abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 22 april 2026 @ 02:13:00 #151
174940 W00fer
Maar echt
pi_220630245
quote:
81s.gif Op dinsdag 21 april 2026 22:43 schreef Watmoetjenou het volgende:
Ik zit al vanaf 2014 in een massaclaim tegen Vodafone, daar valt echt geen geld uit te halen. De zaak loopt nog steeds, en niemand heeft nog een cent ontvangen. Ik verwacht dat dan ook niet, en net als bij dit verhaal, reken je maar niet rijk met ook maar 1 cent, laat staan ¤2500,- _O-
Ik heb ook meegedaan aan die zaak met Adobe en wat je daar ziet is een kleine overwinning, dan weer een soort fundraiser, dan weer een soort kort geding om dossiers te krijgen. En chapeau dat ze het proberen maar het is ellenlange strijdt om een fout die inmiddels eigenlijk al iedereen vergeten is.
Friettent dikke Willie, met Willie
pi_220630281
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 april 2026 22:45 schreef Watmoetjenou het volgende:

[..]
Ik weet niet wat je allemaal loopt te mauwen, maar jij raad dus een bedrijf aan om mee te gaan op een afpersing, wat eerst 1 miljoen is, volgend jaar 10 miljoen, en het jaar daarop 100 miljoen?

Ik vind Odido een kutbedrijf, maar het is zeer verstandig om niet mee te gaan in dit soort praktijken.
Al 30 keer geschreven, dit soort organisaties kijken wel uit om hun naam te grabbel te gooien, mensen denken dat dit soort collectieven wat matig georganiseerde hackers zijn die maar wat doen, echter dit zijn zeer proffesionele bendes met een duidlelijke organisatie structuur, sterker nog ze houden er ook morele waarden op na, hebben gewoon een helpdesk, PR, security, HR, etc.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  donderdag 23 april 2026 @ 09:50:32 #153
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220637875
twitter
  donderdag 23 april 2026 @ 09:53:27 #154
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220637891
Leuk die massaclaim maar wat heb je eraan als je 2 tientjes ofzo krijgt :') Ze hadden gewoon dat half miljoen moeten lappen.
  donderdag 23 april 2026 @ 10:46:26 #155
16266 MissHobje
Dat zou ik ook zeggen!
pi_220638283
quote:
7s.gif Op donderdag 23 april 2026 09:53 schreef Starhopper het volgende:
Leuk die massaclaim maar wat heb je eraan als je 2 tientjes ofzo krijgt :') Ze hadden gewoon dat half miljoen moeten lappen.
Beter iets dan niets :P
[b]Hobbelicious is back!
[/b]
  donderdag 23 april 2026 @ 12:39:09 #156
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220639076
Hackers stelen data van bijna alle inwoners Epe en ook zo'n duizend ID-bewijzen

Alle inwoners van het Gelderse Epe krijgen deze week een brief over de grootschalige datadiefstal die vorige maand heeft plaatsgevonden. De cybercriminelen maakten namen, adressen en burgerservicenummers van vrijwel alle inwoners buit.

Op 12 maart werden ruim een half miljoen bestanden gestolen van het gemeentelijke computernetwerk. Van vrijwel alle ruim 32.000 inwoners zijn daarbij de naam, het adres, de geboortedatum, het geslacht, de geboorteplaats en het bsn gestolen.

Van meer dan duizend inwoners is ook een kopie van het identiteitsbewijs buitgemaakt. Om het risico op identiteitsfraude te verkleinen, mogen deze getroffen inwoners kosteloos hun rijbewijs, identiteitsbewijs of paspoort vervangen. Zij krijgen uiterlijk op 8 mei een aparte brief op de deurmat.

De gemeente zegt open te zijn over wat ze wel en niet weet. Omdat het om zo'n grote hoeveelheid bestanden gaat, kan de gemeente niet per bestand nagaan van wie welke gegevens daarin zitten. Op basis van het advies van deskundigen verwacht de gemeente geen extra informatie te kunnen halen uit verder onderzoek.

Burgemeester Tom Horn zegt de diefstal enorm te betreuren. "Ondanks dat dit geen fijne boodschap is, vind ik het wel belangrijk dat er nu duidelijkheid is over welke gegevens zijn gestolen. Dat helpt om de juiste maatregelen te nemen en om onze inwoners goed te informeren."

Geen mailadressen, telefoonnummers of bankgegevens

De gemeente heeft laten onderzoeken van welke inwoners een kopie van een geldig identiteitsbewijs is gestolen. "Daar kunnen criminelen echt veel mee doen. Je kan er bijvoorbeeld een huurauto in het buitenland mee stelen", zegt de burgemeester tegen de NOS. "Dat is niet fraai natuurlijk."

Een meevaller is dat de gemeente geen centrale lijsten bijhoudt van e-mailadressen, telefoonnummers of bankrekeningnummers van de inwoners. Voor de meeste Epenaren geldt daardoor dat die gegevens niet zijn buitgemaakt, tenzij ze in een los document zaten, zoals een bezwaarschrift of een aanvraag voor een gemeentelijke voorziening. Ook DigiD-gegevens zijn niet gestolen.

Criminelen kunnen de gestolen data wel combineren met gegevens uit andere datalekken. De gemeente waarschuwt inwoners daarom alert te zijn op verdachte brieven, telefoontjes of berichten waarbij iemand laat merken persoonlijke gegevens te kennen of om geld vraagt.

De gemeente heeft inmiddels alle medewerkerswachtwoorden vernieuwd en de systemen extra beveiligd. Het datalek is gemeld bij de Autoriteit Persoonsgegevens en er is aangifte gedaan bij de politie. Tot nu toe zijn ze niet openbaar gemaakt, niet aangeboden op het darkweb en er is ook niet om losgeld gevraagd.

Inwoners met vragen kunnen terecht op epe.nl/datalek, zo heeft de gemeente gemeld.

https://www.nu.nl/economi(...)end-id-bewijzen.html?
  Redactie Sport donderdag 23 april 2026 @ 12:56:30 #157
274204 crew  Mexicanobakker
pi_220639147
Er was eens een meisje uit Epe
Die had het voltooid deelwoord niet goed begrepen
Ze vroeg na de daad
met een mond vol met zaad
Heb ik nou gepijpt of gepepen?


_____

Anyway, typisch. Lekker al je data bij de gemeente pleuren en die gooien het gewoon over de schutting naar een stel hackers.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:38:09 #158
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772421
Odido gaat klanten niet compenseren na megadatalek,

zegt topman, maar: ’Ik beloof te leren van deze ervaring’

Søren Abildgaard, de topman van Odido

https://www.telegraaf.nl/(...)aring/151260762.html

:') :') :') :') :')
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:44:48 #159
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772467
twitter
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:45:41 #160
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772475
twitter
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:46:59 #161
13309 nostra
ask why
pi_220772485
Slechte spindoctor daar.
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:47:24 #162
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772489
twitter
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:49:44 #163
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772501
twitter
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:50:31 #164
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772505
twitter
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:53:25 #165
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772530
twitter
  dinsdag 12 mei 2026 @ 13:55:56 #166
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220772545
twitter
  dinsdag 12 mei 2026 @ 17:46:20 #167
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220774295
Van 6,39 miljoen Odido-klanten belandden in februari gegevens op straat. De provider werd slachtoffer van een van de grootste hacks ooit in Nederland. Odido hield zich maandenlang gedeisd, maar nu blikt chief commercial officer Tisha van Lammeren terug.

Hoe kwamen jullie achter de hack?

Van Lammeren: "Op 5 en 6 februari werden er pogingen gedaan om gegevens te stelen van een medewerker en verdere toegang tot onze systemen te krijgen. Degene die belde deed zich voor als IT-helpdeskmedewerker en klonk heel professioneel. Ik heb de gesprekken zelf ook gehoord."

"De eerste poging werd vrij snel gezien en toen snel dichtgezet. Daarna hebben we medewerkers gewaarschuwd: pas op."

"Een dag later was er weer een poging. We merkten niet meteen dat er gegevens waren gestolen. Daar kwamen we op 7 februari achter, toen de eerste chantagemail van ShinyHunters binnenkwam. We zijn toen snel gaan onderzoeken."

De bende was toch binnengekomen en had data van klanten gestolen. Hoe kon dat gebeuren?

"De details kan ik niet delen. Als er bij jou wordt ingebroken, zet je dat ook niet op Instagram om anderen op ideeën te brengen. Maar ze zijn binnengekomen, dat is een feit."

"Het is een combinatie geweest van een menselijke schakel en de snelheid van criminelen. Het gebeurde zo snel, dat we het niet eens doorhadden."

"In Nederland zijn we de eersten die op deze grote schaal zijn aangevallen. Hier lagen geen draaiboeken voor klaar. Deze aanval was ongekend en gebeurde onder hoge druk."

Er kwam vanuit klanten kritiek dat Odido hen niet sneller en uitvoeriger op de hoogte bracht. Herkent u dat beeld?

"Vanaf 12 februari zijn we onze klanten gaan e-mailen. Maar ondertussen waren we ook bezig met een diep onderzoek naar miljoenen bestanden. We moesten uitzoeken wat er precies per klant gestolen was."

"De stilteperiode was lastig voor klanten. Zij hadden meer tussentijdse updates verwacht, meer dan alleen een website. Dat is een les: nog intensiever met klanten communiceren en het ook vertellen als we iets gewoon nog niet weten. Misschien hadden we elke twee weken een update per mail kunnen sturen."

Jullie waren resoluut in het besluit om ShinyHunters niet te betalen. Staat u daar nog achter?

"Het gaat niet eens om het geld. En als werknemers, bestuurders en hun kinderen worden bedreigd, overweeg je echt wel om te betalen. Ik zeg dat niet om sympathie te wekken, want klanten hebben er weinig aan, maar het geeft aan dat criminelen bereid zijn om ver te gaan."

"We hebben ons laten adviseren door het ministerie van Justitie en Veiligheid, de politie en cybersecurityexperts. Het werd snel duidelijk dat het heel onverstandig is om je als bedrijf in te laten met een criminele organisatie. Het geeft schijnzekerheid, we horen vaker dat betalen geen garantie is en dat gegevens alsnog kunnen lekken."

Op 26 februari publiceerde ShinyHunters miljoenen gegevens van Odido-klanten op het darkweb. Van Lammeren noemt dat "een heel donkere dag". Naar aanleiding van dit gesprek heeft NU.nl nog een rondgang gemaakt langs cybersecuritydeskundigen. Zij snappen dat er niet is betaald. Criminelen beloven de gegevens te verwijderen, maar doorgaans blijven gegevens ergens opgeslagen. Die kunnen op andere manieren alsnog worden verhandeld of uitlekken.

Is het niet vreemd dat de hackers zo makkelijk bij gegevens van miljoenen klanten kunnen komen?

"Ik vind het niet zo gek dat er zoveel data bij elkaar staan. Weet je hoeveel gesprekken we elke dag voeren en wat daarvoor nodig is? We krijgen moeilijke vragen. Als je die mensen op een goede manier wil helpen, is die toegang tot gegevens noodzakelijk. Je kunt proberen cyberaanvallen af te vangen met protocollen en veel monitoring, maar het is altijd een balans: kun je je werk nog doen?"

Deskundigen snappen dat. Toch vragen ze zich af of er geen andere stappen mogelijk waren, zoals via een systeem een seintje geven als een werknemer meer dan dertig accounts op een dag bekijkt. Zo voorkom je dat werknemers stiekem grasduinen in gegevens én dat ongezien 6,39 miljoen gegevens weglekken. Hoe dat bij Odido is geregeld, is onbekend.

Odido zal mensen van wie gegevens zijn gelekt niet compenseren. Daar ontstond commotie over. Klanten hebben er niet voor gekozen om hun data te lekken, maar krijgen nu wel met de gevolgen te maken. Hoe legt u dat uit?

"Ik kan me voorstellen dat klanten daar niet blij mee zijn. We compenseren wél als er een langdurige storing is die te lang duurt. Dan zijn we wettelijk verplicht om te compenseren, want de klant ondervindt daar direct schade van. Deze situatie leent zich daar niet voor. ShinyHunters heeft ons aangevallen, de data gestolen en die gepubliceerd. Als een klant geen aantoonbare schade heeft ondervonden door het lek bij Odido, compenseren wij niet."

Maar als dat wel zo is, komt de klant er nooit achter.

"Ik snap het gevoel. Maar als we jou nu 10 euro geven, lost dat niets op. Het belangrijkste is dat we nog beter bestand zijn tegen toekomstige, geavanceerde aanvallen en dat onze klanten de tools aangereikt krijgen om zich ertegen te beschermen."

"Voor ons is nu de vraag: hoe krijgen we het vertrouwen van klanten terug? Dat zijn we hierdoor kwijtgeraakt. We geloven dat we het terug kunnen winnen door hulp te bieden. Compensatie helpt daar niet bij."

Ruim 350.000 gedupeerden hebben zich aangesloten bij een massaclaim tegen Odido. Privacystichting Consumers United in Court (CUIC) startte de claim na de hack. De initiatiefnemers vinden dat Odido klantgegevens niet goed en te lang hebben bewaard.

Ondertussen zijn de Autoriteit Persoonsgegevens en de Rijksinspectie Digitale Infrastructuur ook onderzoeken gestart naar de bewaartermijnen van klantgegevens bij Odido.

https://www.nu.nl/tech/63(...)iet-om-het-geld.html

Dat mens is knettergek 8)7
  dinsdag 12 mei 2026 @ 18:29:02 #168
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220774530
De Odido-zaak
Ben jij klant van Odido of Ben? Of ben jij klant geweest van Odido, T-mobile, Tele2 of Ben? Dan liggen jouw gegevens op straat door de hack die in februari 2026 is gepleegd bij Odido. Dat geldt ook voor de persoonsgegevens van jouw minderjarige kinderen als zij een abonnement van een van deze merken hebben of hadden. Klanten en oud-klanten zoals jij zijn hierdoor blootgesteld aan misbruik van hun gegevens. Vind jij net als wij dat Odido veel zorgvuldiger had moeten omgaan met jouw gegevens, transparanter had moeten zijn en jou beter had moeten informeren? Sluit je dan nu aan bij onze rechtszaak.

Deze zaak draait niet alleen om het datalek zelf, maar ook om de laksheid waarmee Odido is omgesprongen met gevoelige gegevens van haar klanten en oud-klanten. In haar eigen communicatie heeft Odido er inmiddels op gewezen dat de getroffen persoonlijke gegevens van klanten al gebruikt zijn voor criminele activiteiten zoals phishing.

Met jouw deelname steun je onze strijd voor een schadevergoeding, betere privacyveiligheid, en openheid van zaken.

Wat willen we bereiken met deze zaak?

CUIC wil met deze zaak drie dingen bereiken. Ten eerste: genoegdoening voor alle mensen van wie gegevens nu op straat liggen. Ten tweede: een voorbeeld stellen voor alle bedrijven. Privacy is een fundamenteel recht dat goed beschermd moet worden. Ten derde: dat Odido openheid van zaken geeft over hoe dit enorme datalek heeft kunnen ontstaan en waarom het bijvoorbeeld waarschuwingen van softwarebedrijf Salesforce over de veiligheid van haar systemen in de wind lijkt te hebben geslagen.

Wettelijke plicht om zorgvuldig om te gaan met persoonsgegevens

De Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) stelt heldere eisen. Odido is volgens deze wet een zogenoemde “verwerkingsverantwoordelijke”. De wet zegt daarover dat Odido:

strenge veiligheidsmaatregelen moet inregelen in haar systemen (bijvoorbeeld met beperkte toegangsrechten voor medewerkers en monitoring op het downloaden van grote hoeveelheden persoonsgegevens);
zo weinig mogelijk gegevens van klanten moet vragen en moet zorgen dat de verwerking rechtmatig is;
transparant moet zijn; en
bij een datalek onmiddellijk adequate stappen moet zetten om de autoriteit en klanten te informeren.
In het geval van Odido is duidelijk dat het telecombedrijf op meerdere punten nalatig is geweest. Zo zijn er veel te veel gegevens bewaard, voor een veel te lange periode. Alleen al uit de hoeveelheid gegevens die is gestolen blijkt dat de persoonsgegevens niet goed waren afgeschermd of ‘gecompartimenteerd’. Ook is Odido onvoldoende transparant geweest en is de meldplicht niet correct nageleefd.

Het is al bekend dat gegevens van miljoenen klanten op straat liggen, en dat deze worden misbruikt. Op andere punten is er nog onduidelijkheid. Er lopen verschillende onderzoeken van het Openbaar Ministerie, de Autoriteit Persoonsgegevens en de Rijksinspectie Digitale Infrastructuur.

Wie kan zich aanmelden?

Ben jij klant van Odido of Ben? Of ben jij klant geweest van Odido, T-mobile, Tele2 of Ben? Dan kun je meedoen aan deze zaak.

Jouw gegevens liggen op straat door de hack die in februari 2026 is gepleegd bij Odido. Dat geldt ook voor de persoonsgegevens van jouw minderjarige kinderen als zij een abonnement van een van deze merken hebben of hadden. Als ouder of verzorger kun jij je aanmelden namens hen.

Of klanten van Simpel ook zijn getroffen is nog niet duidelijk.

Meld je ook aan als het al jaren geleden is dat je klant was bij een van deze merken. Odido heeft klantgegevens veel te lang bewaard. Langer dan de wet toestaat maar ook langer dan Odido zelf heeft gezegd dat zij de gegevens zou bewaren. Dat betekent dat als je bijvoorbeeld tien jaar geleden klant was, jouw gegevens nog steeds betrokken kunnen zijn. Nu al is namelijk duidelijk dat er ook persoonsgegevens bij zitten van klanten die al lang geen klant meer zijn.

Meld je kosteloos aan. Met jouw deelname steun je onze strijd voor een schadevergoeding voor jou, betere privacybescherming, en openheid van zaken.

Voortgang rechtszaak

Op deze pagina zullen we regelmatig updates geven van de voortgang in de Odido-zaak. Een zaak zoals deze duurt doorgaans enkele jaren.

Eerst doen we een uitnodiging voor overleg om met Odido in gesprek te gaan en te zoeken naar een minnelijke oplossing voor alle betrokken partijen, zodat een juridische procedure kan worden voorkomen.

Uitbrengen dagvaarding

Mocht Odido niet bereid zijn tot gesprek of als de gesprekken niet tot een oplossing leiden, stappen we naar de rechter. Dat start met een dagvaarding.

De eventuele rechtszaak bestaat uit drie delen: eerst moet de zaak ontvankelijk worden verklaard, en wil CUIC worden aangewezen als exclusieve belangenbehartiger door de rechtbank. Daarmee kunnen we alle getroffen klanten vertegenwoordigen en namens hen de zaak voeren. Daarna is er een inhoudelijke behandeling. En tot slot wijst de rechter een vonnis. Als de rechter ons in het gelijk stelt, breekt de fase aan van collectieve schadeafwikkeling en wordt een eventuele schadevergoeding aan de klanten en oud-klanten van Odido betaald.

https://cuic.eu/odido-case/

Dit is het enige juiste antwoord op dat gelul van Odido :! :7
  dinsdag 12 mei 2026 @ 21:03:38 #169
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220776005
Organisatie massaclaim neemt geen genoegen met reactie Odido: ‘Bijna half miljoen mensen willen compensatie’


De organisatie achter de massaclaim tegen Odido hekelt de opstelling van het telecombedrijf. Dat liet dinsdag weten dat de slachtoffers van het enorme datalek niet hoeven te rekenen op compensatie. Inmiddels hebben zich al bijna een half miljoen mensen aangesloten bij de massaclaim.

Odido kwam dinsdag met een uitgebreide verklaring van onder meer ceo Søren Abildgaard over het datalek, waarbij miljoenen klantgegevens werden gelekt. Daarbij kondigde de topman ook aan dat klanten niet te hoeven rekenen op compensatie. Volgens hem is niet vastgesteld dat het telecombedrijf regels heeft overtreden.

Dat valt niet goed bij privacystichting Consumers United in Court (CUIC), dat vorige maand aankondigde een massaclaim te starten naar aanleiding van het datalek. „De uitleg van Odido roept heel veel vragen op”, zegt een woordvoerder namens de initiatiefnemers. „Er zijn allerlei punten waarop wij veel bewijs zien dat simpelweg de wet is overtreden. Odido zegt van niet, maar wat is daar de duiding van? Die zien wij niet terug in hun uitleg.”

De privacystichting meldt dat inmiddels 491.000 mensen zich hebben aangesloten bij de aangekondigde massaclaim tegen het telecombedrijf. „Het gaat om klanten, maar ook om oud-klanten van wie Odido nog gegevens heeft bewaard”, zegt de woordvoerder van CUIC. „Dat zijn bijna een half miljoen mensen die zich hier serieus bij hebben aangesloten en compensatie willen.”

Gesprek met Odido gepland
De initiatiefnemers startten vorige maand de actie met een brief naar Odido. Inmiddels staat eind mei een gesprek gepland tussen de stichting en het telecombedrijf. Volgens de initiatiefnemers is de AVG overtreden en hebben klanten daardoor schade geleden. „Dat moet gecompenseerd worden”, vindt de woordvoerder van CUIC.

De privacystichting hoopt voor het gesprek ‘dat Odido inziet dat ze te laks zijn geweest met de privacy en genoegdoening bieden aan klanten en oud klanten’. „Zo kun je niet omgaan met gegevens van klanten. Hun gegevens liggen massaal op straat en worden al gebruikt voor verkeerde doeleinden.”

Mocht Odido bij zijn standpunt blijven dat er geen compensatie volgt, dan verwachten de initiatiefnemers een gang naar de rechter te maken. Zij eisen drie dingen van het bedrijf: duidelijkheid en openheid van zaken over wat er is gebeurd, genoegdoening voor getroffen klanten en erkenning dat de privacy van klanten beschermd moet worden. „De vorm van compensatie zal voornamelijk om geld gaan. Als een bedrijf het niet inziet, dan moet het maar voelen.”

https://www.ad.nl/tech/or(...)ompensatie~aa8a3978/

*O* *O* *O*
Dat tuig moet je keihard aanpakken :7
  dinsdag 12 mei 2026 @ 22:48:34 #170
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220777985
‘Het spijt ons’, zegt topvrouw over datalek Odido: ‘We zijn persoonlijk bedreigd’

https://www.ad.nl/binnenl(...)k-bedreigd~af3881e9/

Dus zij zijn zielig en konden er niks aan doen, dus moeten klanten niet zeiken, geen geld vragen en haar op haar plek laten zitten voor nog meer onkunde :|W 8)7
  dinsdag 12 mei 2026 @ 23:28:32 #171
88831 Shreyas
De beste
pi_220778471
Het is inderdaad vrij triest dat Odido zichzelf in de slachtoffer rol duwt. Het zou ze sieren als ze verantwoordelijkheid nemen. Klanten betalen maandelijks een bedrag voor hun abonnement. Dat mogen ze er wel van uit gaan dat hun gegevens veilig zijn.

Ik hoop dat meer mensen zich nu gaan melden voor die massaclaim.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  dinsdag 12 mei 2026 @ 23:31:49 #172
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220778492
quote:
6s.gif Op dinsdag 12 mei 2026 22:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
‘Het spijt ons’, zegt topvrouw over datalek Odido: ‘We zijn persoonlijk bedreigd’

https://www.ad.nl/binnenl(...)k-bedreigd~af3881e9/

Dus zij zijn zielig en konden er niks aan doen, dus moeten klanten niet zeiken, geen geld vragen en haar op haar plek laten zitten voor nog meer onkunde :|W 8)7
Zorg idd dat je zaakjes op orde zijn :( Werken voor je geld!
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 13 mei 2026 @ 00:25:04 #173
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220778695
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 mei 2026 23:28 schreef Shreyas het volgende:
Het is inderdaad vrij triest dat Odido zichzelf in de slachtoffer rol duwt. Het zou ze sieren als ze verantwoordelijkheid nemen. Klanten betalen maandelijks een bedrag voor hun abonnement. Dat mogen ze er wel van uit gaan dat hun gegevens veilig zijn.

Ik hoop dat meer mensen zich nu gaan melden voor die massaclaim.
Verantwoording neem je niet :( Dat is geen keuze als je die baan accepteerd :(
Die krijg je er automatisch bij en leg je af ten alle tijde en als je dat niet kan of wil :R
Iedereen moet zich melden om dat tuig op de knieen te krijgen :7
  woensdag 13 mei 2026 @ 00:29:59 #174
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220778712
Odido ontdekte pas na bericht van hackers dat klantgegevens waren gestolen

Odido had na de hack van begin dit jaar niet door dat er van miljoenen klanten gegevens waren gestolen, tot de hackersgroep dat twee dagen later zelf tegen het bedrijf zei. Dat zegt topvrouw Tisha van Lammeren tegen de NOS. De conclusie van intern onderzoek, op de dag van de hack, was dat er geen gegevens waren gestolen, zegt ze.

Odido werd begin februari gehackt door de criminele groep ShinyHunters. Daarbij werden ook klantgegevens van telecomprovider Ben gestolen. Nadat Odido weigerde te betalen, plaatste de hackersgroep de gegevens van ruim 6 miljoen mensen op het darkweb. "Dat was een donkere dag voor ons allemaal", zegt Van Lammeren.

Het is voor het eerst sinds de hack dat de Odido-top in de media terugblikt op de aanval. In gesprek met de NOS zegt Van Lammeren ook dat het bedrijf, een van de grootste telecomaanbieders van het land, beter had kunnen communiceren over de aanval. "Klanten nemen het ons wel kwalijk dat het zo stil is geweest."

'Gegevens in een uur gedownload'
Nadat Odido weet kreeg van de aanval liet de provider onderzoek doen naar digitale sporen van de inbraak. Inmiddels weet het bedrijf precies wat er is gebeurd, zegt Van Lammeren. De NOS vroeg om dat onderzoek in te zien, maar dat verzoek werd geweigerd. Wel geeft het bedrijf voor het eerst meer details prijs over hoe de diefstal uit het klantensysteem kon plaatsvinden.

"Een hacker van ShinyHunters belde een medewerker van de Odido-klantenservice en deed alsof hij voor de IT-afdeling werkte", vertelt Van Lammeren. "De hacker wist deze medewerker over te halen om in te loggen op een valse versie van de werkomgeving. Zo heeft hij de inloggegevens van die persoon gestolen."

Odido blokkeerde het account waarop de hacker inlogde binnen een uur, zegt het bedrijf. Maar toen was het al te laat, bleek twee dagen later: de gegevens van miljoenen klanten waren in die korte tijd gedownload, zegt Van Lammeren. "We waren extreem verrast door de snelheid waarmee alles gebeurde."

'Diefstal niet gezien'
De inbraak werd destijds wel opgemerkt, de diefstal niet, zegt Van Lammeren. "Er ging geen alarm af toen de gegevens op 5 februari werden gedownload." Ook toen Odido later die dag samen met een cybersecuritybedrijf onderzoek deed naar de digitale sporen van de inbraak, concludeerden zij allebei dat er niets was gestolen, zegt de topvrouw.

Dus toen ShinyHunters op 7 februari een bericht stuurde dat zij klantgegevens hadden gestolen, kwam dat volgens haar als een verrassing. Hoe kan het dat Odido die diefstal niet opmerkte? Daar wil Van Lammeren niet veel over zeggen. "De hackers hebben daar goede technieken voor. Dat vindt op de achtergrond plaats. En dat hebben we niet gezien."

https://nos.nl/artikel/26(...)evens-waren-gestolen

Randdebielen daar :(
  woensdag 13 mei 2026 @ 00:31:11 #175
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_220778715
Nieuwe klanten in de watten, trouwe klanten in de kou: de dubbele moraal van Ziggo, KPN en Odido

https://www.totaaltv.nl/n(...)-ziggo-kpn-en-odido/?

Om te :r
  woensdag 13 mei 2026 @ 10:06:19 #176
174940 W00fer
Maar echt
pi_220780499
Als je de uitzendingen van Kassa, Boos, Radar enzovoort bekijkt over Tmobile, het vroegere Odido, zie je eigenlijk al wat voor puinhoop het is.

Dat was het al in 2010. En mogelijk daarvoor nog toen het nog Orange was. Dezelfde mensen werken er mogelijk nog steeds.
Friettent dikke Willie, met Willie
pi_221467281
quote:
Dertig phishingcampagnes benutten uitgelekte klantdata van Odido
https://tweakers.net/nieu(...)tdata-van-odido.html

Beveiligingsonderzoekers identificeerden dertig phishingcampagnes waarin cybercriminelen e-mailadressen uit het Odido-datalek misbruiken. Dat meldt beveiligingsbedrijf Hackify aan NU.nl. De gehackte telecomprovider waarschuwde klanten in februari al om alert te zijn op phishing.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_221467492
quote:
6s.gif Op woensdag 13 mei 2026 00:31 schreef ikweethetookniet het volgende:
Nieuwe klanten in de watten, trouwe klanten in de kou: de dubbele moraal van Ziggo, KPN en Odido

https://www.totaaltv.nl/n(...)-ziggo-kpn-en-odido/?

Om te :r
waarom worden er maar 3 bedrijven genoemd?

ELK nutsbedrijf doet dit
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
  vrijdag 31 juli 2026 @ 20:44:15 #179
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_221476068
Het valt wel op, het regent sinds vandaag ineens spam mails.
Ze zeiden tegen me: 'Wees eerlijk'.
Nu is iedereen aan het janken en moet ik mij verontschuldigen. 🙄
  vrijdag 31 juli 2026 @ 20:49:59 #180
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_221476120
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2026 20:35 schreef Aether het volgende:

[..]

Fijn ook om te horen dat Odido klanten twee jaar lang dat pakket voor digitale bescherming geeft. Ik weet van niks en heb nog steeds niks gehoord na het eerste mailtje van oh u zat er waarschijnlijk bij, later meer.

Van de week kreeg ik weer mail van ze, want ik ben overgestapt naar een andere provider. Of ik even wilde vertellen hoe ik hun dienstverlening vond en waarom ik wegging. Link naar de evaluatie werkte niet. Echt super geregeld daar allemaal!
  vrijdag 31 juli 2026 @ 20:56:00 #181
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_221476157
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2026 20:44 schreef gebrokenglas het volgende:
Het valt wel op, het regent sinds vandaag ineens spam mails.
Ik krijg sinds kort ook bijna elke dag een SMS met mijn naam erin en een link om allerlei zooi te betalen. Soms niet eens in goed Nederlands.
  vrijdag 31 juli 2026 @ 21:07:03 #182
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_221476267
Even in mijn spambak gekeken...dat is wel richting tsunami aan het gaan ja sinds een paar dagen. Ben ook een aantal keer gebeld door een AI-stem ("Hallo..ik bel je over..een baan!")

Ik kreeg onlangs ook een erg goed gelukte nepmail of ik even contact op kon nemen met HR gezien mijn functiewijziging, met een "contactknop". Ze hadden mijn hele doopceel in een bijgevoegd CV-achtig iets. Of ik even kon doorgeven of dat klopte allemaal. Ze hadden alles goed behalve de precieze werkgever. Ik snap dat mensen daarin tuinen.
pi_221476480
quote:
0s.gif Op donderdag 30 juli 2026 20:45 schreef mschol het volgende:

[..]
waarom worden er maar 3 bedrijven genoemd?

ELK nutsbedrijf doet dit
Tientallen jaren bij dezelfde firma's geweest voor gas en elektra. Maar omdat het elk jaar duidelijker werd dat ze schijt hebben aan trouwe klanten ben ik al een aantal jaren aan het switchen. Loopt als een tierelier.

Ben inmiddels ook al aan de derde internetprovider in 4 jaar tijd begonnen. Eveneens een makkie.

Sinds kort de eerste stap gezet door één van onze mobiele providers in te wisselen voor een jaarcontract van de laagste bieder. Ook appeltje eitje gebleken.

Ze vragen, nee ze smeken er gewoon om.

[ Bericht 0% gewijzigd door quo_ op 31-07-2026 22:16:56 ]
-
pi_221477300
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 juli 2026 20:49 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Fijn ook om te horen dat Odido klanten twee jaar lang dat pakket voor digitale bescherming geeft. Ik weet van niks en heb nog steeds niks gehoord na het eerste mailtje van oh u zat er waarschijnlijk bij, later meer.

Van de week kreeg ik weer mail van ze, want ik ben overgestapt naar een andere provider. Of ik even wilde vertellen hoe ik hun dienstverlening vond en waarom ik wegging. Link naar de evaluatie werkte niet. Echt super geregeld daar allemaal!
Dat soort pakketen zijn een verdienmodel waar Odido zelf aan verdient, bundleware is volgens mij de term die men in de markt daarvoor gebruikt.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_221490069
Churning heet dat in jargon. Alles wordt gewoon berekend middels de ARPU waarde. Average revenue per user.

Churning rate ligt bij veel providers rond een vaste percentuele waarde.
Friettent dikke Willie, met Willie
  woensdag 5 augustus 2026 @ 11:05:14 #186
134103 gebrokenglas
Half human, half coffee
pi_221505227
Praktisch elk mailtje dat nu binnenkomt is inmiddels spammail.
Het wordt langzamerhand tijd om een nieuw e-mail adres te nemen.

[ Bericht 13% gewijzigd door gebrokenglas op 05-08-2026 11:13:40 ]
Ze zeiden tegen me: 'Wees eerlijk'.
Nu is iedereen aan het janken en moet ik mij verontschuldigen. 🙄
  woensdag 5 augustus 2026 @ 11:43:01 #187
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221505614
Keer of dertig gebeld afgelopen twee weken, allemaal onbekende nummers. Rete-irritant

Er komt een moment dat ik dus niets meer opneem, en dat dienstverleners zoals zorgorganisaties en publieke toko's die normaal vaak met onbekend nummer bellen een andere vorm van communicatie zullen gaan moeten aannemen om mensen nog te bereiken denk ik...
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_221505664
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 11:43 schreef Molo het volgende:
Keer of dertig gebeld afgelopen twee weken, allemaal onbekende nummers. Rete-irritant

Er komt een moment dat ik dus niets meer opneem, en dat dienstverleners zoals zorgorganisaties en publieke toko's die normaal vaak met onbekend nummer bellen een andere vorm van communicatie zullen gaan moeten aannemen om mensen nog te bereiken denk ik...
Wss wordt je zo vaak gebeld omdat je steeds opneemt, krijg je ergens in een criminele data base een vinkje achter je naam. Ik neem nooit zomaar onbekende nummers op, soms block ik ze zelfs. Laatste spam call is van 6 mei.

Mijn spambox van mijn mail loopt wel flink vol nu maar goed zolang ik niet in die folder kijk heb ik er weinig last van.
  woensdag 5 augustus 2026 @ 12:02:45 #189
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_221505745
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 11:50 schreef Sjemmert het volgende:

[..]
Wss wordt je zo vaak gebeld omdat je steeds opneemt, krijg je ergens in een criminele data base een vinkje achter je naam. Ik neem nooit zomaar onbekende nummers op, soms block ik ze zelfs. Laatste spam call is van 6 mei.

Mijn spambox van mijn mail loopt wel flink vol nu maar goed zolang ik niet in die folder kijk heb ik er weinig last van.
Ik moet er nog wel doorheen omdat er soms wel relevante mail tussen zit. Ben iets aan het verkopen via Marktplaats en meldingen van DM's komen daar ook in terecht.

Onbekende nummers neem ik ook niet meer op tenzij er medische perikelen spelen met familie wat helaas te vaak het geval is dus dan kom je ook niet af van AI-belletjes.

Al met al irritant en op de lange duur en deze schaal ontwrichtend voor de communicatie. :(
pi_221505862
quote:
0s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 12:02 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik moet er nog wel doorheen omdat er soms wel relevante mail tussen zit. Ben iets aan het verkopen via Marktplaats en meldingen van DM's komen daar ook in terecht.

Onbekende nummers neem ik ook niet meer op tenzij er medische perikelen spelen met familie wat helaas te vaak het geval is dus dan kom je ook niet af van AI-belletjes.

Al met al irritant en op de lange duur en deze schaal ontwrichtend voor de communicatie. :(
Je kunt emails en afzenders als 'not junk' instellen dan zouden ze voortaan niet meer in je spam box moeten komen.
  woensdag 5 augustus 2026 @ 12:36:42 #191
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221505961
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 11:50 schreef Sjemmert het volgende:

[..]
Wss wordt je zo vaak gebeld omdat je steeds opneemt, krijg je ergens in een criminele data base een vinkje achter je naam. Ik neem nooit zomaar onbekende nummers op, soms block ik ze zelfs. Laatste spam call is van 6 mei.

Mijn spambox van mijn mail loopt wel flink vol nu maar goed zolang ik niet in die folder kijk heb ik er weinig last van.
Ik neem niet op :+
Afgeschermde nummers bedoelde ik trouwens, onbekende nummers neem ik trouwens ook nooit op
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 5 augustus 2026 @ 12:37:18 #192
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221505965
quote:
0s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 12:02 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ik moet er nog wel doorheen omdat er soms wel relevante mail tussen zit. Ben iets aan het verkopen via Marktplaats en meldingen van DM's komen daar ook in terecht.

Onbekende nummers neem ik ook niet meer op tenzij er medische perikelen spelen met familie wat helaas te vaak het geval is dus dan kom je ook niet af van AI-belletjes.

Al met al irritant en op de lange duur en deze schaal ontwrichtend voor de communicatie. :(
Ja dit dus, totaal!
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 5 augustus 2026 @ 13:23:37 #193
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221506225
Ik kreeg laatst een mail dat ik bij de personen zat waar meer gevoelige gegevens van zijn gelekt, maar ik heb nog nergens last van gehad. Ik word zelfs aanzienlijk minder vaak gebeld door die robotstemmen die iets brabbelen over crypto's of PayPal oid.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
  woensdag 5 augustus 2026 @ 13:34:27 #194
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_221506278
Telefoontjes nooit last van gehad, maar onbekende nummers of zonder nummerweergave neem ik sowieso nooit op.

Laatste weken wel een stortvloed aan spam (vele tientallen), maar die komen netjes in de spam map terecht, dus 1 keer in de week die map legen.

Nog iets meer dan een half jaar tot mijn abonnement afloopt en dan :W
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Graag verwijderen
pi_221506519
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 13:34 schreef StateOfMind het volgende:
Telefoontjes nooit last van gehad, maar onbekende nummers of zonder nummerweergave neem ik sowieso nooit op.

Laatste weken wel een stortvloed aan spam (vele tientallen), maar die komen netjes in de spam map terecht, dus 1 keer in de week die map legen.

Nog iets meer dan een half jaar tot mijn abonnement afloopt en dan :W
same
  woensdag 5 augustus 2026 @ 14:53:33 #196
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221506844
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 13:23 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ik kreeg laatst een mail dat ik bij de personen zat waar meer gevoelige gegevens van zijn gelekt, maar ik heb nog nergens last van gehad. Ik word zelfs aanzienlijk minder vaak gebeld door die robotstemmen die iets brabbelen over crypto's of PayPal oid.
Misschien weten ze door die extra gegevens dat je op zwart zaad zit en ze dus niet bij jou moeten zijn voor bergen geld?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 5 augustus 2026 @ 14:55:16 #197
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221506877
Vind het wel absurd dat er na die ene email nooit meer communicatie naar mij als klant is geweest.
Afhandeling: onduidelijk
Gevolgen: onduidelijk
Herstel van alles daar: onduidelijk
Preventie voor volgende keer: onduidelijk

Gewoon lekker verstoppertje spelen, net als mijn kind toen ze vier was en snoep had gejat zeg maar :')
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 5 augustus 2026 @ 14:59:52 #198
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_221506976
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 14:55 schreef Molo het volgende:
Vind het wel absurd dat er na die ene email nooit meer communicatie naar mij als klant is geweest.
Afhandeling: onduidelijk
Gevolgen: onduidelijk
Herstel van alles daar: onduidelijk
Preventie voor volgende keer: onduidelijk

Gewoon lekker verstoppertje spelen, net als mijn kind toen ze vier was en snoep had gejat zeg maar :')
Dat.

Eén summier standaardmailtje, die later onvolledig bleek te zijn.

Meer niet.

Dat er gegevens lekken is niet te voorkomen in het internet tijdperk.

Maar het totale gebrek aan communicatie en de minachting en houding naar de klanten toe is voor mij de reden om weg te gaan zodra mijn ano afloopt.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Graag verwijderen
  woensdag 5 augustus 2026 @ 16:14:15 #199
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221507498
quote:
10s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 14:53 schreef Molo het volgende:

[..]
Misschien weten ze door die extra gegevens dat je op zwart zaad zit en ze dus niet bij jou moeten zijn voor bergen geld?
Komt omdat ze geen inzage hebben in mijn OpenBank rekening mwuahaha. Maar het zal wel een hack zijn geweest van de Amerikanen die de informatie weer hebben doorgespeeld naar criminelen, zodat die dan de schuld zouden krijgen. Wellicht was de hack wel specifiek op mij gericht, zie ik ze best voor aan.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
pi_221507563
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 14:55 schreef Molo het volgende:
Vind het wel absurd dat er na die ene email nooit meer communicatie naar mij als klant is geweest.
Afhandeling: onduidelijk
Gevolgen: onduidelijk
Herstel van alles daar: onduidelijk
Preventie voor volgende keer: onduidelijk

Gewoon lekker verstoppertje spelen, net als mijn kind toen ze vier was en snoep had gejat zeg maar :')
Natuurlijk, wat verwacht je dan?
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  woensdag 5 augustus 2026 @ 16:50:19 #201
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221507740
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 16:14 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Komt omdat ze geen inzage hebben in mijn OpenBank rekening mwuahaha. Maar het zal wel een hack zijn geweest van de Amerikanen die de informatie weer hebben doorgespeeld naar criminelen, zodat die dan de schuld zouden krijgen. Wellicht was de hack wel specifiek op mij gericht, zie ik ze best voor aan.
Hahahahaha uhuh :+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 5 augustus 2026 @ 16:51:45 #202
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_221507750
quote:
0s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 16:22 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Natuurlijk, wat verwacht je dan?
True, zat mensen die na een werkdag naar huis gaan en het allemaal geen teringmoer kan schelen, als ze maar extra geld kunnen harken.
Word er triest van
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 5 augustus 2026 @ 17:15:26 #203
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221508027
quote:
1s.gif Op woensdag 5 augustus 2026 16:50 schreef Molo het volgende:

[..]
Hahahahaha uhuh :+
Klinkt wellicht vergezocht en is het misschien ook wel, maar na wat ik allemaal heb gezien verbaast niets mij meer.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
pi_221628925
We zitten inmiddels op 175 spammails in de afgelopen 3.5 week. Allemaal dankzij het datalek van Odido.


Staan de gegevens nog steeds online eigenlijk?
pi_221630984
Ik word enkele malen per maand gebeld door indiërs en afrikanen die me aanspreken met mijn naam. Ik neem al maanden geen onbekende nummers meer op, dat deel van telefonie is voor mij om zeep geholpen.
Waarheid is datgene dat, als je er niet meer in gelooft, tòch blijft bestaan.
pi_221630986
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2026 14:32 schreef Inbox het volgende:
We zitten inmiddels op 175 spammails in de afgelopen 3.5 week. Allemaal dankzij het datalek van Odido.


Staan de gegevens nog steeds online eigenlijk?
Ja, gewoon op het dark web. Niks aan te doen.
Waarheid is datgene dat, als je er niet meer in gelooft, tòch blijft bestaan.
pi_221632441
hier valt het wel mee
13 spammailtjes afgelopen 2 weken (maar allemaal naar spambox dus eigenlijk geen omkijken naar)
1x een robocall gehad totaal
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
  zaterdag 22 augustus 2026 @ 22:25:03 #208
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_221632641
Hier ook vele tientallen mails per week.

Gaan gelukkig automatisch naar de spam map, dus dat werkt goed.

13 april loopt mijn abo af en dan is het :W
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Graag verwijderen
pi_221632999
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 augustus 2026 22:25 schreef StateOfMind het volgende:
Hier ook vele tientallen mails per week.

Gaan gelukkig automatisch naar de spam map, dus dat werkt goed.

13 april loopt mijn abo af en dan is het :W
... al ruimschoots te laat en tijd voor potentiele nieuw datalek bij een ander? :+
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
  zaterdag 22 augustus 2026 @ 23:26:33 #210
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_221633039
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 augustus 2026 23:16 schreef mschol het volgende:

[..]
... al ruimschoots te laat en tijd voor potentiele nieuw datalek bij een ander? :+
Eerder dan die datum kan simpelweg niet helaas.

Het gaat mij niet eens om het lek zelf.
We leven in een tijd dat alles en iedereen via internet gaat, dus dat is gewoon niet te voorkomen.

Het totale gebrek aan (eerlijke) communicatie was voor mij de druppel.

Eén summier standaard mailtje, die later onvolledig bleek en waar ze logen over wat er buitgemaakt was van mij.

Dat was het.
Verder helemaal niks.

Principe kwestie voor mij, want ik zit al bij hen toen ze (Odido/T Mobile) nog Dutchtone waren.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Graag verwijderen
pi_221633371
Odido heeft gewoon gedacht het gros van het Nederlandse volk weet niks van hacken dus het waait wel weer over.

Eigenlijk ook bizar als je hun tarieven ziet dat mensen erin blijven trappen.
Friettent dikke Willie, met Willie
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')