En waarom zou je dit als volwassen vrouw willen delen? Maar om 1 ding: AANDACHTquote:Op donderdag 5 maart 2026 17:42 schreef lila01 het volgende:
MCW
Mies weegt op dit moment 50 kg.
(deelt ze net in haar stories als Tim haar optilt)
En hoe toevallig. Sofie plaatst een foto van de kat.quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:35 schreef FluVo67 het volgende:
In de vlog laten de Nagelkerkjes ons weer genieten van de cultuur van Oeganda. Gefilmd vanuit de auto. En Jan heeft weer een raadseltje: wat kost deze hotelkamer? En zoals altijd met de raadseltjes van Jan geeft hij zelf even later het antwoord. Sofie komt niet over alsof ze er erg van geniet, chagrijnig hoofd. steeds. Maar ze wil nog veel reizen want dat kan als je 60 bent niet meer ofzo. Nooit geweten dat het dan stopt, weer wat geleerd vandaag.
Dat is toch juist de bedoeling van elke influencerquote:Op donderdag 5 maart 2026 18:02 schreef SterreKaatje het volgende:
[..]
En waarom zou je dit als volwassen vrouw willen delen? Maar om 1 ding: AANDACHT
Laat ik het anders zeggen: Waarom zou je aandacht willen genereren over je ongezonde gewicht en leefstijl. Als volwassen moeder van 4 kinderen? Op welke manier kick je dan op aandacht? Maar dat zie jij in het geval van Michelle denk ik anders, gezien je posting hier.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat is toch juist de bedoeling van elke influencer
Wat ik al zei, dat doen de meeste influencers.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:16 schreef SterreKaatje het volgende:
[..]
Laat ik het anders zeggen: Waarom zou je aandacht willen genereren over je ongezonde gewicht en leefstijl. Als volwassen moeder van 4 kinderen? Op welke manier kick je dan op aandacht? Maar dat zie jij in het geval van Michelle denk ik anders, gezien je posting hier.
Op donderdag 5 maart 2026 18:16 schreef SterreKaatje het volgende:
Leerzaam idd! Jan: ‘in Spanje zie je baina gin kindere hier zie je heul veul kindere, kijk daar hejje weer een baby’quote:Op donderdag 5 maart 2026 17:35 schreef FluVo67 het volgende:
In de vlog laten de Nagelkerkjes ons weer genieten van de cultuur van Oeganda. Gefilmd vanuit de auto. En Jan heeft weer een raadseltje: wat kost deze hotelkamer? En zoals altijd met de raadseltjes van Jan geeft hij zelf even later het antwoord. Sofie komt niet over alsof ze er erg van geniet, chagrijnig hoofd. steeds. Maar ze wil nog veel reizen want dat kan als je 60 bent niet meer ofzo. Nooit geweten dat het dan stopt, weer wat geleerd vandaag.
Zij neemt haar volgers in de maling met haar zielige gedoe. Als je echt geen geld hebt koop je geen spullen zoals die gele lamp, afdruiprek, eierschaal etc. Dan koop je dingen die je écht nodig hebt.quote:Op donderdag 5 maart 2026 15:20 schreef Moppie1982 het volgende:
Sanneke lult om het lullen
Ja ik weet dat het een luxe is dat we het gelijk kunnen kopen, en ik wil het nu
Volgende story ja maar geld is bijna op
Bla bla bla
Je loopt te schooien om tikkies maar je hebt gewoon gespaard
Hoe komt hij aan hun nummers, vraag ik me dan afquote:Op donderdag 5 maart 2026 18:31 schreef JaNeeDan het volgende:
Wat schattig, Timmie heeft de vriendinnen van MCW een app gestuurd of ze langs wilden komen omdat MCW ze zo miste🥹
14 maart toch?quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:29 schreef Deisyy het volgende:
Heeft Sanneke al een streefdatum voor de verhuizing?
Dat had ik hier inderdaad gelezen, maar misschien was het inmiddels veranderd.quote:
Ze heeft laatst zo’n vragensticker geplaatst en daar kreeg ze deze vraag. Haar antwoord: de 14e.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:29 schreef Deisyy het volgende:
Heeft Sanneke al een streefdatum voor de verhuizing?
Ze heeft mij geblokkeerd, dus ik heb die sticker gemistquote:Op donderdag 5 maart 2026 18:32 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ze heeft laatst zo’n vragensticker geplaatst en daar kreeg ze deze vraag. Haar antwoord: de 14e.
14 maartquote:Op donderdag 5 maart 2026 18:29 schreef Deisyy het volgende:
Heeft Sanneke al een streefdatum voor de verhuizing?
Hahaha, dat vroeg ik me ook af. Maar tegelijkertijd dacht ik dat het misschien wel normaal is om de nummers van de vrienden van je partner te hebben. Mijn man en ik hebben dat niet.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:31 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Hoe komt hij aan hun nummers, vraag ik me dan af
Maximaal kleffenquote:Op donderdag 5 maart 2026 18:31 schreef JaNeeDan het volgende:
Wat schattig, Timmie heeft de vriendinnen van MCW een app gestuurd of ze langs wilden komen omdat MCW ze zo miste🥹
Ik denk dat het huis wel (zo goed als) klaar is. Maar de keet? Nee, die is dan niet leeg en schoon. En de tuin bij de keet zal ook nog een klus zijn vermoed ik.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:34 schreef Maretakje het volgende:
[..]
14 maart
Ik denk niet dat ze dat gaat redden. Althans huis niet klaar.
Hier ook niet hoorquote:Op donderdag 5 maart 2026 18:34 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Hahaha, dat vroeg ik me ook af. Maar tegelijkertijd dacht ik dat het misschien wel normaal is om de nummers van de vrienden van je partner te hebben. Mijn man en ik hebben dat niet.
Mij ook hoor. Maar anoniem is zo’n vragensticker ook zichtbaar. Gelukkig maar! Aan haar linkjes heb ik niks, daar valt anoniem niet op te klikken😩quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ze heeft mij geblokkeerd, dus ik heb die sticker gemist
Goed om te horen, ik vroeg me al af of wij heel raar zijn.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:36 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Hier ook niet hoor
Zou hij die vriendinnen uberhaupt een beetje kennen?
Dan heeft Dion mooi nog ruim twee weken de tijd om de keet aan kant te maken.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:35 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Ik denk dat het huis wel (zo goed als) klaar is. Maar de keet? Nee, die is dan niet leeg en schoon. En de tuin bij de keet zal ook nog een klus zijn vermoed ik.
Ik kijk af en toe weleens met het linkje uit de OP, maar vind dat eigenlijk teveel werk voor niets.quote:Op donderdag 5 maart 2026 18:36 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Mij ook hoor. Maar anoniem is zo’n vragensticker ook zichtbaar. Gelukkig maar! Aan haar linkjes heb ik niks, daar valt anoniem niet op te klikken😩
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |