Zegt mij zo niets, ik ken ze weel dat hij zijn cape omslaat en die veranderde dan in het logo op de fles.quote:Op woensdag 24 juni 2026 16:02 schreef Hiddendoe het volgende:
Het onderstaande clipje is niet wat ik zoch, ik zocht dat filmpje waar een vrouw door een gemaskerde man mee wordt genomen naar een strand oid, vervolgens zijn ooglapje afdoet en een fles sherry te voorschijn haalt en dan hoor je ook die voice-over.
"Het geheim dat je deelt met Sandeman."
Bekijk deze YouTube-video
[ afbeelding ]
Is niet normaal. Maar toen wisten we niet beter.quote:Op woensdag 24 juni 2026 17:35 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]Zo leer je wel je lesje.
Ik heb nooit gerookt,maar desondanks genoeg meegerookt. In huis, in de auto..Was allemaal heel normaal.
Die rokerij heeft mijn moeder zeker 10 jaar van haar leven gekost schat ik, ze rookte op het laatst zo voor 500/600 per maand.
quote:Op woensdag 24 juni 2026 17:39 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Is niet normaal. Maar toen wisten we niet beter.
Mijn vader rookte niet. En toch gestorven aan longkanker. Die veroorzaakt werd door een inpandige voliere.
De uitwerpselen van vogels zijn blijkbaar ook kankerverwekkend.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |