrijf ik een post in de stijl van TRUMP met random caps lock stukjes en meanderende beledigingen. De MAGA webcare schrijft dan vaak wat over psychische hulp.
Vandaag was de eerste keer dat zo'n type zijn volgende post een Trump post is in precies dezelfde stijl. Je zou denken dat hij dan de link legt dat Trump in een kliniek ipv het Witte Huis hoort, maar nee.
Nu komt er weer een heel verhaal over dat dit door Iran komt. Bespaar je de moeite.quote:Op zaterdag 11 april 2026 15:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Op 27 februari had ik inderdaad een betaalbaar litertje benzine bij de pomp kunnen halen.
Wie moet ik bedanken voor het feit dat het nu 2,33 de liter is voor EURO95?
Progressief Laf natuurlijk, Iran had al lang van de klauwen verlost moeten worden, net als Rusland.quote:Op zaterdag 11 april 2026 15:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Op 27 februari had ik inderdaad een betaalbaar litertje benzine bij de pomp kunnen halen.
Wie moet ik bedanken voor het feit dat het nu 2,33 de liter is voor EURO95?
Slimme mensen vinden Trump niet leuk.quote:Op zaterdag 11 april 2026 15:55 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ja, lachwekkend dat ze het niet doorhebben.
En hoe is de Iraanse bevolking nu precies uit de klauwen verlost?quote:Op zaterdag 11 april 2026 15:56 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Progressief Laf natuurlijk, Iran had al lang van de klauwen verlost moeten worden, net als Rusland.
Based Rubio.quote:Masoumeh Ebtekar - also known as "Screaming Mary" - was the spokeswoman for the Islamic terrorists who stormed the U.S. Embassy in Tehran in 1979 and held 52 Americans hostage for 444 days - subjecting them to beatings, starvation, and mock executions.
In 2014, the Obama Administration granted visas to her son and his family to enter the United States. In June 2016, the Obama Administration gave them lawful permanent resident status via the Diversity Immigrant Visa Program.
This week, I terminated their lawful permanent resident status and today, Seyed Eissa Hashemi, Maryam Tahmasebi, and their son are now in the custody of U.S. Immigration and Customs Enforcement pending their removal from our country.
Her family should never have been allowed to benefit from the extraordinary privilege of living in our country.
America can never become home for anti-American terrorists or their families - and under the Trump Administration, it never will.
https://x.com/SecRubio/status/2042961146307547296
Want? De kinderen hebben daar wat mee te maken?quote:
Het maakt meer kapot dan je lief isquote:Op zaterdag 11 april 2026 15:54 schreef Glazenmaker het volgende:
Af en toe schrijf ik een post in de stijl van TRUMP met random caps lock stukjes en meanderende beledigingen. De MAGA webcare schrijft dan vaak wat over psychische hulp.
Vandaag was de eerste keer dat zo'n type zijn volgende post een Trump post was in precies dezelfde stijl. Je zou denken dat hij dan de link legt dat Trump in een kliniek ipv het Witte Huis hoort, maar nee.
"So much winning you'll be tired of winning".quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:32 schreef Perrin het volgende:
Iran heeft zin in de onderhandelingen.
[ x ]
Ja dit is weer dik winnen.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:32 schreef Perrin het volgende:
Iran heeft zin in de onderhandelingen.
[ x ]
Trump snap wel meer niet.quote:
Enkel punt 4 lijkt me bespreekbaar voor de VS.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:32 schreef Perrin het volgende:
Iran heeft zin in de onderhandelingen.
[ x ]
Het komt toch gewoon neer op je bondgenoten in de golf bestelen van hun olie omzet? Leuk dat hij er trots op is.quote:
En waarschijnlijk is Iran uiteindelijk enkel bereid om punt 2, 3 en 4 te laten vallen.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:44 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Enkel punt 4 lijkt me bespreekbaar voor de VS.
Ach, je kan maar beter hoog inzetten hè.
Maar dit gaat op niks uitlopen natuurlijk.
Bondgenoten? Horigen. Onderdanige vazalstaatjes die hopen dat Trump ze wat kruimels toewerpt.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:45 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Het komt toch gewoon neer op je bondgenoten in de golf bestelen van hun olie omzet? Leuk dat hij er trots op is.
Nou ja, daar komen staten als Koeweit nu achter.quote:
Punt 1, 2 en 4 bestonden nog niet eens anderhalve maand geleden als zijnde "probleem" en punt 3 was toen totaal niet aan de orde. Dit heeft Trump toch maar mooi bereikt.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:32 schreef Perrin het volgende:
Iran heeft zin in de onderhandelingen.
[ x ]
Voordat die schepen en ander militair tuig daar waren, was die benzine best betaalbaar.quote:Op zaterdag 11 april 2026 15:53 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dat schip doet een poging jouw litertje benzine betaalbaar te krijgen, misschien kun je netjes "dankjewel" zeggen.
Gelukkig komt er binnenkort Amerikaanse olie aan, Amerika rijker, Iran armer, Europa zwakker.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:52 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Voordat die schepen en ander militair tuig daar waren, was die benzine best betaalbaar.
We gaan een beetje "dankjewel" zeggen voor het opruimen van de zooi die ze zelf veroorzaakt hebben.
En dus zijn die onderhandelingen ook totaal kansloos.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:52 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Punt 1, 2 en 4 bestonden nog niet eens anderhalve maand geleden als zijnde "probleem" en punt 3 was toen totaal niet aan de orde. Dit heeft Trump toch maar mooi bereikt.
Amerika kan niet zomaar ineens 20% van de wereldhandel de markt op pompen. Dat gaat niet.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gelukkig komt er binnenkort Amerikaanse olie aan, Amerika rijker, Iran armer, Europa zwakker.
Dat is een te complexe gedachte voor de simpele zielen die zeggen: "Iran slecht, Iran slaan goed.". Die denken niet na over de gevolgen, en degenen die dat wel doen zijn woke, of worden weggezet als voorstanders van Iran.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:00 schreef vosss het volgende:
[..]
Amerika kan niet zomaar ineens 20% van de wereldhandel de markt op pompen. Dat gaat niet.
En consumenten daar zijn ook niet imuun voor de prijsstijgingen die erdoor veroorzaakt worden. Leuk voor een paar oliereuzen daar, pech voor alle anderen.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:00 schreef vosss het volgende:
[..]
Amerika kan niet zomaar ineens 20% van de wereldhandel de markt op pompen. Dat gaat niet.
Ik zie zo voor mij dat iemand van zijn staf zegt ´Meneer Trump een kleine correctie, dit zit zo en zo´.en dan ´Je bent ontslagen brutale blaag!`quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:44 schreef vosss het volgende:
[..]
Trump snap wel meer niet.
Hij snapt bijvoorbeeld ook niet dat je niet zelf illegaal een ander land de tering in kan bombarderen en dan vervolgens je matties uitfoeteren en bedreigen waarom ze je niet komen helpen.
Om maar iets te noemen.
Hij snapt ook niet dat de VS en Israël ervoor gezorgd hebben dat de hele wereld nu een probleem heeft. Iedereen wist dat die straat dicht zou gaan.
Eigenlijk verbaast het mij dat hij Kharg nog niet met boots on the ground aangevallen heeft. Ook daar weet elke debiel en zijn moeder dat dat niet goed gaat komen.
Maargoed, dit is nog lang niet voorbij dus wat niet is kan nog komen. Die totale nitwit is er achterlijk genoeg voor.
Dat je zo in de Trump bubbel zit dat je dat gelukkig vind.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gelukkig komt er binnenkort Amerikaanse olie aan, Amerika rijker, Iran armer, Europa zwakker.
Ja maar de grap is (haha haahahahaaa!) dat er dus niet meer dan genoeg is!!!quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:04 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dat is een te complexe gedachte voor de simpele zielen die zeggen: "Iran slecht, Iran slaan goed.". Die denken niet na over de gevolgen, en degenen die dat wel doen zijn woke, of worden weggezet als voorstanders van Iran.
Trump zegt dat er meer dan genoeg olie is, en er wordt geleerd dat je cultleider altijd de waarheid (en de enige waarheid) spreekt, dus dan is er meer dan genoeg olie.
Nou ja ik red me wel hoor, gaat me meer om de arme Europeanen, ik heb er geen zin in dat die niet nog meer gaan klagen en stelen.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Dat je zo in de Trump bubbel zit dat je dat gelukkig vind.
Je hebt een ondragelijk hoog IQ, heel veel geld, maar post de hele tijd in deze reeks....quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nou ja ik red me wel hoor, gaat me meer om de arme Europeanen, ik heb er geen zin in dat die niet nog meer gaan klagen en stelen.
Ow dus niet alleen een IQ van 146, maar ook nog eens heel veel geld??quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Je hebt een ondragelijk hoog IQ, heel veel geld, maar post de hele tijd in deze reeks....
Al die Fokkers, die van zichzelf verklaren een hoog IQ te hebben, weten dat altijd heel erg goed te verbergenquote:Op zaterdag 11 april 2026 17:10 schreef Momo het volgende:
[..]
Je hebt een ondragelijk hoog IQ, heel veel geld, maar post de hele tijd in deze reeks....
Over 't algemeen is 't tegenovergestelde waar. Het gemiddelde is rond de 100, dus het ekte IQ zal dichter bij de 60 liggen. Wat direct veel duidelijk maakt.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:12 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Al die Fokkers, die van zichzelf verklaren een hoog IQ te hebben, weten dat altijd heel erg goed te verbergen![]()
Het is een samenvatting van de eerdere punten. En het probleem van de VS is, dat ze vrede moeten sluiten, omdat ze de middelen niet meer hebben om verder te vechten. De raketten zijn op, de bommenwerpers kunnen alleen de kust bombarderen en soldaten worden samen met hun vervoermiddelen in kleine stukjes gehakt. Alles wat ze nu nog hebben wordt ingezet om Israël te beschermen.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:44 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Enkel punt 4 lijkt me bespreekbaar voor de VS.
Ach, je kan maar beter hoog inzetten hè.
Maar dit gaat op niks uitlopen natuurlijk.
Plus leuk voor de inner circle van Trump die wist wat Donald ging doen en daardoor flink verdiende met beurshandel met voorkennis. Zoals bij alle grote beslissingen van Trumpquote:Op zaterdag 11 april 2026 17:05 schreef Tocadisco het volgende:
Leuk voor een paar oliereuzen daar, pech voor alle anderen.
Denk je dat Trump zich aankomende maandag overgeeft?quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:18 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Het is een samenvatting van de eerdere punten. En het probleem van de VS is, dat ze vrede moeten sluiten, omdat ze de middelen niet meer hebben om verder te vechten. De raketten zijn op, de bommenwerpers kunnen alleen de kust bombarderen en soldaten worden samen met hun vervoermiddelen in kleine stukjes gehakt. Alles wat ze nu nog hebben wordt ingezet om Israël te beschermen.
Zoveel extra kan de VS niet exporteren momenteel, misschien 10% van wat er in Hormuz nu niet doorheen gaat.quote:Op zaterdag 11 april 2026 16:58 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gelukkig komt er binnenkort Amerikaanse olie aan, Amerika rijker, Iran armer, Europa zwakker.
Wat is "links Europa", wie horen daarbij en waarom zouden ze bibberen?quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:28 schreef UitStraling het volgende:
De enige winst die Iran heeft geboekt is dat Links Europa bibbert van angst, doen ze nog best goed.
Voor wat? Beweer je nu soms dat Donald ook Europa aan wil gaan vallen?quote:
Youtube linkje waar je dat zingt aub.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:27 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Zoveel extra kan de VS niet exporteren momenteel, misschien 10% van wat er in Hormuz nu niet doorheen gaat.
En het gaat om meer dan olie... o.a. helium wat gebruikt wordt voor de productie van halfgeleiders, harde schijven en mijn stem als ik Take On Me wil meezingen.
Oliedom.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
Misschien dat energietransitie toch wat versneld kan worden in Europa. Toch wat positiefs uit deze domme oorlog.
Dat zet geen zoden aan de dijk, het maakt het probleem alleen groter. Ruwweg kunnen we kiezen tussen kolen, kernenergie en terug naar de natuur.quote:Op zaterdag 11 april 2026 17:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
Misschien dat energietransitie toch wat versneld kan worden in Europa. Toch wat positiefs uit deze domme oorlog.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |