Nee de buisjes zaten goedquote:Op dinsdag 7 april 2026 14:14 schreef opwegnaar het volgende:
Nou,laat ik weer eens een voorspelling doen over DBM, ik denk dat het nieuwe buisjes gaan worden voor flipje. Moet hij WEER een 'opname' kan ze daar weer zielig en dramatisch over doen...
Zij is sowieso waanzinnig. Haar kinderen hebben ook helaas wel wat medische dingen maar daar gooide ze zo allemaal over het internet heen. Echt bizar die vrouw. Zou een goede vriendinnie voor DBM zijn.quote:Op dinsdag 7 april 2026 11:18 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Ken ik nog niet maar inderdaad, waarom zou je in hemelsnaam je kind filmen als die een medische handeling aan het ondergaan is. Waanzin.
En deze leeftijd zou nog leuker zijn als ze met haar anjer van die bank af komt en naar een speeltuintje gaat met Mijan. Lekker naar een speeltuintje met bankje zodat ze daar haar anjer kan planten en Mijan lekker kan spelen, buiten, in de frisse lucht. 🥹quote:Op dinsdag 7 april 2026 15:24 schreef Moppie1982 het volgende:
Dus hoe heten die twee van de boerderij, Teun en ? Ja ben daaruit waren vrijdag nog favoriet! Waarschijnlijk niet gelukt om een samenwerking ervoor te regelen, nu gek op de Efteling.. maar ik gebruik me kindertjes niet voor samenwerkingen hè! Waarom tag je ze dan en dan maximaal Janken want die leeftijd is zo leuk
Ik kan het niet beter zeggen. Ze maakt misbruik van haar zoon. En maar zeggen dat ze hem niet voor samenwerkingen in beeld brengt. Bah. Echt dit zou zo verboden moeten worden. Hij kan nog geen eens zeggen of hij dit wilt of nieg.quote:Op dinsdag 7 april 2026 15:24 schreef Moppie1982 het volgende:
Dus hoe heten die twee van de boerderij, Teun en ? Ja ben daaruit waren vrijdag nog favoriet! Waarschijnlijk niet gelukt om een samenwerking ervoor te regelen, nu gek op de Efteling.. maar ik gebruik me kindertjes niet voor samenwerkingen hè! Waarom tag je ze dan en dan maximaal Janken want die leeftijd is zo leuk
Lekker autonoom hondje. 🫶🏼quote:Op dinsdag 7 april 2026 15:47 schreef IlseMarije het volgende:
Ik zat net bij de dierenarts (iemand nog een stekje van een geldboom 🤧) en daar kwam een mevrouw met een grote zwarte labrador met de naam Bob🤣🤣 Bob bleef maar aan de riem trekken, net als Bob wou hij de vrijheid. 🤪
Precies, liever lekker haar diagnoses gebruiken als het haar van pas komt. Dan heb je nog niet genoeg last ervan. Zeker als je al in de eerste week begint te zeiken over huiswerk. Dat huiswerk is er niet om je te pesten, maar om je verder te helpen. Ik heb ook de nodige therapie gehad, en ook daar hoorde huiswerk bij. Had ik daar altijd zin in, nee natuurlijk niet. Maar ik wist dat ik dat moest doen als ik mijn klachten wilde verminderen. En dan had ik er ook nog gewoon een baan bij. Zoals ze nu laten zien, kan ze beter maar meteen mee stoppen. Zoals hier eerder al gezegd, wat zou ik balen als ik in zo’n groep met haar zou zitten. Wil je serieus aan jezelf werken, zit daar zo’n vloekende en zeurende tokkie bij.quote:Op dinsdag 7 april 2026 14:34 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Ja het is natuurlijk niet de bedoeling dat ze er moeite voor moet doen he
Ze zit daar niet op haar plek, logisch want ze heeft geen autisme dat label heeft ze zichzelf gegeven.quote:Op dinsdag 7 april 2026 14:19 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Als je er zo insta en ook geen zin hebt in huiswerk maken. Stop er dan idd mee. Geen motivatie. Terwijl ze er naar uit keek om handvatten te krijgen voir alles waar ze dagelijks tegenaan liep. Ze houd zo ( net als met meer dingen) een zorgplek onnodig bezet.
Volgens moest ze zelfs al huiswerk af hebben voor de eerste bijeenkomst. Dus hoe geïnteresseerd ben je dan dat je dat gelijk mis. Net zoals een schrift en pen mee nemen. Dat zou ik sowieso meenemen om eventuele aantekeningen te maken al. Zelfs als dat niet in de informatie stondquote:Op dinsdag 7 april 2026 16:05 schreef Dikkiedik1966 het volgende:
[..]
Precies, liever lekker haar diagnoses gebruiken als het haar van pas komt. Dan heb je nog niet genoeg last ervan. Zeker als je al in de eerste week begint te zeiken over huiswerk. Dat huiswerk is er niet om je te pesten, maar om je verder te helpen. Ik heb ook de nodige therapie gehad, en ook daar hoorde huiswerk bij. Had ik daar altijd zin in, nee natuurlijk niet. Maar ik wist dat ik dat moest doen als ik mijn klachten wilde verminderen. En dan had ik er ook nog gewoon een baan bij. Zoals ze nu laten zien, kan ze beter maar meteen mee stoppen. Zoals hier eerder al gezegd, wat zou ik balen als ik in zo’n groep met haar zou zitten. Wil je serieus aan jezelf werken, zit daar zo’n vloekende en zeurende tokkie bij.
Wat zei je; je moet je hond autonoom opvoeden, en af en toe een ja dag gunnen?quote:Op dinsdag 7 april 2026 15:47 schreef IlseMarije het volgende:
Ik zat net bij de dierenarts (iemand nog een stekje van een geldboom 🤧) en daar kwam een mevrouw met een grote zwarte labrador met de naam Bob🤣🤣 Bob bleef maar aan de riem trekken, net als Bob wou hij de vrijheid. 🤪
Heerlijk ik zat dagen in het amstelpark met die leeftijd kleedje mee, fruit en voor het slaapje terugquote:Op dinsdag 7 april 2026 15:43 schreef tulpje19 het volgende:
[..]
En deze leeftijd zou nog leuker zijn als ze met haar anjer van die bank af komt en naar een speeltuintje gaat met Mijan. Lekker naar een speeltuintje met bankje zodat ze daar haar anjer kan planten en Mijan lekker kan spelen, buiten, in de frisse lucht. 🥹
Ik zou dan gaan voor droge pasta. Is sneller dan pannenkoeken bakken 🤪quote:Op dinsdag 7 april 2026 16:20 schreef Sstt1993 het volgende:
Vandaag heb ik medelijden met HvK.
Een drukke dag, zwemles én twee (2!) afspraken.
En dan waarschijnlijk ook nog pasta koken of pannenkoeken bakken.
Niet te doen 😜
Je pakt toch alles aan om te beter te voelen? Ik heb een slaapcusus gevolgd omdat ik altijd zo moe was terwijl ik prima sliep. Uiteindelijk had ik er niks aan, al leer je er altijd van, maar als je het niet probeert weet je niet of het werkt.quote:Op dinsdag 7 april 2026 16:09 schreef Henrike het volgende:
[..]
Ze zit daar niet op haar plek, logisch want ze heeft geen autisme dat label heeft ze zichzelf gegeven.
Ze valt door de mand nu.
Als ze echt autisme heeft zou ze toch iets positiever over de groep zijn lijkt me
Ik zie nog voor me dat de jongste nog niet kon lopen en en hij in een overall door de tuin kroop (op zn billen schoof, kruipen heeft hij nooit gedaan). Overal zand (tuin werd opnieuw betegeld) maar zo heerlijk buiten. (Al was hij mijn 2e dus dan ben je wat makkelijker)quote:Op dinsdag 7 april 2026 16:11 schreef Moppie1982 het volgende:
[..]
Heerlijk ik zat dagen in het amstelpark met die leeftijd kleedje mee, fruit en voor het slaapje terug
Grappig hoe dat werkt die vergelijking hahaquote:Op dinsdag 7 april 2026 15:47 schreef IlseMarije het volgende:
Ik zat net bij de dierenarts (iemand nog een stekje van een geldboom 🤧) en daar kwam een mevrouw met een grote zwarte labrador met de naam Bob🤣🤣 Bob bleef maar aan de riem trekken, net als Bob wou hij de vrijheid. 🤪
Waarbij die snugglesslip uiteraard de enige is die goed z'n werk doet, in tegenstelling tot menstruatieonderbroeken van Bo en meha.... tot ze daar een samenwerking van lospeutert, dan zijn het ineens de enige en de beste.... #reclame-mammavanlichtezedenquote:Op dinsdag 7 april 2026 16:40 schreef Harper het volgende:
Ik erger me aan de zogenaamde oplossingen van AM voor haar "overgangsklachten". Blijkbaar gaan die vanzelf over met (sporadisch) sporten. En voor urineverlies gebruik je gewoon een ongesteldheidsonderbroek menstruatieslip in plaats van je bekkenbodemspieren te trainen.
Natuurlijk.
Ja met een uurtje sporten per week worden je klachten al minder. Sure.quote:Op dinsdag 7 april 2026 16:40 schreef Harper het volgende:
Ik erger me aan de zogenaamde oplossingen van AM voor haar "overgangsklachten". Blijkbaar gaan die vanzelf over met (sporadisch) sporten. En voor urineverlies gebruik je gewoon een ongesteldheidsonderbroek menstruatieslip in plaats van je bekkenbodemspieren te trainen.
Natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |