abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 24 maart 2026 @ 21:41:19 #1
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220424464
quote:
Volgens president Donald Trump is een Amerikaanse "armada" op weg naar het Midden-Oosten. Hij zegt dat de VS de situatie in Iran nauwlettend in de gaten blijft houden. Volgens de VN is er in Iran inmiddels sprake van het "dodelijkste geweld" sinds de revolutie in 1979.
"Er zijn een hoop schepen die kant op, gewoon voor het geval dat", zei Trump in de nacht van donderdag op vrijdag aan boord van regeringsvliegtuig Air Force One. "Ik zou liever zien dat er niets gebeurt, maar we houden ze nauwlettend in de gaten."
The Guardian meldt dat vliegdekschip USS Abraham Lincoln met meerdere geleide luchtafweerraketten op weg is naar het Midden-Oosten. Het schip komt ergens in de komende dagen aan.
Ook worden verschillende luchtafweersystemen opgetuigd in bestaande Amerikaanse bases in Israël. Het Verenigd Koninkrijk meldt dat het op verzoek van Qatar enkele gevechtsvliegtuigen naar dat land stuurt.
Trump dreigt al langer met geweld in Iran, dat te maken heeft met de hevigste en dodelijkste protesten in lange tijd. Iraniërs gaan sinds december massaal de straat op vanwege economische malaise in dat land. De demonstraties, die met harde hand worden neergeslagen, worden gezien als een van de grootste uitdagingen ooit voor het regime van ayatollah Ali Khamenei.

Dodelijkste geweld in Iran sinds 1979

Tot nu toe zijn volgens schattingen van mensenrechtenorganisaties meer dan vijfduizend doden gevallen door het optreden van het regime, onder wie tientallen kinderen. Een verkenningsmissie van de Verenigde Naties in Iran spreekt van het dodelijkste geweld tegen demonstranten sinds de Iraanse revolutie van 1979.
De VN-verkenningsmissie zegt bewijs te hebben dat het dodental door overheidsgeweld veel hoger ligt dan de officiële cijfers die Iran naar buiten heeft gebracht. Woensdag zei de regering dat er 3.100 doden zijn gevallen.
Trump dreigt met militaire actie als de Iraanse regering demonstranten blijft doden, al blijft het vooralsnog vooral bij dreigen. Volgens experts hebben de Amerikanen ingecalculeerd dat een Amerikaanse militaire interventie waarschijnlijk geen val van het regime teweegbrengt. Bovendien zouden omliggende Golfstaten druk hebben uitgeoefend om niet tot geweld over te gaan.
Iran ontkent dat onder druk VS achthonderd executies zijn uitgesteld

Trump claimde vorige week een succes door te stellen dat Iran achthonderd executies van demonstranten had uitgesteld vanwege de Amerikaanse dreiging. Iran zegt vrijdag dat dat niet het geval is. Er waren überhaupt geen executies gepland, is de Iraanse lezing.
Het regime zei eerder dat demonstranten die betrokken zijn bij geweld, de doodstraf riskeren. Volgens de Iraanse Revolutionaire Garde - het militaire elitekorps van het regime - lokt een "buitenlands commandocentrum van inlichtingendiensten" geweld uit bij protesten. De Iraanse regering denkt dat vooral Israël en de VS met behulp van geweld van groepjes in Iran een staatsgreep beogen.
https://www.nu.nl/midden-(...)-revolutie-kent.html

Osint accounts melden al veel langer veel groot materieel richting midden Oosten, B2’s tankers e.d. gingen 2 weken geleden al die kant op en nu een grote Carrier met alle begeleiding.

Het is wachten tot de VS actief gaat worden in Iran en extreme islamieten een kopje kleiner maakt.

Mooi om hier te volgen.

twitter


Livestream Intel cams:

https://www.youtube.com/live/4E-iFtUM2kk

Hold on a minute, hang on. Breaking news! Steve Lookner:

https://www.youtube.com/@AgendaFreeTV/streams
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  dinsdag 24 maart 2026 @ 21:41:30 #2
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220424466
https://www.nrc.nl/nieuws(...)derhandelen-a4923836

Hij zou de Garde hun macht laten houden

quote:
Trump ziet in Mohammad Ghalibaf (64) de nieuwe leider van Iran: ’Hij is de man die het meest gerespecteerd wordt’
Tel Aviv- Hij deed verschillende vergeefse gooien naar het presidentschap, maar nu wordt Mohammad Ghalibaf (64) dan toch gezien als de belangrijkste leider van Iran

In ieder geval door de Verenigde Staten, die via hem een akkoord hopen te bereiken om de oorlog te beëindigen.
Correspondent Midden-Oosten
29 minuten geleden
Tot dusver werkt de parlementsvoorzitter niet mee. „

Het Iraanse volk eist een volledige en gruwelijke bestraffing van de agressors”, aldus Ghalibaf, na de verklaring van Donald Trump dat er onderhandelingen met Iran worden gevoerd, en dat een deal zelfs dichtbij is.

Na de dood van tientallen hoge functionarissen, waaronder Ali Khamenei en Ali Larijani, is Ghalibaf boven komen drijven als de ultieme insider, die zowel bij de Revolutionaire Garde, de politiek als het religieuze establishment over goede contacten beschikt.

Sommigen zien in hem een pragmaticus, maar hij staat toch vooral bekend om zijn harde standpunten, zowel tegenover het Westen als ten aanzien van tegenstanders in eigen land.

Afshin Ellian: verwijdering ayatollah-regime is de kortste weg richting goedkopere benzine en gas

De Amerikanen hebben niet officieel bevestigd dat er contact met hem is, maar alles wijst daarop. Israëlische functionarissen stellen onomwonden dat dat het geval is. .
.
Dat Amerika in Ghalibaf een gesprekspartner ziet, kan hem intern nog de nodige problemen opleveren. Zeker na de woorden van een Amerikaanse functionaris tegenover Politico, die in hem de man zegt te zien die een voor de VS goede deal kan regelen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220424468
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:16 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Wie is we?
We is geen partij in dit.
Ik woon in Amerika dus ik ben partij, ik ben we, Amerika.
pi_220424491
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:26 schreef HiZ het volgende:

[..]
Waarom niet? Het regime gedraagt zich als een zelfmoordsecte.
Het nijpende en snel toenemende zoetwater tekort waartegen weinig is ondernomen in Iran zou het regime wel eens fataal kunnen worden. Het is vergelijkbaar met de hongersnood die in Japan optrad toen de VS over een vrijwel volledige zeeblokkade rondom Japan beschikte. Het fanatisme hielp de japanners uiteindelijk niet. Het zette waarschijnlijk eerder aan tot het gebruik van fire-bombing en A-bommen door de tegenstander.

[ Bericht 0% gewijzigd door Digi2 op 24-03-2026 21:53:57 ]
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
Wees nutteloos, want zodra je nuttig bent wordt je gebruikt
  dinsdag 24 maart 2026 @ 21:46:41 #5
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220424497
3.000 Amerikaanse parachutisten stand-by voor interventie in het Midden-Oosten

quote:
3.000 Amerikaanse parachutisten stand-by voor interventie in het Midden-Oosten
Jippie 24-03-2026 20:27 print
De Amerikaanse regering onderzoekt militaire scenario's om de economische wurggreep in de Perzische Golf te beëindigen.

Bronnen binnen het Pentagon melden dat de inzet van 3.000 elite-parachutisten in gespecialiseerde luchtlandingseenheden serieus wordt overwogen om de geblokkeerde olietoevoer vanuit het Midden-Oosten te herstellen.

Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220424510
quote:
Benieuwd of we dezelfde futuristische wapens gebruiken als tegen Venezuela.
pi_220424511
quote:
Regering-Trump in verband gebracht met handel met voorkennis
Een kwartier voordat de Amerikaanse president Donald Trump vooruitgang meldde in de gesprekken met Iran en beloofde geen energie-infrastructuur aan te vallen, was er een piek in de oliehandel. Er werd voor meer dan een half miljard dollar verhandeld, op een normaal gesproken rustig moment.

De olieprijs daalde na Trumps aankondiging fors. Handelaren die op een snelle daling hadden ingezet, maakten flink veel winst.

Sommige marktanalisten vrezen dat er sprake was van handel met voorkennis. Dat is ook in de VS strafbaar.

Het vermoeden is dat de handelaren al op de hoogte waren van Trumps aankondiging doordat iemand rondom de president erover lekte. Het was niet voor het eerst dat er vlak voor een aankondiging van Trump extra veel beurstransacties waren.
https://nos.nl/artikel/26(...)andel-met-voorkennis
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  dinsdag 24 maart 2026 @ 21:51:04 #8
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220424523
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

pi_220424532
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Nee toch, dit kan niet. Met deze transparante en ethische regering.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_220424633
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Wat een verrassing zeg....
pi_220424689
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Dit is al een tijd aan de gang in het crypto wereldje. Vorig jaar al met de tariffs werden er ineens gigantische short posities geopend een paar minuten voor de aankondiging.
pi_220424695
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Verbijsterend.
  dinsdag 24 maart 2026 @ 22:56:42 #13
258333 Vis1980
Veni Vidi Vissie
pi_220424782
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 22:31 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Dit is al een tijd aan de gang in het crypto wereldje. Vorig jaar al met de tariffs werden er ineens gigantische short posities geopend een paar minuten voor de aankondiging.
En niemand die wat doet.
Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
  dinsdag 24 maart 2026 @ 23:11:09 #14
307622 Perox
(niet de echte)
pi_220424826
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 21:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

  dinsdag 24 maart 2026 @ 23:12:11 #15
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220424830
  dinsdag 24 maart 2026 @ 23:13:37 #16
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220424835
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 22:56 schreef Vis1980 het volgende:

[..]
En niemand die wat doet.
De opper rijken worden alleen maar rijker en een deel van de "armen" staat er ook nog eens op te simpen. Ultra rijken als Elon Musk zijn gewoon een probleem, of je nou conservatief of woke bent.
  dinsdag 24 maart 2026 @ 23:18:10 #17
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220424850
twitter
pi_220424965
twitter
pi_220425291
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 00:27 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
En dan een live uitzending van die onderhandelingen te geven waarbij Iran vance trollt door alleen over zijn ongepaste kleding te willen praten. 8-)
pi_220425310
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 maart 2026 23:18 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Dit is niks en alleen nog maar meer wel in het voordeel van Iran als ze besluiten ze te gebruiken.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_220425330
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 07:08 schreef Basp1 het volgende:

[..]
En dan een live uitzending van die onderhandelingen te geven waarbij Iran vance trollt door alleen over zijn ongepaste kleding te willen praten. 8-)
Lijkt mij puike televisie dit. _O_
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
pi_220425469
twitter
Vakman pur sang
  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 25 maart 2026 @ 08:00:36 #23
284411 crew  heywoodu
pi_220425509
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 07:49 schreef Lospedrosa het volgende:
[ x ]
Stukje bekende geschiedenis op de ochtend. Leuk, maar verder: ok.
pi_220425520
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:00 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Stukje bekende geschiedenis op de ochtend. Leuk, maar verder: ok.
Bekend? Ik denk dat nog geen 5% van de mensen dit verhaal kent.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
pi_220425527
Niks nieuws, gebeurde in de kruistochten ook. Beetje afleiding van het onderwerp jeweet
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_220425556
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 07:49 schreef Lospedrosa het volgende:
[ x ]
Ik weet het nog gekker. Christelijke partijen steunen bijna onvoorwaardelijk een regime dat honderdduizenden christenen verdrijft momenteel en heeft aangekondigd hun huizen te slopen. Zijn daar nou alle martelaren voor gestorven?
pi_220425565
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 07:49 schreef Lospedrosa het volgende:
[ x ]
Ja, in die tijden zijn er een hoop van dit soort dingen gedaan, uit naam van elk geloof dat er is.

Ik neem aan dat je dit post met als bedoeling dat iedereen hier zegt “wat een schoften, de VS en Israel doen het juiste, want het moet uitgeroeid worden”? of iets in die strekking?
pi_220425566
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:06 schreef Sabata het volgende:
Niks nieuws, gebeurde in de kruistochten ook. Beetje afleiding van het onderwerp jeweet
Misschien is het wel tijd voor een nieuwe kruistocht. Zo te zien kunnen de 'chosen' heiligelandiërs niet met het heilige land omgaan. :P
  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 25 maart 2026 @ 08:18:20 #29
284411 crew  heywoodu
pi_220425567
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:03 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Bekend? Ik denk dat nog geen 5% van de mensen dit verhaal kent.
Serieus? Wellicht dat ik het dan alleen van Da Vinci's Demons ken dan, dat kan, is ook alweer lang geleden. Maar goed, verder ga ik me inderdaad niet druk maken om wat de hele verre voorouders van Turken en Italianen meer dan een half millennium geleden wel of niet hebben gedaan, nee.
pi_220425581
Helikopter en een radar op dezelfde basis

twitter
pi_220425585
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:06 schreef Sabata het volgende:
Niks nieuws, gebeurde in de kruistochten ook. Beetje afleiding van het onderwerp jeweet
Waarbij het de vraag is hoeveel onschuldige burgers door de laffe kruisvaarders van Israël en de VS met hun bommen en granaten al gevallen zijn?
  Moderator woensdag 25 maart 2026 @ 08:33:04 #32
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220425613
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 07:49 schreef Lospedrosa het volgende:
[ x ]
Leuk. Maar, nou en? ¯\_(ツ)_/¯
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  Moderator woensdag 25 maart 2026 @ 08:36:13 #33
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220425625
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:22 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Waarbij het de vraag is hoeveel onschuldige burgers door de laffe kruisvaarders van Israël en de VS met hun bommen en granaten al gevallen zijn?
Het is niet bedoeling dat we dat weten natuurlijk. Sowieso moeten we alle dode burgers in Libanon en de Westelijke Jordaanoever met de mantel der liefde bedekken.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_220425634
quote:
Iran: 'VS onderhandelt met zichzelf'
Iran ontkent opnieuw dat het met de Verenigde Staten onderhandelt. "De VS onderhandelt met zichzelf", zegt een woordvoerder van het Iraanse leger tegen Iraanse staatsmedia. "Mensen zoals wij kunnen nooit opschieten met mensen zoals jullie", was de boodschap richting de VS.

Dat lijkt een reactie op uitspraken van Trump dat Iran bereid zou zijn tot afspraken om de oorlog te beëindigen. De VS zou een vijftienpuntenplan aan Iran hebben voorgelegd, vertelden Amerikaanse veiligheidsbronnen aan The New York Times en Reuters.
bron: https://www.nu.nl/midden-oostenconflict/6390040/live-iran-hoont-opmerkingen-trump-weg-vs-onderhandelt-met-zichzelf.html

Het lijkt vooral een wanhopige poging van Trump om de olieprijzen laag te houden en de beurskoersen hoog.
pi_220425637
Nah :P
twitter
pi_220425639
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:18 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Misschien is het wel tijd voor een nieuwe kruistocht. Zo te zien kunnen de 'chosen' heiligelandiërs niet met het heilige land omgaan. :P
Ja, moslims gaan naar Mekka om hun God te eren, christenen gingen ten tijde van het Heilige Roomse Rijk op kruistocht.
  woensdag 25 maart 2026 @ 08:41:19 #37
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220425650
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:37 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
bron: https://www.nu.nl/midden-oostenconflict/6390040/live-iran-hoont-opmerkingen-trump-weg-vs-onderhandelt-met-zichzelf.html

Het lijkt vooral een wanhopige poging van Trump om de olieprijzen laag te houden en de beurskoersen hoog.
@Lospedrosa niet eens onderhandeld met De bond van ramenwassers
pi_220425683
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:37 schreef SymbolicFrank het volgende:

[..]
Ja, moslims gaan naar Mekka om hun God te eren, christenen gingen ten tijde van het Heilige Roomse Rijk op kruistocht.
'God verhoedde' dat iemand die 'Roomse' motor aantrapt deze eeuw. :X
  woensdag 25 maart 2026 @ 08:51:25 #39
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_220425691
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 07:49 schreef Lospedrosa het volgende:
[ x ]
800 dappere mannen
Please consider the environment before printing this post
  Moderator woensdag 25 maart 2026 @ 08:52:41 #40
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220425695
quote:
1s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:50 schreef Since2003 het volgende:

[..]
'God verhoedde' dat iemand die 'Roomse' motor aantrapt deze eeuw. :X
In de VS doen ze toch al aardig hun best om het een religieuze oorlog te maken.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_220425713
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:37 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
bron: https://www.nu.nl/midden-oostenconflict/6390040/live-iran-hoont-opmerkingen-trump-weg-vs-onderhandelt-met-zichzelf.html

Het lijkt vooral een wanhopige poging van Trump om de olieprijzen laag te houden en de beurskoersen hoog.
Nou ja, het scheppen van een alternatieve versie van de realiteit waar een groot deel van z'n achterban klakkeloos in meegaat is een van de dingen waar Trump om de een of andere reden vrij effectief in is.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_220425724
Dus de VS is aan het onderhandelen met zichzelf om de oorlog te stoppen, maar Israël wil gewoon doorgaan. Oh en tegelijkertijd neemt Israël even 10% van Libanon in onder "een buffer om Israel veilig te stellen":

quote:
Israel says it will seize parts of southern Lebanon as ‘defensive buffer’
Israel said on Tuesday it would seize parts of southern Lebanon to create what it called a “defensive buffer”, while Benjamin Netanyahu vowed to continue striking Iran, dimming hopes of de-escalation even as Donald Trump talked up the prospects of a deal to end the conflict.

During a meeting with the military chief of staff, Israel defence minister Israel Katz said Israeli forces would “control the remaining bridges and the security zone up to the Litani”, a river in Lebanon that meets the Mediterranean about 30km (20 miles) north of Israel’s border.

Katz’s remarks appeared to suggest the presence of Israeli troops could become prolonged, with Hezbollah, the powerful Iran-backed armed group, calling the move an “existential threat” to the Lebanese state.

Katz added all bridges over the Litani river, which he said had been used by Hezbollah to move operatives and weapons into southern Lebanon, “have been blown up and the IDF will control the remaining bridges”.
pi_220425758
What in the actual fuck? Die Hegseth is ook echt een idioot hoor. Ben je soldaat in de VS en wil je je landgenoten beschermen voor een minister van defensie die Call of Duty cosplayed en geilt op oorlog.

quote:
Hegseth ‘disappointed’ by idea of ceasefire with Iran, says Trump
Defense Secretary Pete Hegseth and Joint Chiefs of Staff Chair Gen. Dan Caine were “disappointed” by the idea of a U.S.-negotiated ceasefire with Iran, President Trump said Tuesday.

Hegseth and Caine were “the only two people that were quite disappointed” the U.S.-Israeli war against Tehran may soon come to an end, Trump said in the Oval Office following the swearing in of Homeland Security Secretary Markwayne Mullin.

“I think this thing’s going to be settled very soon and they go, ‘Oh, that’s too bad.’ Pete didn’t want it to be settled,” Trump said.

“They were not interested in settlement. They were interested in just winning this thing,” he added.

Trump has repeatedly given contrasting signals as to the potential length and scope of the war, which is now in its fourth week. At one moment he suggested talks are taking place that could have the conflict quickly coming to an end, while suggesting at another that new attacks could take place on Tehran’s energy infrastructure should negotiations fall through.

On Tuesday he declared victory given Iran’s degraded military capability and asserted a regime change had happened, as most of the country’s top leaders had been killed in the bombing campaign. Iran’s supreme leader was among those killed, though his son has now been appointed the new supreme leader.

“You know, I don’t like to say this, we’ve won this, because this war has been won, the only one that likes to keep it going is the fake news,” Trump said, taking a swipe at media coverage of the war, which has threatened to engulf the Middle East.

Hegseth, who was also in the room, said the Defense Department “sees ourselves as part of this negotiation as well. We negotiate with bombs.”

Since the start of the war on Feb. 28, 13 U.S. service members have died and another 290 have been wounded. Of those injured, 35 have yet to return to duty, according to U.S. Central Command spokesperson Navy Capt. Tim Hawkins.
pi_220425789
Het cadeau dat Trump (in zijn hoofd) voor Iran voor ogen heeft zal wel de straat van Hormuz worden. Waar dan enorme tol bedragen gaan worden gevraagd en uiteraard hij en in mindere mate Iran eraan gaan verdienen. Uiteraard wordt de rekening betaald door de afnemers van de goederen en olie.

Verder wordt meer en meer duidelijk dat de democratie in de VS aan gruzelementen ligt en naar voorbeeld van andere dictaturen alleen "goedgekeurde informatie" gepubliceerd mag worden.
Trump wilt graag van de USA een soort Rusland 2.0 maken.
Benieuwd wat er in de VS gaat gebeuren mocht hij de Midterms verliezen.
pi_220425799
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:37 schreef Since2003 het volgende:
Nah :P
[ x ]
82% van de overige 10% natuurlijk.
If you're absent during my struggle, don't expect to be present during my succes. - Will Smith
  woensdag 25 maart 2026 @ 09:08:12 #46
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220425801
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 09:06 schreef AFA2022 het volgende:
Het cadeau dat Trump (in zijn hoofd) voor Iran voor ogen heeft zal wel de straat van Hormuz worden. Waar dan enorme tol bedragen gaan worden gevraagd en uiteraard hij en in mindere mate Iran eraan gaan verdienen. Uiteraard wordt de rekening betaald door de afnemers van de goederen en olie.

Verder wordt meer en meer duidelijk dat de democratie in de VS aan gruzelementen ligt en naar voorbeeld van andere dictaturen alleen "goedgekeurde informatie" gepubliceerd mag worden.
Trump wilt graag van de USA een soort Rusland 2.0 maken.
Benieuwd wat er in de VS gaat gebeuren mocht hij de Midterms verliezen.
Hoe lang zou het duren voor de antidemocratische partijen Europa in iets vergelijkbaars transformeren?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220425811
quote:
14s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:36 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Het is niet bedoeling dat we dat weten natuurlijk. Sowieso moeten we alle dode burgers in Libanon en de Westelijke Jordaanoever met de mantel der liefde bedekken.
En die worden eufemistisch collateral damage genoemd om de geindoctrineerde wakkere schaapjes maar te laten geloven dat het dan niet zo erg is. :')
  Moderator woensdag 25 maart 2026 @ 09:13:49 #48
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220425824
quote:
0s.gif Op woensdag 25 maart 2026 09:10 schreef Basp1 het volgende:

[..]
En die worden eufemistisch collateral damage genoemd om de geindoctrineerde wakkere schaapjes maar te laten geloven dat het dan niet zo erg is. :')
Ja maar 7 oktober en dan mag ineens alles. :!
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_220425829
quote:
85s.gif Op woensdag 25 maart 2026 08:52 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
In de VS doen ze toch al aardig hun best om het een religieuze oorlog te maken.
Het rassenconflict wit/zwart/geel/whatever is over het geheel heen lang niet zo gepassioneerd als het religieuze aspect van die maatschappij. Dat kan zeker nog wel eens een ding worden. Er wonen meer Joden buiten Israël dan binnen Israël.

[ Bericht 11% gewijzigd door Jippie op 15-04-2026 23:07:21 ]
pi_220425860
twitter

Dubai wordt op deze manier heel gauw weer een woestijn. Nu hopen dat mensen daar weg kunnen voor de boel uitdroogt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')