Dat is inderdaad niet aan ons. Maar het valt me wel op dat sommige van dit soort troepgevalletjes ineens erg devoot zijn als het leven ze te zwaar wordt. Ooit in de gevangenis geweest en gezien dat op vrijwel elke celdeur religieuze dieetwensen staan? (ook o.a. koosjer terwijl er relatief helemaal niet zoveel joden zijn)quote:Op maandag 6 april 2026 16:13 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik denk dat als je het ze vraagt dat ze moslim zijn. Hoe ze precies hun religie invullen is niet echt aan ons om over te oordelen.
Zal mij een zorg zijn, als ze maar op de bodem van de rivier liggen.quote:Op maandag 6 april 2026 16:13 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik denk dat als je het ze vraagt dat ze moslim zijn. Hoe ze precies hun religie invullen is niet echt aan ons om over te oordelen.
Bilal en Mohammed zijn van een ander slag dan Ross en Iba.quote:Op maandag 6 april 2026 12:08 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Wat halen we toch ontzettend veel kracht en rijkdom uit diversiteit.
Wat heeft deze overval te maken met religie?quote:Op maandag 6 april 2026 14:38 schreef TheJanitor het volgende:
Bizar, dit verwacht je niet van de religie van vrede.
De Taqiyya Brigade maakt weer overuren hierquote:Op maandag 6 april 2026 16:38 schreef Ambtenaar030 het volgende:
Wat heeft deze overval te maken met religie?
Wat heeft mijn reactie te maken met een "tacqya brigade"quote:Op maandag 6 april 2026 16:40 schreef Tengano het volgende:
[..]
De tacqya brigade werkt weer overuren hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
vijftien maanden wtf?quote:Celstraf geëist
Het Openbaar Ministerie eist vijftien maanden cel, waarvan vijf maanden voorwaardelijk, tegen de 20-jarige verdachten. Het broertje van Mohammed A. moet nog voor de rechter verschijnen. Eerder werden twee verdachten uit België veroordeeld tot celstraffen van 39 en 45 maanden.
Niets, het is cultuur. In de Berber cultuur is het heel normaal om te roven en te stelen. De hele familie doet mee. Niet voor niets dat ook de Marokkaanse samenleving een schijthekel heeft aan berbers.quote:Op maandag 6 april 2026 16:38 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Wat heeft deze overval te maken met religie?
Oke en wat heeft de Berbers cultuur te maken met religie?quote:Op maandag 6 april 2026 18:07 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Niets, het is cultuur. In de Berber cultuur is het heel normaal om te roven en te stelen. De hele familie doet mee. Niet voor niets dat ook de Marokkaanse samenleving een schijthekel heeft aan berbers.
Ik werk in het OV. Er komen steeds meer van die gasten. Ze hebben heel erg veel moeite met betalen, het gedrag laat ook wat te wensen over en ze kunnen ook niet altijd van de vrouwen afblijven.quote:Op maandag 6 april 2026 17:06 schreef Red_85 het volgende:
En maar blijven volhouden dat het prima volk is...
Niks mis mee hooooor! Doen alllllemaal echt hun best!!
Intussen de ene na de ander in dit soort criminele verhalen.
Hier is een leuk gifje van @Zipportal @de_boswachter @RamboDirkquote:Op maandag 6 april 2026 18:13 schreef bijdehand het volgende:
Wat een afval. Bel de vuilniswagen maar.
En lucht het schelden een beetje op?quote:Op maandag 6 april 2026 18:13 schreef bijdehand het volgende:
Wat een afval. Bel de vuilniswagen maar.
Deugtkneusquote:Op maandag 6 april 2026 19:03 schreef torentje het volgende:
[..]
En lucht het schelden een beetje op?
Zullen we dat ook met Bolle Jos doen.quote:Op maandag 6 april 2026 19:15 schreef Telefoonvork het volgende:
Waarom is hen de Nederlandse identiteit niet afgepakt?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |