Tenzij congress het huishoudboekje uit de la trekt en de regering ter verantwoording roept. Toegegeven, dat zal niet gebeuren zolang Johnson er zit, maar als de wereld er in de midterms anders uit gaat zien kan het wel 's vervelende gevolgen hebben voor Trump.quote:Op zondag 15 maart 2026 21:24 schreef Akathisia het volgende:
Vergeet niet hè, de Afghanistan-expeditie heeft de VS 2.3 trillion gekost en 10 billion is slechts 0.4% van 2.3 trillion! Operatie Iraqi Freedom, welke daar nagenoeg parallel aan liep, kostte 3 trillion! Dat is samen 5.3 trillion! 10 billion daarvan is niet eens 0.19%!
Stel de VS blijft dit uitgavenpatroon hanteren, dan kunnen ze nog 8.8 jaar door gaan om die 2.3 of 20.3 jaar om die 5.3 trillion te halen.
Israël wil graag de hele regio tegen hun en de VS laten vechten zolang die er nog zijn, zodat Trump moeilijk de aftocht kan blazen zonder er uit te zien als een grote lafaard.quote:Op zondag 15 maart 2026 21:42 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Kijk, daar kun je iets meer mee uitrichten dan de 2500 militairen van de VS.
Eh, Libanon? Wat zijn ze daar allemaal van plan dan?quote:Op zondag 15 maart 2026 21:42 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Kijk, daar kun je iets meer mee uitrichten dan de 2500 militairen van de VS.
Zolang Hezbollah niet ontwapend wordt zullen ze waarschijnlijk opnieuw een bufferzone tot aan de Litani rivier gaan bezetten.quote:Op zondag 15 maart 2026 21:46 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Eh, Libanon? Wat zijn ze daar allemaal van plan dan?
Het voelt allemaal een beetje alsof Israël denkt: Nu Trump er nog zit moeten we even snel overal vol op gaan, want hierna kan het niet meer.
Het is meer om de illegale terroristische Palestijnen aldaar uit te roeien nu de centjes uit Teheran niet meer komen.quote:Op zondag 15 maart 2026 21:46 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Eh, Libanon? Wat zijn ze daar allemaal van plan dan?
Het voelt allemaal een beetje alsof Israël denkt: Nu Trump er nog zit moeten we even snel overal vol op gaan, want hierna kan het niet meer.
Eerst een bufferzone, maar zodra Israel over voldoende Iron Beam systemen beschikt kan dat wel eens het vervolg zijn. Het wordt simpelweg steeds moeilijker voor de tegenstanders het toenemende technologisch overwicht te doorbreken.quote:
De Iron Dome wordt steeds dunner. Het is in het voordeel van Israël om de oorlog zo snel mogelijk te verplaatsen naar de buurlanden, anders krijgen ze klappen.quote:Op zondag 15 maart 2026 22:03 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Eerst een bufferzone, maar zodra Israel over voldoende Iron Beam systemen beschikt kan dat wel eens het vervolg zijn. Het wordt simpelweg steeds moeilijker voor de tegenstanders het toenemende technologisch overwicht te doorbreken.
Naïef als ik ben dacht ik dat deze hele oorlog ging om bestuursverandering in Iran.quote:Op zondag 15 maart 2026 22:01 schreef UitStraling het volgende:
Zie het als een nieuwe levenskans voor de Libanezen, die worden al jaren onder de knoet gehouden door Iran en de Palestijntjes.
Die zitten daar ook tot in de haarvaten van de maatschappij, ook in Gaza.quote:Op zondag 15 maart 2026 22:05 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Naïef als ik ben dacht ik dat deze hele oorlog ging om bestuursverandering in Iran.
Ja, dat was te verwachten. Alle agressieve grootmachten zijn binnenkort oorlog aan het voeren. En te vroeg voor de EU om een vuist te kunnen maken.quote:
Inderdaad. Hij faciliteert dat allemaal. Hij is gek op sterke dictators, want dat wil hij zelf ook zijn. En de belangrijkste vraag is dus nu, waar de VS overal gaat vechten en met welke bondgenoten.quote:Op zondag 15 maart 2026 22:17 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ook weer Trump zijn schuld neem ik aan?
Het blijft voor mij kofiedik kijken hoeveel voorraad aan Iron Dome missiles er nog beschikbaar is. Eveneens hoeveel raketten Hezbollah en Iran nog kunnen lanceren. De introductie van Iron beam is vooral bedoelt om goedkoop korte afstands raketten en drones uit te schakelen. Het helpt niet tegen lange afstands raketten die vanuit Iran gelanceerd worden. Dergelijke raketten en lanceer-inrichtingen zijn echter veel groter en eenvoudiger te detecteren en uit te schakelen mits men luchtoverwicht heeft. Iran heeft echter een enorm oppervlak en dat maakt het moeilijk in te schatten in hoeverre de VS en Israel erin slagen die lanceer-inrichtingen en raketten te detecteren en vernietigen. Voorlopig blijft het imo koffiedik kijkenquote:Op zondag 15 maart 2026 22:04 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
De Iron Dome wordt steeds dunner. Het is in het voordeel van Israël om de oorlog zo snel mogelijk te verplaatsen naar de buurlanden, anders krijgen ze klappen.
Wel weapons of mass destruction.quote:
Is die pet echt?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |