Die gelijkheid vinden mannen in het Westen met toenemende mate angstaanjagend. Dus ja, zo boeren we als Westen achteruit. Van binnenuit uitgehold door mensen met een voorkeur voor "sterke leiders". Vaak zijn dat de mensen zoals diegene die in dit topic denigrerende grappen maken over onze premier die sowieso geen issue heeft met dat soort dingen.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:08 schreef Gia het volgende:
[..]
Klopt, maar is ook al weer heel wat jaren geleden. Hier was het nog maar net geaccepteerd dat vrouwen buitenshuis werkten. Dus zo heel modern waren wij ook nog niet.
In diezelfde tijd was in Argentinië Videla aan de macht. Ook zo'n lieverdje.
Landen als Marokko en Turkije hadden ook te maken met onderdrukking en onrust.
Maar de Sjah in Perzië was veel moderner dan de Ayatrollahs in Iran.
Ik vraag me wel af hoe men in Iran er tegenaan kijkt als er een regering komt die streeft naar westerse normen en waarden. Ik vermoed dat velen zoveel vrijheid nu ook weer niet willen.
Stel je voor dat vrouwen geen hoofddoek meer dragen en gaan werken! Dat is een gelijkheid die, vooral de mannen, niet per se willen.
Dus een beetje onderdrukking willen ze houden, zodat ze ook hun eigen vrouw onder de plak kunnen houden.
De lentecollectiequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sure buddy.quote:Op zondag 1 maart 2026 17:14 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Als je niets weet hou je dan lekker gedeisd joh.
Ook dat nog.quote:
Misschien omdat ze opgeblazen zijn?quote:Op zondag 1 maart 2026 18:56 schreef MissButterflyy het volgende:
Trump: 'Negen Iraanse marineschepen vernietigd'
Volgens de Amerikaanse Trump heeft de VS negen Iraanse marineschepen "vernietigd en tot zinken gebracht". Sommige van die schepen waren "relatief groot en belangrijk", schrijft Trump op Truth Social.
Ook claimt hij dat het Amerikaanse leger het Iraanse marinehoofdkwartier "grotendeels heeft vernietigd". Iran heeft dit nog niet bevestigd.
Klopt. De staatstelevisie zou ook onder handen worden genomen.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:59 schreef theguyver het volgende:
[..]
Misschien omdat ze opgeblazen zijn?
Iran heeft nou niet bepaald een spokesperson meer, die worden een voor een uitgeschakeld.
Ja hoor alsof ze dat volkslied kennenquote:
Ik had felicitaties gestuurd naar een Iraanse collega (woont sinds 2 jaar of zo in Nederland) en die stuurde een foto van Netanyahu met de tekst My love bibiquote:
Dit gaat nog wel een aantal dagen door.quote:
Ja maar voor die lui niet.quote:Op zondag 1 maart 2026 19:07 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dit gaat nog wel een aantal dagen door.
Mooi, deze mensen staan aan de goede kant van de geschiedenis.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |