quote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:03 schreef nietzman het volgende:
[..]
Dat mensen denken dat het financieel aantrekkelijker en efficiënter is om dit soort dingen te scripten in plaats van gewoon tactisch een paar loonies naast elkaar te zetten.
We hebben zelfs een FOK!ker gehad die mee heeft gedaan 1 (of 2 alweer) jaar geleden. Heeft toen verslag gedaan in de SC van First Dates in RLS .quote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:13 schreef EvilSkittle het volgende:
[..]
M’n neefje heeft ook meegedaan. Inderdaad helemaal niks gescript. Met een beetje knippen en plekken valt er altijd wel wat van zo’n etentje te maken. En dan zijn er nog de mensen zoals deze knul die zelf besluiten om er een show van de maken.
Alles op TV is gescript, ook al die kijken zonder kopen achtige troep, of help mijn man is een klusser.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:03 schreef nietzman het volgende:
[..]
Dat mensen denken dat het financieel aantrekkelijker en efficiënter is om dit soort dingen te scripten in plaats van gewoon tactisch een paar loonies naast elkaar te zetten.
Ik had een collega die aan de Undatables heeft meegenaamquote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:23 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
We hebben zelfs een FOK!ker gehad die mee heeft gedaan 1 (of 2 alweer) jaar geleden. Heeft toen verslag gedaan in de SC van First Dates in RLS .
Lijkt mij best sneu als je overal in denkt te zien dat het gescripte troep is.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:24 schreef raptorix het volgende:
[..]
Alles op TV is gescript, ook al die kijken zonder kopen achtige troep, of help mijn man is een klusser.
Of het is sneu voor degene die het script moet schrijven. Al die geloofwaardigheid in één klap verdwenen...quote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:47 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Lijkt mij best sneu als je overal in denkt te zien dat het gescripte troep is.
Ik ken wat mensen die in de productie teams zitten, met help mijn man is een klusser doen ze ook niet in echt in 3 dagen, dus ze zorgen dat er visueel een beetje fatsoenlijk uit ziet, en de weken na de uitzendingen maken ze het goed.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 13:47 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Lijkt mij best sneu als je overal in denkt te zien dat het gescripte troep is.
Ah.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 15:09 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik ken wat mensen die in de productie teams zitten, met help mijn man is een klusser doen ze ook niet in echt in 3 dagen, dus ze zorgen dat er visueel een beetje fatsoenlijk uit ziet, en de weken na de uitzendingen maken ze het goed.
Dat is het punt niet, ze faken ook niet weer alles, maar dat is juist het hele punt met dit soort formats dat het gewoon vrij saai is als er niks gebeurt, of er geen verassende zaken in zitten. In de VS gaan ze nog verder, daar gebruiken ze gewoon acteurs voor vrijwel alle grote "realitiy" series. Kun je ook gewoon checken omdat die acteurs dat verplicht op IMDB moeten zetten.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 16:08 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Ah.
Die medewerker doet ook alles op tv. Goed punt.
Je was het gewoon zelf he. Geef maar toe ..quote:Op vrijdag 13 maart 2026 11:27 schreef nostra het volgende:
[..]
Een vriend van me heeft meegedaan (en werd hier redelijk afgeschoten - ook wel een beetje terecht), dus in ieder geval een deel is gewoon legit.
Haha nee, gelukkig niet. Maar goed, hij kwam uit een zware depressie (TS, gesloten afdeling) en daar ging vervolgens de hele date over. Snap dat je het ergens in het begin van daten wel wil aanstippen, maar dit was wat teveel rugtasje voor een first date. Ze hebben daarna nog wel even gedate geloof ik, maar liep verder op niets uit.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 16:42 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Je was het gewoon zelf he. Geef maar toe ..
quote:Op vrijdag 13 maart 2026 16:23 schreef raptorix het volgende:
Dat is het punt niet, ze faken ook niet weer alles
Ok dan.quote:
Rare manier om iemand af te wijzen bij een eerste date als je elkaar verder niet kent. Lijkt me gescript.quote:Lineke hoeft zijn nummer niet. „Even goede vrienden, dat sowieso”, zegt Lineke.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |