Heel veel geluk + een beetje wijsheid - een beetje pechquote:Op vrijdag 20 maart 2026 16:42 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen?
Met de laatste tik gisterenavond zal ik ook ongeveer op -1% YTD uitkomen als de beleggingsfondsen van NT en Cardano maandag koersen publiceren. Vallen best wat deposito's vrij bij mij komende weken dus maar eens zien hoe het gaat en of ik mijn exposure al wil vergroten. De top is er wel af maar de koersen zijn nog steeds stevig in historisch perspectief.quote:Op zaterdag 21 maart 2026 00:06 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Bij sluiten ongeveer 1% in de min sinds ik weer ben ingestapt in februari / maart.
Stond paar dagen terug nog 3% in de plus.
Mijn rendement is -1,54%, terwijl de AEX +0,99% heeft gedaan. Ik zie nog geen paniek op de beurs en vind het daarom nog te vroeg om te zoeken naar 'koopjes'.quote:Op vrijdag 20 maart 2026 15:59 schreef Faraday01 het volgende:
Als ik het koersverlies vandaag nog over sla op het deel beleggingsfondsen dat ik heb sta ik met vandaag erbij precies op 0% rendement voor dit jaar. Dat valt me nog best meeHoe varen jullie op het moment?
Lang in het groen gestaan maar na vrijdag -0,67%quote:Op vrijdag 20 maart 2026 15:59 schreef Faraday01 het volgende:
Als ik het koersverlies vandaag nog over sla op het deel beleggingsfondsen dat ik heb sta ik met vandaag erbij precies op 0% rendement voor dit jaar. Dat valt me nog best meeHoe varen jullie op het moment?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
Jup, ik stel de maandelijkse inleg eventjes uit, zal nog wel wat meer zakken, dus even van profiteren.quote:
Heb je een pijl naar rechts in je logo staan?quote:Op maandag 23 maart 2026 08:35 schreef Seven. het volgende:
Ik heb m'n opties maar gehouden, het kwam niet meer in de buurt van de $390. En vermoedelijk duurt het ook nog wel even.
Aaaand it's gone.quote:
Heel de wereld waggelt achter Trump de rattenvanger aan.quote:Op maandag 23 maart 2026 12:52 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Bizar hoe makkelijk de beurs te manipuleren is door Trump. Geloofwaardigheid en verleden lijkt gewoon totaal niet uit te maken.
Die kans acht ik grootquote:Op maandag 23 maart 2026 13:33 schreef Farenji het volgende:
Zou er nu weer een groepje insiders flink gecashed hebben, zoals al eerder is gebeurd? "let op jongens, snel zo veel mogelijk kopen want ik ga over 20 minuten een aankondiging doen!"
Vorige keer was Trump daar zelfs trots op, dat zijn vrienden op 1 dag miljoenen of miljarden verdiend hadden doordat hij een bepaalde maatregel had opgeheven.quote:Op maandag 23 maart 2026 13:33 schreef Farenji het volgende:
Zou er nu weer een groepje insiders flink gecashed hebben, zoals al eerder is gebeurd? "let op jongens, snel zo veel mogelijk kopen want ik ga over 20 minuten een aankondiging doen!"
De dag is nog niet voorbijquote:
Als Trump over 3 jaar weg is, gaat een beerput open nog veel groter dan wij ons nu al kunnen voorstellen.quote:
De trade-off is dan JD Vance.quote:Op dinsdag 24 maart 2026 00:04 schreef Farenji het volgende:
[..]
Die gast gaat echt niet uit zichzelf weg. Ik hoop dat ie minder dan 3 jaar te leven heeft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |