Foutje excusesquote:Op zondag 15 maart 2026 17:09 schreef Donna het volgende:
[..]
Waarom quote je mij? Ik vraag toch hetzelfde?
Want op dat feestje waren geen bacteriën ? Er zaten vast meer mensen dan afgelopen week in de wachtkamer van de huisarts.quote:Op zondag 15 maart 2026 20:20 schreef Jenn1806 het volgende:
[..]
Nou precies dit! Waar is die vent van haar in dit verhaal?? Dat is toch ook een halfbakken soepstengel als ie dit allemaal maar normaal vindt 🙄
is niet alleen voor haar zelfquote:Op zondag 15 maart 2026 21:38 schreef Lalaland79 het volgende:
Veraurru maakt voor dr zelf een snackbox voor de vlucht naar Bonaire. Echt hoezo oud ben je? Je hoeft je toch niet vol te proppen? Je krijgt eten aan boord en kunt altijd nog iets extra's kopen.
Ik snap dat je iets meeneemt, doe ik ook, maar zo'n box vol???
Ik denk niet alleen in het weekend!quote:Op maandag 16 maart 2026 05:35 schreef brilduiker1973 het volgende:
Ik schrik wel hoor. Wat ik hier las: vrijdag patat, zaterdag kapsalon en zondag pizza ( zag ik).
En M dan? Potjes? Triest.
Zal dit nu elk weekend zo zijn? Ik denk niet dat het weekmenu nog wordt getoond op deze manier.
Hopen wordt in dit geval het uitstellen van een teleurstelling.quote:Op maandag 16 maart 2026 06:38 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
Sanneke doet alsof ze de afgelopen tijd onder een brug hebben geleefd en nu voor het eerst weer in een warm kamer met bed slaapt.
Ze hebben er zelf voor gekozen Mijan in een stacaravan geboren te laten worden terwijl ze op zoek waren naar een nieuw huis.
En nee Sanneke, wat jij nu hebt (een relatief goedkope sociale huurwoning met waarschijnlijk huurtoeslag) is echt lang niet voor iedereen vanzelfsprekend.
Edit: ze lijkt wel positief, ik hoop dat het zich doorzet en dat ze lekker vaak naar buiten gaat
Huh? Ze steekt ook niet onder stoelen of banken dat de kinderen vloeiend Engels spreken oa door het gamen...begin te vermoeden dat die vrouw echt serieuze mentale issues heeft..quote:Op maandag 16 maart 2026 00:18 schreef Latteanais het volgende:
DBM schrijft op 5 maart bij Jessica Huttinga,iemand met een TOS (taalontwikkelingsstoornis) dat Flip verbale dyspraxie heeft. Best bijzonder dat ze het altijd wel over laxeren en darmproblemen heeft maar nergens benoemt dat er nog meer problemen met haar vriendje zijn (buiten de autisme- en hoogbegaafdheidsonderzoeken).
Natuurlijk vind ik het goed dat ze dit niet op haar eigen insta benoemt maar waarom dan wel op de insta van iemand anders? En waarom wel zijn poepproblemen?
Waarom wel zijn privacy respecteren bij zijn ene diagnose en niet bij een andere (misschien nog wel gevoeliger liggend) probleem?
Omdat ze het gepost heeft mag het hier besproken worden... enige wat niet mag is als je deze info via via gehoord hebquote:Op maandag 16 maart 2026 06:46 schreef Loveischocolala het volgende:
Maar waarom het hier dan noemen @:latteanais dbm heeft op iemand gereageerd erover en niet op haar eigen gezet vast met een reden.
Ik weet het… maar ik wilde nog iets positiefs zeggen want anders is het allemaal zo negatiefquote:Op maandag 16 maart 2026 06:51 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Hopen wordt in dit geval het uitstellen van een teleurstelling.
En als ze naar buiten gaat zal het zijn om haar geschooide appie-kraskaarten te innen en de Action leeg te kopen want nog niet genoeg speelgoed en meuk.
Oké. Iets posities dan: ze zegt dat ze de afgelopen weken vaak gekookt heeft. Misschien gaat ze dat hier ook weer oppakken.quote:Op maandag 16 maart 2026 07:08 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
[..]
Ik weet het… maar ik wilde nog iets positiefs zeggen want anders is het allemaal zo negatief
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |